1 września 2019, 14:55:22 - bartekwr9
Debiut Michała Kucharczyka w Urale

Michał Kucharczyk zadebiutował w barwach Urału Jekaterynburg w przegranym 2-4 (1-2) meczu 8. kolejki rosyjskiej ekstraklasy z FK Krasnodar. 28-letni pomocnik wszedł na boisko w 78. minucie w miejsce Nikołaja Dimitrowa.

1 września 2019, 13:00 - Jekaterynburg (Jekatierinburg Ariena)
Urał Jekaterynburg 2-4 FK Krasnodar
Jurij Bawin 21, Othman El Kabir 68 - Dmitrij Skopincew 19, Ari 38, Daniił Utkin 80, Wánderson 82

żółte kartki: Petrus Boumal - Kristoffer Olsson, Siergiej Pietrow.

sędziował: Aleksiej Suchoj (Lubierce).

W drużynie gospodarzy cały mecz zagrał Rafał Augustyniak. Ich zespół ma na koncie dziesięć punktów i zajmuje ósme miejsce w tabeli.

MartinMix - 1 września 2019, 14:58:02 - *.51.63.138
Wszedł na boisko i w 4 minuty z wyniku 2:2 zrobiło się 2:4. Chyba niezbyt udany debiut.

znawca - 1 września 2019, 14:58:14 - *.icpnet.pl
wszedl przy 2:2 zeby dac zwyciestwo a stal sie efekt Kucharczyka i dostali dwie bramy

cool - 1 września 2019, 15:08:31 - *.adsl.inetia.pl
Żeby tylko grał,żeby tylko grał,żeby tylko grał,żeby tylko grał,żeby tylko grał,żeby tylko grał,żeby tylko...

Kolo - 1 września 2019, 15:13:07 - *.centertel.pl
A kogo to obchodzi czy będzie grał? Chłop miał z pięć lat temu swój moment, zgłaszały się kluby z drugiej ligi niemieckiej, ale wolał siedzieć w cieplutkiej Legii i brylować w otoczeniu para-piłkarzy.
Teraz niech sobie gra, nie odbieram mu, ale takie jest "żeby tylko grał", jakby to miała być nadzieją kadry.

aa - 1 września 2019, 15:35:32 - *.adsl.inetia.pl
Od wiosny w Koronie Kielce?

Plk - 1 września 2019, 15:41:01 - *.play-internet.pl
Hahaha dobry grajek do Ural II go tam pasuje nawet minuty dostanie

Legia Fans - 1 września 2019, 16:06:34 - *.30.19.216.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kuchy King!

dziennikar - 1 września 2019, 16:40:38 - *.centertel.pl
fatalny debiut

starotyski - 2 września 2019, 0:26:57 - *.dynamic.dsl.as9105.com
wszyscy po najmniejszej linii oporu. wszedł i uratował drużynę przed blamażem 2:8. brawo Michał oby tak dalej!

Kuchy - 2 września 2019, 2:32:27 - *.play-internet.pl