1 września 2019, 16:54:35 - euzi
Remis na szczycie

W najciekawszym meczu rozgrywanej w ten weekend serii spotkań PKO Ekstraklasy prowadzący przed startem 7. kolejki Śląsk Wrocław zremisował u siebie 1-1 (1-1) z drugą w tabeli Pogonią Szczecin. Prowadzenie gospodarzom już w 4. minucie dał Róbert Pich, a do remisu niecałe 20 minut później doprowadził Adam Buksa. Wywalczony punkt pozwolił wrocławianom wrócić po dwudniowej przerwie na fotel lidera.

1 września 2019, 15:00 - Wrocław (Stadion Miejski)
Śląsk Wrocław 1-1 Pogoń Szczecin
Róbert Pich 4 - Adam Buksa 22

Śląsk: 1. Matúš Putnocký - 28. Łukasz Broź, 5. Israel Puerto, 14. Wojciech Golla, 20. Mateusz Hołownia - 18. Lubambo Musonda (72, 25. Damian Gąska), 29. Krzysztof Mączyński, 21. Jakub Łabojko, 7. Róbert Pich, 11. Mateusz Cholewiak (78, 15. Daniel Szczepan) - 9. Erik Expósito (53, 6. Michał Chrapek).

Pogoń: 1. Dante Stipica - 2. Jakub Bartkowski, 13. Kóstas Triantafyllópoulos, 23. Benedikt Zech, 77. Ricardo Nunes - 27. Sebastian Kowalczyk, 8. Damian Dąbrowski, 17. Zvonimir Kožulj (87, 22. David Stec), 29. Marcin Listkowski, 16. Santeri Hostikka (69, 10. Srđan Spiridonović) - 18. Adam Buksa (82, 11. Soufian Benyamina).

żółte kartki: Listkowski, Benyamina.

sędziował: Piotr Lasyk (Bytom).
widzów: 24 968.

heheszek - 1 września 2019, 16:55:38 - *.dynamic-zab-01.vectranet.pl
A jak tam sewilska flaga co w Gdańsku wisiała Wieliki Śląsk?

haha - 1 września 2019, 16:55:42 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Miał być taki pogrom podobno

Question - 1 września 2019, 16:55:58 - *.dynamic.chello.pl
Płacheta się już rozsypał ?

abc - 1 września 2019, 16:58:22 - *.dynamic.chello.pl
Ach ta nasza Ekstraklasa, już myślałem że ktoś będzie dominował do przerwy reprezentacyjnej a tu się jak zawsze wszystko ścieśniło.

GranTorino - 1 września 2019, 16:59:37 - *.255.237.156
Kompleksiarze placak wam w twarze.
Hey Śląsk

... - 1 września 2019, 16:59:39 - *.146.201.121.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Szkoda, że się jedni i drudzy wystukali z sił i chęci w I połowie - i II to już była typowa polska nudna kopanina.
Ale dla Buksy brawa za tych kilka minut.

Mario - 1 września 2019, 17:00:29 - *.play-internet.pl
Od kiedy we Wrocławiu chodzi ale kibiców???

GZ - 1 września 2019, 17:01:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Walczyć, trenować, bo Pogoń musi panować!

Loobks - 1 września 2019, 17:04:33 - *.231.14.214.koba.pl
ABC...... Dominuje twoja żona....

Pan_Brat - 1 września 2019, 17:04:56 - *.centertel.pl
Strzał Buksy, wejście Musondy... I to by było na tyle. Powiedziałbym, że się rozczarowałem tym spotkaniem, ale to przecież ekstraklasa. Trudno się było spodziewać fajnego meczu, gdy grają drużyny z ligowego czuba.

fdm - 1 września 2019, 17:13:19 - *.25.6.108.ipv4.supernova.orange.pl
Śląsk kiepsko, nie sądzę, że długo się utrzymają na pozycji lidera. Pogoń była lepsza w tym meczu.

miki - 1 września 2019, 17:13:28 - *.116.110.10
dobry wynik dla jagiellonii

Savio - 1 września 2019, 17:13:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Biadolicie.Oprocz Piasta dwie najlepsze druzyny w kraju.Reszta daleko...

artuur,,, - 1 września 2019, 17:14:05 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@heheszek Gdzie flaga?Kreciku szukaj a znajdziesz na razie jest zimno.

Kula - 1 września 2019, 17:18:16 - *.231.14.214.koba.pl
Właśnie oprucz pasta, Ave pjast

Vincenty - 1 września 2019, 17:21:40 - *.centertel.pl
30 tys to byloby blisko dobrej frekwencji .
Obecnie jakby policzyc ile Wroclaw ma wolnych miejsc nie liczac dobrego asystenta marketingu to rocznie juz tylko pare milionow mniej budzetu .
Liczac srednio wejsciowke za 50 to puste x30 000=poltora miliona 1 mecz obrotu okolo .
Sezon , w sezony i z tego bogactwa trybun cwierc miliarda

bobxbob - 1 września 2019, 17:28:54 - *.43.241.78.ipv4.supernova.orange.pl
Lidera mamy. Marudy i zazdrośniki dajcie sobie siana. Hej Śląsk!

Niva - 1 września 2019, 17:41:09 - *.play-internet.pl
Szkoda ze placheta nie gral!Lider jest nasz ,hej Śląsk!Cala Polska w cieniu Śląska

Jac - 1 września 2019, 17:41:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jak można stracić gola w 5 min. czy 10 min. koncentracja panowie. PAN KOWALCZYK grać a nie dyskutować i gestykulować a takie zachowanie można zauważyć w każdym meczu.
Brak dośrodkowań ze skrzydeł i prostopadlych podań do napastnika.

Bako - 1 września 2019, 18:10:13 - *.58.139.149
Jeszcze będzie tak na koniec ze Zagłębie będzie wyżej w tabeli od Śląska bo ta liga to parodia wszystkich lig !!!!

Kol - 1 września 2019, 18:22:30 - *.dynamic.chello.pl
Pogoń morsy

zdziwiony - 1 września 2019, 18:47:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do Jac, a co powiesz na temat diagonalnych piłek dogrywanych do pomocników ?

KONRAD - 1 września 2019, 18:57:01 - *.opera-mini.net (*.47.5.199)
Śląsk liderem przez cała przerwę na reprezentację.A jesienią mecze w wiekszosci z druzynami z obecnej drugiej ósemki.Szansa na utrzymanie lidera przez WKS duża

Mike - 1 września 2019, 18:58:52 - *.30.35.175.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
To bardziej Śląsk powinien się cieszyć z tego remisu, Pogoń była lepsza. Ogólnie druga połowa do zapomnienia.

Kopytko - 1 września 2019, 19:05:15 - *.ssp.dialog.net.pl
25 tysiecy ludzi na naszej beznadziejnej lidze to budzi szacunek.Sprawiedliwy remis a bramka Buksy stadiony świata😎

Teraz - 1 września 2019, 20:01:29 - *.play-internet.pl
Beznadziejny to jestes ty , mi odpowiada ta liga i sie nia ciesze.Lubie ex przez takie druzyny jak slask, ktory w tamtej rundzie borykal sie ze spadkiem do ostatnich kolejek.Teraz zrozumial i ze nie warto do konca liczyc na kogos .Teraz liczysz na siebie i na Lana Lawicke.Takich ludzi sie szanuje zrobil fajny zespol ktory gra w kazdym meczu o mistrzostwo, nie wazne czy to jest legia czy tez rakow druzyny ze spadku.Jestesmy liderem ludziom sie gra podoba z meczu na mecz coraz wiecej kibicow dzis tylko 25 tys , ak tak dalej bedzie 30 tys przłamiem!reszta nam zazdrosci nam zazdrosci stylu gry Lawicki ,nam zazdroszczom zawodnikow ,fajnych skrzydlowych musoda placheta cholewiak super kapitana, golla i puerto , celebana a defakto i potockyego .Jestescie super druzyna grajcie tak dalej a nie bedzie wam Liga Europy obca!Cieszmy sie z remisu,szkoda bo u siebie musimy byc TWIERDZĄ!!!

Bob - 1 września 2019, 21:29:20 - *.58.139.149
Miasto które ma 650 tys a stadion nigdy nie był i nie będzie w 100%zapełniony na lidze a co nie którzy się jaraja ze aż nie całe 25 tys było 🤭

Szarowola - 1 września 2019, 21:38:29 - *.dynamic.chello.pl
Motor Lublin 0-0 Wólczanka Wólka Pełkińska
buahahahahahahahahaha :D

Kopytko - 1 września 2019, 23:45:21 - *.ssp.dialog.net.pl

z - 2 września 2019, 9:00:29 - *.adsl.inetia.pl
Bob to nie Warszawa ze kazdy sloik co przyjedzie musi isc na stadion bo tak wypada tu tylko chodza ludzie z Wrocka a ze wczesniej nie bbylo wynikow to to byla taka forma protestu a teraz chcieli kibice pokazac ze we Wroclawiu jest potrzebna wielka pilka niczym kiedys koszykarski Zepter

rolik - 2 września 2019, 9:44:35 - *.trilightzone.co.nz
@z - taaaa taka forma protestu, trwajaca kilka lat xDDD kibice sie wywalili na Slask bo nic nie gral i zaczeli chodzic na Sparte, bo tam w jednym biegu wiecej emocji bylo niz przez 90 minut kopaniny na Stadionie Miejskim, nie dorabiaj ideologii obszczymurku

Nauczyciel - 2 września 2019, 10:05:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Będąc we Wrocławiu miałem proporczyk Zagłębia Lubin dostałem go przypadkiem od Kibica zostały mi zbite lusterka w samochodzie i patologia Wrocławska przebiła mi opony. Okazało się źe zrobili to kibice śląska dzięki czemu że była kamera na ul.Legnickiej złapali sprawców okazało się źe przy nich złapali handlarza narkotyków o mieli przy sobie narkotyki

Zielonix - 2 września 2019, 13:24:22 - *.mf.gov.pl
Pod każdym artykułem o Śląsku zbiera się stado śmierdzących zakompleksionych kopidołów z Wałbrzycha i Lubina. Nie macie swoich zespołów cepy?

matematyk - 2 września 2019, 16:56:19 - *.options-it.com
cala liga sie uklada znowu pod legie

adr. - 3 września 2019, 17:38:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak dla mnie to jest najciekawsza liga w Europie. Nie najlepsza, ale najciekawsza. Tu każdy może wygrać z każdym, a zespoły z dołów zeszłego roku dzisiaj grają o mistrza. Uwielbiam tę ligę, jak i uwielbiam ligi niższe, bo pasjonujące rozgrywki odbywają się także w 1. 2. i 3. lidze.

Gryfita - 3 września 2019, 21:55:18 - *.146.164.175.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Okno transferowe zamknięte i już wiemy, co się stało. NIESZCZĘŚCIE! Adam Buksa został w Pogoni! Zvonimir Kozulj został w Pogoni! Nie sprzedali ich! A przecież obiecywali, że sprzedadzą, że jak zawsze oddadzą najlepszych piłkarzy, że osłabią się na tyle, aby móc co najwyżej z trudem łapać się do górnej połówki tabeli, a potem odpuścić pozostałe mecze. Cała Polska trzymała kciuki, żeby Pogoń tych dwóch sprzedała, żeby nie liczyła się w lidze. I co? Figa!

KONRAD - 4 września 2019, 23:19:28 - *.centertel.pl
@Bob:Zanim coś napiszesz to sprawdź dane w necie.W ES-ie Stadion Miejski miał dwa razy komplet:25.10.2011 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk,25.11.2011 Śląsk Wrocław - Wisła Kraków.