1 września 2019, 19:57:18 - dagazka
Bramka Karola Świderskiego

Karol Świderski strzelił gola dla PAÓK-u w wygranym 2-1 (1-0) meczu 2. kolejki greckiej ekstraklasy z Panióniosem. Było to drugie ligowe trafienie 22-letniego napastnika w tym sezonie.

1 września 2019, 18:00 - Saloniki (Stádio Toúbas)
PAÓK 2-1 Paniónios GSS
Chuba Akpom 14, Karol Świderski 74 - Sotíris Tsiloúlis 57

żółte kartki: Anderson Esiti - Oumar Camara, Dimítris Stavrópoulos, Stéfanos Evangélou.

sędziował: Anastássios Papapétrou (Ateny).

Świderski rozegrał całe spotkanie. W drużynie gości poza kadrą meczową znalazł się oczekujący na debiut Sebastian Chruściel, a były piłkarz Floty Świnoujście Pedro Arce grał do 55. minuty, kiedy zmienił go Sotíris Tsiloúlis.

PAÓK jest liderem i ma komplet punktów na koncie, zaś Paniónios jest na czternastym miejscu z minus sześcioma punktami i zamyka ligową tabelę.

Szyder - 1 września 2019, 20:32:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Krzysztof Suwalski zdobył trzy gole dla SG Eintracht Krackow w wyjazdowym meczu przeciwko SV Blankensee 49 wygranym przez Eintracht 4-1. Polak zdobył bramki w 7,31 i 84 minucie.

Poss - 1 września 2019, 20:50:49 - *.ip-point.pl
Kolega mnie zaciekawił tym SG Eintracht. W której lidze grają? W jakim regionie? Bo w google tylko po niemiecku a ja w tym języku tylko "ręce do góry" rozumiem

Bolo - 1 września 2019, 21:50:43 - *.93.163.133
Dzisiaj gola zdobył też Kamil Poźniak w Oberlidze, nisko chłop upadł.

@@@ - 1 września 2019, 22:11:04 - *.range86-162.btcentralplus.com
@Szyder
W UK w różnych Sunday leagues pewnie ze 20 Polaków dzisiaj strzeliło. Rozgrywki podwórkowe we wszystkich krajach świata, to chyba nic na tyle emocjonującego żeby wszędzie o tym pisać :D

1920 - 2 września 2019, 0:46:13 - *.range109-151.btcentralplus.com
Ładny początek, oby wreszcie na dłużej utknął w podstawowych jedenastkach, bo na to zasługuje.

@Poss - 2 września 2019, 8:13:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl