5 września 2019, 22:36:22 - huberts
Występ Chrisa Philippsa w reprezentacji Luksemburga

Chris Philipps z rezerw Legii Warszawa wystąpił w reprezentacji Luksemburga w przegranym meczu towarzyskim przeciwko Irlandii Północnej 0-1 (0-1). 25-letni pomocnik wszedł na boisko w 73. minucie, zmieniając Leandro Barreiro.

5 września 2019, 20:45 - Belfast (Windsor Park)
Irlandia Północna 1-0 Luksemburg
Kevin Malget 37 (s)

żółte kartki: Josh Magennis, Tom Flanagan - Daniel da Mota, Tim Hall.

sędziował: Bryn Markham-Jones (Walia).
widzów: 14 108.

Do szerokiej kadry Luksemburga powołany był Jan Ostrowski z Miedzi Legnica, lecz nie znalazł się w ostatecznym składzie reprezentacji.

ameba - 5 września 2019, 22:44:36 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Szkoda Luksemburga. Powinni wygrać.

ameba - 5 września 2019, 22:45:51 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Sędzia z Walii. Wszystko jasne.

mxmln - 6 września 2019, 1:13:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sędzia z Walii i mecz pomiędzy Irlandią Północną a Luksemburgiem... Już abstrahując od tego czy sędziował na korzyść Irlandczyków z północy czy też nie - według mnie nie powinno się tak robić, bo to zawsze jest ryzyko, że nie będzie sędziował sprawiedliwie, powinni wyznaczyć kogoś bardziej neutralnego dla obu państw.

@mxmln - 6 września 2019, 9:17:16 - *.dynamic.chello.pl
np Gila

Joko - 6 września 2019, 10:59:34 - *.static.chello.pl
A Legia go tłamsi w rezerwach. Powinien być taki przepis, że jak ktoś jest regularnie powoływany do reprezentacji swojego kraju to nie można go zsyłać niżej niż trzeci poziom ligowy.

Ono - 6 września 2019, 13:13:39 - *.230.155.124
@Joko tak świetny przepis, życiowy i w ogóle powinno się tez zakazać niesprawiedliwość oraz polskiej ekstraklasy to by wszystkie problemy zniknęły.
Jak niby to miałoby działać, zakaz puszczania do rezerw, więc niech grzeje ławę albo siedzi na trybunach - sami zawodnicy też na pewno by docenili takie nakazy.