6 września 2019, 13:23:22 - Bedziu
Turniej o Puchar Syrenki U-17: Polska 2-1 Gruzja

Reprezentacja Polski U-17 (rocznik 2003) wygrała 2-1 (0-1) z Gruzją w swoim pierwszym spotkaniu turnieju o Puchar Syrenki. W kolejnej rundzie Polacy zmierzą się ze Szwajcarią, która pokonała Norwegię. Ten mecz zostanie rozegrany w niedzielę 8 września o godzinie 16:30 na Stadionie Miejskim w Sulejówku.

6 września 2019, 11:30 - Sulejówek (Stadion Miejski)
Polska 2-1 Gruzja
Radosław Cielemęcki 70, Szymon Włodarczyk 90 - Otar Mamageiszwili 5

Polska: 1. Krzysztof Bąkowski - 14. Daniel Hoyo-Kowalski (46, 11. Radosław Cielemęcki), 4. Ariel Mosór, 5. Filip Balcewicz - 2. Jerzy Tomal (76, 18. Igor Maruszak), 8. Kacper Kozłowski, 6. Mateusz Łęgowski, 10. Kacper Smorgol (63, 20. Szymon Włodarczyk), 3. Jakub Malec - 9. Aleksander Buksa (76, 23. Marcel Żurek), 7. Patryk Kusztal (63, 17. Mateusz Musiałowski).

Gruzja: 1. Luka Charatiszwili - 2. Dawit Gogotiszwili, 13. Micheil Awaliani, 4. Saba Chwadagiani, 5. Sandro Tatiszwili - 7. Lasza Oniani (77, 10. Giorgi Abuaszwili), 6. Otar Mamageiszwili, 8. Luka Gagnidze, 17. Gizo Mamageiszwili (78, 14. Bakar Abżandadze), 11. Giorgi Gwisziani (72, 16. Zura Zosiaszwili) - 9. Teimuraz Turazaszwili.

żółta kartka: G.Mamageiszwili.

sędziował: Marcin Szczerbowicz (Polska).

Boa - 6 września 2019, 14:18:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Legioniści dali wygraną, Szymon Włodarczyk to syn Piotra "Nędzy" Włodarczyka. Do tego Mosór w obronie i to pewnie po Karbowniku i Praszeliku będzie kolejna 3ka, która dostanie szanse w dorosłej Legii.

Gati - 6 września 2019, 14:38:22 - *.29.165.61.threembb.co.uk
Brawo !!!

D... - 6 września 2019, 15:47:45 - *.adsl.inetia.pl
Wałbrzyski power: bramki chłopaka z Wałbrzycha i druga syna Nędzy, który też przecież w Wałbrzycha pochodzi. Brawo oni!

Fanatyk - 6 września 2019, 17:31:22 - *.vectranet.pl
Ależ mecz Bąkowskiego! Brawo i powodzenia dalej chłopaki!

FANATYK2 - 6 września 2019, 17:44:03 - *.dynamic.mm.pl
Początek meczu niemrawy bramka dla Gruzji po błędzie bramkarza który potem w jednej sytuacji odkupił winy, Polacy grali dobrze ale byli nieskuteczni dopiero zmiana niemrawych Kusztala i Smorgola wniosła sporo ożywieni co zaskutkowalao przewaga i bramka na 2-1

Zola - 7 września 2019, 8:10:11 - *.dynamic-ra-02.vectranet.pl
Dlaczego ta kadra gra 3 w tyłach? Czy każda młodzieżowa nie powinna grać tym ustawieniem co pierwsza aby uczyć schematu?