6 września 2019, 22:33:48 - bartekwr9
eME: Lukáš Haraslín wystąpił w reprezentacji Słowacji

Lukáš Haraslín (Lechia Gdańsk) wystąpił w reprezentacji Słowacji w przegranym 0-4 (0-1) meczu eliminacji do mistrzostw Europy z Chorwacją. 23-letni pomocnik wszedł na boisko w 63. minucie w miejsce Juraja Kucki.

6 września 2019, 20:45 - Trnava (Štadión Antona Malatinského)
Słowacja 0-4 Chorwacja
Nikola Vlašić 45, Ivan Perišić 46, Bruno Petković 72, Dejan Lovren 89

sędziował: Felix Brych (Niemcy).

Spotkanie na ławce spędził Ľubomír Šatka (Lecha Poznań). Poza kadrą meczową gospodarzy znaleźli się Jaroslav Mihalík (Lechia Gdańsk), Erik Pačinda (Korona Kielce) oraz Róbert Pich (Śląsk Wrocław). W szerokiej kadrze Słowacji znaleźli się Tomáš Huk (Piast Gliwice), Dušan Kuciak (Lechia Gdańsk), František Plach (Piast Gliwice), Matúš Putnocký (Śląsk Wrocław), Boris Sekulić (Górnik Zabrze) i Michal Sipľak (Cracovia).

Cały mecz w kadrze Słowacji zagrał były piłkarz Legii Warszawa Ondrej Duda, a na ławce pozostał grający w przeszłości w Podbeskidziu Bielsko-Biała Róbert Mazáň.

Selekcjonerem reprezentacji Słowacji jest były trener Zagłębia Lubin Pavel Hapal.

JK - 6 września 2019, 23:58:22 - *.play-internet.pl
Chorwacja, potencjałem zbliżona (lekko większym) do Polski, gromi na wyjeździe mocniejszą od Słowenii Słowację a my oddajemy 1 celny strzał...

Stawskokow - 7 września 2019, 10:17:15 - *.dynamic.chello.pl
Chorwacja to wicemistrz świata a nie potencjał zbliżony do Polski...

Hradec - 7 września 2019, 13:39:46 - *.dynamic.chello.pl