7 września 2019, 18:00 - Suwałki (Stadion Miejski)

Wigry: 33. Dominik Kąkolewski - 21. Konrad Matuszewski, 3. Abdoulaye Diallo, 4. Dawid Sołdecki, 34. Adrian Piekarski (68, 9. Kamil Sabiłło), 22. Joel Huertas - 6. Grzegorz Aftyka, 64. Łukasz Sosnowski, 27. Robert Bartczak - 23. Szymon Łapiński (46, 10. Michał Żebrakowski), 77. Cezary Sauczek (81, 17. Oskar Furst).

Puszcza: 99. Mateusz Górski - 5. Konrad Stępień, 23. Piotr Stawarczyk, 3. Michał Czarny, 28. Michał Mikołajczyk - 50. Maksymilian Sitek, 14. Jakub Serafin, 11. Marcin Stefanik, 10. Hubert Tomalski (73, 18. Bartosz Widejko; 85, 8. Longinus Uwakwe), 9. Jakub Bąk (65, 25. Wiktor Żytek) - 70. José Embaló.

żółte kartki: Aftyka, Sauczek, Sabiłło, Furst - Mikołajczyk, Żytek.

sędziował: Jacek Małyszek (Lublin).
widzów: 1512.

Żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gospodarzy - Jan Balawejder.

(W)&(L) - 7 września 2019, 20:02:58 - *.internetdsl.tpnet.pl
Dodam jeszcze, że w grę tu wchodzą konkretni zawodnicy i konkretne pieniądze. Nie takie grosze jakimi sypnął ostatnio czesio z klanu.

Sito Riera - 7 września 2019, 20:03:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Adam Fedoruk vs Thomas Morgenstern. Oj. Będzie ciekawa walka. Będzie.

Maly - 7 września 2019, 20:06:17 - *.play-internet.pl
Coś się zacielo w Wigrach. Za mocno cofnięcie cała pierwsza połowę. Trudności z przyjęciem inicjatywy. Druga bramka po ewidentnym błędzie sędziego który nie gwizdka ręki. Ogólnie jednak Puszcza lepsza. Panie Fedoruk trzeba pomyśleć o czymś innym niż tylko obrona i kontry bo to już jest znane

(W)&(L) - 7 września 2019, 20:07:25 - *.internetdsl.tpnet.pl
Skauci z Afganistanu, Kambodży oraz Osetii Północnej mają mocy materiał przed mistrzostwami krajów nieuznawanych.

Sito Riera - 7 września 2019, 20:11:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rzucam tą cholerną szkołę w łeb i będę chodzić na mecze Legii Warszawa i Fortuna 1 ligi

Bry - 7 września 2019, 20:23:09 - *.147.37.239.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Sedzia wrocip na szczebel centralny i po jego szczeblu. Kolejny gwizdek z Suwalk zobaczycie nie bedzie sedziowal nastepnych kolejek, zapraszam do sprawdzenia dwoch poprzednich, to jest kryminal co oni gwizdza.

NGine - 7 września 2019, 20:27:59 - *.centertel.pl
Wigry spadek w tym sezonie.

Bry - 7 września 2019, 20:41:15 - *.147.37.239.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
NGine tylko i wylacznie jezeli sedziowie tego chca, zadna z druzyn ktore byly w tym sezonie w Suwalkach nie byla lepsza od Wigier(poza Warta ale mecz Wigier dramatyczny) dzisiaj zobaczysz w powtorkach co robil Malyszek. I jak niesprawiedliwie w jedna strone gwizdal w druga nie, jak rozdawal kartki jednej lawce a druga biegala prawie po boisku i to wszyscy a nie 1 czy 2 cala druzyna na linii stala. Pan Malyszek znowu dostal szanse na poziomie centralnym i znowu pokazal ze nie potrafi sedziowac. Dostalby karnie pogwizdanie w okregowce szybko by nabral umiejetnosci albo zrezygnowal z obawy o swoje zdrowie.

as - 7 września 2019, 20:55:56 - *.dynamic.mm.pl
brawo za walke Wigry! wynik dał emocje, szkoda że nie udało się punktu. Była szansa.
Walczymy zawsze do końca!!!

KaeS - 7 września 2019, 21:12:51 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
O jakim stylu mówi A.Fedoruk,co to za styl w/g niego?Zamurować własną bramkę i dzida do przodu na Sauczka,Bartczaka,Łapińskiego?Tak można grać na wyjeździe z silnym przeciwnikiem,ale nie u siebie z takim przeciwnikiem jak Puszcza.Gra zaczyna się od 0:3.Wychodzimy od początku bez żadnego klasycznego napastnika.Dopiero po przerwie Żebrakowski i długo,długo później Sabiłło,jak śmierć trenerowi zajrzała w oczy.Trenerze na Boga odwagi,bo za dwie kolejki będziemy w czarnej d...e.Druga sprawa to sędzia,nie przysyłajcie tych matołów z Lublina więcej do Suwałk.Nieważne czy będzie to ten dzisiejszy czy jakikolwiek inny.

Wigry - 7 września 2019, 21:21:39 - *.dynamic.mm.pl
To jest piłkarski poker sędzia wypacza mecz ile postawił tyle wydrukował. Dla mnie z perspektywy meczu widać było że drukowanie cały czas było i będzie. Czas przerwać to moc powinno wprowadzić się cofnięcie wyniku i dyskwalifikacja dożywotnia sędziów. Korupcja mosi zniknąć. Futbol a nie kasa. Dosyć tego.

Kibic - 7 września 2019, 21:36:14 - *.play-internet.pl
Wigry ilu kibiców na meczu? 100?

wigrzak - 7 września 2019, 21:40:30 - *.suwalki.vectranet.pl
Taktyka Fedoruka chyba jest już ogólnie znana. Głęboka defensywa i kontry. Może czas pomyśleć nad niespodzianka bo już jesteśmy czytani przez przeciwnika. Po za tym przy silnym przeciwniku jest ok ale przy słabym taka defensywa gra wygląda słabo. Sędzia jak sedzia, prawdopodbie błąd przy zagraniu ręką w polu karnym Puszczy. Z drugiej strony zdaje się że ostatnio zmieniły się przepisy wykluczając przypadkowe zagrania. Sędzia zinterpretować jak chciał. Pewnie się wybroni

Skała - 7 września 2019, 21:58:05 - *.146.196.95.internetia.net.pl
Panie Boniek, Wigry to jest klub piłkarski, a nie cholota, która trzeba przez sędziów spóścić z ligi. Walczcie Wigry mimo przeciwnosciom PZPN, sędziom.

Bali - 7 września 2019, 22:04:27 - *.centertel.pl
10 kibiców puszczy na sektorze gospodarzy

rajac - 7 września 2019, 22:09:03 - *.internetia.net.pl
To, że ktoś biega z gwizdkiem po boisku nie znaczy, że jest sędzią. Mam nadzieję, że tych pajaców długo nikt nie zobaczy na szczeblu centralnym. Moja babcia by zobaczyła tą rękę! Nie wiem czy bramka na 1:3 Nie była po spalonym. Ogólnie żenada i kupa niepotrzebnych emocji przez niedowidzących inwalidów.
Wigry słaba pierwsza połowa. Dopiero Sabiłło dał ruch do przodu. Mimo słabej gry, mogło się skończyć zupełnie inaczej.

manolo - 7 września 2019, 22:46:16 - *.5.216.169.ipv4.supernova.orange.pl
Wigry potrzebują trenera a nie kandydata na trenera

mordan - 7 września 2019, 23:19:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
wigrzak - brawo, merytoryczna ocena przebiegu meczu. Poza tym uważam, że Diallo nie powinien grać od początku, biorąc pod uwagę powrót po kontuzji. Na Wigrach może zemścić się wycofanie II drużyny z rozgrywek IV ligi. Gdzie mają ogrywać się zawodnicy, którzy wracają po kontuzjach, nie mieszczą się w składzie meczowym lub nie wchodzą z ławki? Dzisiaj naprawdę dobrze zagrał Aftyka. Może wreszcie odblokuje się Sabiłło. Trener Fedoruk nie reaguje z ławki na wydarzenia na boisku. Pyskówki trenera z sędziami nie zmienia faktu, że Wigry zaczęły grać dopiero w 80 minucie. Nie zawsze da się zrzucić odpowiedzialność na arbitra. Trzeba grać - także do przodu.

kaka - 8 września 2019, 1:18:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jose Embalo zamiecię tę ligę

Misio - 8 września 2019, 11:34:31 - *.adsl.inetia.pl
Panie Fedoruk! Jaka to myśl trenerska Panu przyświeca?! Nawet pańska babcia widzi, że trzeba grać dwoma napastnikami tj. Żebrakowskim i Sabiłłą, a Łapiński i Bartczak na zmiany, a nie na odwrót.

Jan - 8 września 2019, 12:05:29 - *.111.247.204
Lipa

kibic - 8 września 2019, 13:06:24 - *.centertel.pl
Panowie przegraliscie z kandydatem do awansu. Ujmy nie przynosi.

Miło - 8 września 2019, 17:10:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zawodnicy Puszczy to specjaliści w leżakowaniu. Także bramkarz, który w końcówce meczu chcąc dociągnąć przy korzystnym dla nich wyniku, łapał piłkę, stał dwie sekundy i nagle rzucał się poleżeć... Śmieszne uwagi II trenera, że się im piłki nie oddało po wykopaniu na aut, bo ich zawodnik leżał - taką mieli technikę: coś nie po ich myśli, to jeden pada, drugi wykopuje i oddawaj im piłkę, bo takie są "niepisane zasady".
Choć i Wigrom ten zapał z końcówki przydałby się przez cały mecz (i Żebrakowski od początku spotkania).

kibicka - 8 września 2019, 19:12:01 - *.internetia.net.pl
ten sędziowaty typ to tragedia, n ie dziwię się,że takiego typa wyzywają od różnych chu…...….. bo to się malyszowi należało jak najbardziej za tą jego ni8eudolność w sędziowaniu, nadaje się tylko do gnoju i kopania działki za darmo