9 września 2019, 22:33:48 - dkelman
eME: Ken Kallaste i Henrik Ojamaa wystąpili w reprezentacji Estonii

Ken Kallaste z GKS-u Tychy i Henrik Ojamaa z Miedzi Legnica wystąpili w reprezentacji Estonii w przegranym 0-4 (0-1) domowym meczu grupy C eliminacji mistrzostw Europy przeciwko Holandii. Kallaste rozegrał cały mecz, a Ojamaa został zmieniony w 85. minucie przez Rauno Sappinena. Na ławce rezerwowych spotkanie spędził natomiast zawodnik Miedzi Legnica Artur Pikk.

9 września 2019, 20:45 - Tallin (A. Le Coq Arena)
Estonia 0-4 Holandia
Ryan Babel 17, 48, Memphis Depay 76, Georginio Wijnaldum 87

żółte kartki: Taijo Teniste, Joonas Tamm, Karol Mets - Joël Veltman.

sędziował: Serhij Bojko (Ukraina).
widzów: 11 006.

W drużynie gospodarzy cały mecz rozegrał były zawodnik Korony Kielce Joonas Tamm, a niedawny gracz Cracovii Sergei Zenjov został zmieniony w 60. minucie przez Franka Liivaka, natomiast Konstantin Vassiljev, grający kiedyś w Piaście Gliwice i Jagiellonii Białystok, spędził spotkanie na ławce rezerwowych.

Olaf - 9 września 2019, 22:41:52 - *.static.ip.netia.com.pl
Widziałeś Varadi mecz? Rzeczywiście był aktywny?

Belarus - 9 września 2019, 22:44:24 - *.147.109.161.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ta Białoruś to piękne liczby kręci

Varadi - 10 września 2019, 6:36:02 - *.adsl.inetia.pl
Olaf mecz Estonia Holandia był równolegle w Polsacie i przekraczałem z naszej męczarni z Austrią. To była różnica klasy. Holendrzy przewyższali Estonię ale Henrik przynajmniej coś próbował grać

varadi - 10 września 2019, 8:35:04 - *.adsl.inetia.pl