10 września 2019, 22:36:07 - bartekwr9
eME: Marko Vešović i Vukan Savićević wystąpili w reprezentacji Czarnogóry

Marko Vešović (Legia Warszawa) i Vukan Savićević (Wisła Kraków) wystąpili w reprezentacji Czarnogóry w przegranym 0-3 (0-0) meczu grupy A eliminacji do mistrzostw Europy z Czechami. Vešović zagrał cały mecz, a Savićević w 73. minucie wszedł w miejsce Nebojšy Kosovicia.

10 września 2019, 20:45 - Podgorica (Stadion Pod Goricom)
Czarnogóra 0-3 Czechy
Tomáš Souček 54, Lukáš Masopust 57, Vladimír Darida 90 (k)

żółte kartki: Risto Radunović, Adam Marušić - Jakub Jankto, Tomáš Souček.

sędziował: Ali Palabıyık (Turcja).

Cały mecz na ławce Czarnogóry spędzili Damir Kojašević (kiedyś Jagiellonia Białystok i Górnik Łęczna) i Miloš Dragojević (w przeszłości Widzew Łódź).

Tomáš Přikryl (Jagiellonia Białystok), a także Tomáš Necid (kiedyś Legia Warszawa) i Zdeněk Ondrášek (w przeszłości Wisła Kraków) znaleźli się na liście rezerwowej reprezentacji Czech.

Pan_Brat - 11 września 2019, 9:25:34 - *.centertel.pl
No strasznie ta Czarnogóra zawodzi. A wydawało się, że trafili do grupy, z której śmiało można wyjść, choć oczywiście na papierze Czesi mają lepszy skład. Ale nie są to różnice nie do przejścia. Natomiast jak po pięciu meczach masz 2 punkty, to już możesz dać sobie spokój.

GTSW - 11 września 2019, 10:17:33 - *.dynamic.chello.pl
kolejne rekiny zapuszkowane

... - 11 września 2019, 11:23:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
He - u jednych Savicević, u drugich Masopust
------------
A Czarnogóra jeszcze niedawno umiała 2 razy remisować z Anglią i walczyła o awans.

Musial - 11 września 2019, 12:03:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A co to jest Czarnogora?!Slaba nacja,ktora nasi,by zmietli z powierzchni.Nawet teraz bez formy.My liderujemy i to jest najważniejsze a taki Vesovic dalej bedzie sie blaznic w lidze oraz pucharach z teczowymi dostajac od Sparty,Astany,Dundelange czy Sheriffu czy remisujac z Europą albo Finlandia

Hradec - 11 września 2019, 16:11:08 - *.dynamic.chello.pl