37-letni bramkarz Paweł Kapsa został nowym zawodnikiem Bytovii Bytów.

Kapsa ostatnio występował w Sandecji Nowy Sącz. W poprzednim sezonie nie wystąpił w żadnym spotkaniu Fortuna I ligi.

as - 12 września 2019, 17:33:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Bytovia - 12 września 2019, 17:39:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Varadi - 12 września 2019, 17:50:02 - *.adsl.inetia.pl
W Miedzi miał kilka niezłych meczy. Pamiętamy i życzymy powodzenia

123 - 12 września 2019, 18:11:31 - *.centertel.pl
Już dobry, ale nadal perspektywiczny, zawodnik na lata.

555 - 12 września 2019, 18:52:23 - *.22.236.196
taki zawodnik wedlug polskiej mysli szkoleniowej to melodia przyszlosci,on jeszcze ma czas na powazne granie,nalezy go stopniowo wprowadzac do pierwszego skladu,mlodzi czesto maja wahania formy itd. itp...

ko - 12 września 2019, 19:09:54 - *.dynamic.chello.pl
555 haha doskonały komentarz, taki w sam raz, nie za oryginalny

Pogon Sied - 12 września 2019, 19:10:05 - *.centertel.pl
Wcale się nie dziwie działaczom Bytovii , naszemu trenerowi tj. Pogoni Siedlce ten młody bramkarz co bronił przeciwko nam uratował swoimi kiksami posadę... a bytovia przegrała bo jego wyjście przy bramce na 2-1 było nieco niepotrzebne bo mysle ze Bytovia ten mecz by wygrała. Młody bramkarz Bytovi niech się uczy przy Kapsie

Hradec - 12 września 2019, 19:14:53 - *.dynamic.chello.pl
ale zagrał na trzech dużych młodzieżowych turniejach

Timy⁶ - 12 września 2019, 19:21:02 - *.toya.net.pl
Bramkarz niezly tylko w glowce troche nie tegez. Wszechpolak falangista.

dariusd - 12 września 2019, 19:54:37 - *.unknown.vectranet.pl
@Timy masz rację - najlepiej jakby był kodziarzem spod znaku tęczy...

123 - 12 września 2019, 20:37:57 - *.146.68.234.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Taki bramkarz jak Michniewicz

Kibic Byto - 12 września 2019, 20:46:44 - *.play-internet.pl
Znów zaczyna się ściganie nazwisk - psełdo gwiazd. Mamy młodych bramkarzy i oni powinni grać, zdobywać doświadczenie uczyć się na błędach. To oni są przyszłoscią klubu... Niepotrzebny ruch kadrowy najzwyczajniej w świecie szkoda kasy na takich grajków.

Lola - 12 września 2019, 21:30:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl
AU AUU On Ma 37 latek😊

Misiek - 12 września 2019, 22:31:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Bytovia spadek pewne info w poprzednim sezonie mówiłem pisałem że bytovia spadnie i co? I miałem rację!!! Także bytovia spadek pewne info ja to wam mówię wasz Misiek

Lechu - 12 września 2019, 22:45:45 - *.centertel.pl
Problem jest w tym że Ryngwa miał dobry start ale zawalił ostatnie 2 mecze i to w bardzo głupi sposób ja osobiście go nie skazuje jest młody i popełnia błędy ale no właśnie zapamietajcie sobie że trener odpowiada za wyniki no i sponsorzy chcą punktów bo dają kasę i na to liczą. Pozatym już zapomnieli jak po ostatnim meczu krzyczeli Stawski odejdź. Ja się nie dziwię takim ruchom też będąc trenerem robilbym wszystko żeby walczyć o 3pkt dla siebie, kibiców i sponsorów. Pozdro dla normalnych