13 września 2019, 20:57:35 - Bobek
Debiut Sebastiana Boenischa we Floridsdorfer AC

Sebastian Boenisch zadebiutował we Floridsdorfer AC w zremisowanym 1-1 (0-0) meczu 7. kolejki austriackiej drugiej ligi z SV Lafnitz. 32-letni obrońca wszedł na boisko w 64. minucie w miejsce Eliasa Felbera.

13 września 2019, 19:10 - Wiedeń (FAC-Platz)
Floridsdorfer AC 1-1 SV Lafnitz
Adolphe Belem 63 - Florian Prohart 71

żółte kartki: Bernhard Fila, Tin Plavotić - Florian Prohart, Willian Rodrigues, Christoph Gschiel.

sędziował: Markus Hameter (Dolna Austria).

Martin Pajaczkowski całe spotkanie spędził na ławce rezerwowych gospodarzy, zaś Denis Kramar (w przeszłości zawodnik Widzewa Łódź) znalazł się poza kadrą gości.

Floridsdorfer AC zajmuje trzecie miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 12 punktów.

ehri - 13 września 2019, 21:12:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Fajnie, że wrócił do piłki

Papagol - 13 września 2019, 21:25:21 - *.play-internet.pl
Pomyśleć, że redaktorzy 90minut będą musieli teraz oglądać mecze 2 ligi austriackiej, codziennie szukać informacji o jakichś zawieszenia i tak dalej, i tak dalej...

kaczka - 13 września 2019, 21:35:43 - *.unknown.vectranet.pl
Kramar gość był w Polsce 6 lat temu przez pół roku i od tamtej pory 9 klubów w 7 krajach. Człowiek mógł trenować, coś by zarobił i pozwiedzał świat.

mark - 13 września 2019, 21:48:59 - *.telpol.net.pl
Żeby sprawdzić wynik meczu w obecnych czasach to wystarczą 2 kliknięcia na dowolnym livescore/flashcore. Nikt nie musi oglądać meczów 2 ligi austriackiej, żeby wiedzieć kiedy wszedł na boisko i czy zagrał.

wuj - 13 września 2019, 22:15:26 - *.142.138.242.static.telsat.wroc.pl
@mark - ale na 90minut jest inaczej. Będą musieli oglądać wszystkie mecze żeby sprawdzić na 20 powtórkach czy czasem Benisz nie dotknął piłki przy żadnym golu i nie zmienił toru lotu piłki o 1stopień. Bo wtedy na livescore i w protokole strzela X, a 90minut pisze że Y. Tak samo przecież na pewno oglądają wszystkie mecze Bundesligi, bo przecież czemu mieliby tylko Lewemu gole odbierać.

Marecki - 14 września 2019, 5:21:34 - *.lightspeed.cicril.sbcglobal.net