14 września 2019, 15:00 - Toruń (Stadion Miejski im. Grzegorza Duneckiego)
Mariusz Kryszak 26 (k), Filip Kozłowski 82 - Eryk Kryg 21 (k), 87, Filip Szymczak 35, Bartosz Bartkowiak 61

Elana: 33. Michał Nowak - 5. Jakub Świeciński, 2. Wojciech Onsorge, 6. Patryk Urbański, 23. Jan Andrzejewski - 18. Bartosz Boniecki (46, 14. Mateusz Stryjewski), 19. Mariusz Kryszak, 27. Damian Lenkiewicz (62, 68. Kacper Jóźwicki), 25. Dominik Sokół (68, 15. Filip Kozłowski), 17. Dominik Kościelniak - 10. Krzysztof Kołodziej.

Lech II: 1. Miłosz Mleczko - 7. Arkadiusz Kaczmarek (75, 11. Karol Smajdor), 2. Grzegorz Wojtkowiak, 20. Kacper Andrzejewski, 21. Jakub Pawlicki - 17. Tymoteusz Klupś (90, 15. Jakub Karbownik), 16. Eryk Kryg, 19. Tomasz Cywka, 10. Bartosz Bartkowiak, 9. Paweł Tupaj (90, 22. Tomasz Kaczmarek) - 18. Filip Szymczak (80, 4. Ołeksandr Jacenko).

żółte kartki: Sokół, Kryszak, Onsorge, Stryjewski, Kołodziej - Pawlicki, Kryg, Wojtkowiak.

sędziował: Paweł Horożaniecki (Żary).
widzów: 600.

W 87. minucie Eryk Kryg (Lech) nie wykorzystał rzutu karnego (Michał Nowak obronił).

Kibic 999 - 14 września 2019, 16:56:22 - *.icpnet.pl
Najsłabszym zawodnikiem ELANY to Kościelniak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!

Elaniak - 14 września 2019, 16:57:35 - *.icpnet.pl
To prawda

tato - 14 września 2019, 16:59:42 - *.toya.net.pl
Najsłabszym zawodnikiem Elany jest trener.Co zrobił z tej drużyny to dramat.Czemu jeszcze go trzymają.

Paki - 14 września 2019, 17:00:39 - *.147.102.247.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Lech Elana ten sezon środek tabeli

Haha - 14 września 2019, 17:00:51 - *.mbb.telenor.dk
Hahahahahaaaa 2 liga roześmiana midzew i śmietana!

Zksiak - 14 września 2019, 17:37:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Poziom sędziego maksymalnie na okręgówkę.. mam nadzieje że ktoś kto ocenia sędziów przejrzy dzisiejszy mecz i wiecej taka ślepa łajza nie bedzie sędziować..

kondi192 - 14 września 2019, 17:56:39 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@fansport
Komu zachciewa się 1 ligi?

Xenon - 14 września 2019, 18:22:00 - *.play-internet.pl
Jak zagrał Dominik Sokol?

argo - 14 września 2019, 19:23:54 - *.play-internet.pl
Co sie dzieje z Elana.Fajne miasto w poprzednim sezonie walka o I lige a teraz na razie slabo.

ET - 14 września 2019, 19:25:43 - *.31.243.170
Karny na 4:2 to jakaś kpina totalna.. jest w ogóle jakieś szkolenie tych sędziów czy on przypadkowo trafiają na boiska..

argo - 14 września 2019, 19:29:46 - *.play-internet.pl

Power1930 - 14 września 2019, 21:00:05 - *.146.56.39.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
ale czy flagi oddają???

Tbg - 14 września 2019, 21:15:09 - *.160.160.61
Każda porażka elany cieszy za sprzedanie się Olimpii w ostatniej kolejce poprzedniego sezonu. Obyście skończyli jak najniżej 👎

tomek - 14 września 2019, 21:15:36 - *.klient.mega-net.com.pl
Elana w tym sezonie raczej nie powalczy o awans.

sd - 14 września 2019, 21:17:04 - *.174.182.130
dobrze sprzedawczykom, niech spadną

PM - 14 września 2019, 22:29:58 - *.dynamic.chello.pl
@kondi192 No chyba nie rezerwom Lecha, które nie mogą awansować wyżej... Ale może by hajs za wygranie ligi dostali, więc niech walczą.

Kojjj - 14 września 2019, 23:46:14 - *.147.106.225.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kościelniak sam meczu nie wygra jeśli nie w formie to calaa ofensywa nic nie gra

ja - 15 września 2019, 15:22:40 - *.icpnet.pl
Kościelniak od początku sezonu nic nie gra. Solista

kks Kalisz - 16 września 2019, 11:09:50 - *.dynamic.chello.pl
KKS Kalisz pozdrawia Elanę .

Kame - 16 września 2019, 16:12:45 - *.dynamic.chello.pl
Czyżby trener Górak zrobił wynik ponad stan w zeszłym sezonie, a teraz powrót do rzeczywistości, być może III-ligowej? Bez spiny

Elanowiec - 17 września 2019, 12:27:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jaka pierwsza liga? Już przed rozpoczęciem sezonu było wiadomo że będziemy walczyć ledwo o utrzymanie....