14 września 2019, 16:59:27 - maciejko
Debiut Szymona Żurkowskiego w ACF Fiorentina

Szymon Żurkowski zadebiutował w ACF Fiorentina w zremisowanym 0-0 meczu 3. kolejki włoskiej Serie A z Juventus FC. Polak wszedł na boisko w 89. minucie za Gaetano Castrovilliego.

14 września 2019, 15:00 - Florencja (Stadio Artemio Franchi)
ACF Fiorentina 0-0 Juventus FC

żółte kartki: Martín Cáceres, Federico Chiesa, Gaetano Castrovilli - Miralem Pjanić, Matthijs De Ligt, Rodrigo Bentancur.

sędziował: Massimiliano Irrati (Pistoia).
widzów: 40 312.

Cały mecz rozegrali Bartłomiej Drągowski w barwach gospodarzy i Wojciech Szczęsny w zespole gości.

Juventus jest liderem tabeli z siedmioma punktami, a Fiorentina zajmuje 16. miejsce z jednym punktem.

plk - 14 września 2019, 17:00:14 - *.ssp.dialog.net.pl
ogladalem. nie dotknal pilki.

scenka - 14 września 2019, 17:04:20 - *.adsl.inetia.pl
Temu bufonowi Szczęsnemu nie strzelić,to oznacza dla tylko jedno-rezerwy.

hutek92 - 14 września 2019, 17:13:02 - *.net.cybernetwmw.com
Nieważne że nie dotknął piłki. Ważne że Montella mu zaufał i dał chłopakowi liznac Serie A. Teraz czas na pierwszy skład Szymon.

ehri - 14 września 2019, 18:09:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@scenka
Zdecyduj się. Buffonowi czy Szczęsnemu?

gp - 14 września 2019, 18:38:14 - *.telpol.net.pl
Dobry znak, bo nie wiadomo było, czy jest serio brany pod uwagę. Widać, że jest. Skoro wychodzi przy remisie z Juventusem, to znaczy, że jeszcze pogra.

ryba - 14 września 2019, 18:54:02 - *.adsl.inetia.pl
Corriere della Serra uznała Żurkowskiego największym bohaterem meczu !!!

Piter - 14 września 2019, 21:01:51 - *.static.sitel.net.pl
Oby teraz Zupa grał jak najwięcej

Benson - 14 września 2019, 23:58:37 - *.unknown.vectranet.pl
W Pucharze Włoch pewniak do 1 jedenastki a w lidze po mału będzie wprowadzany. Powodzenia!

Dave - 15 września 2019, 8:40:14 - *.syrion.pl
Wczoraj do żony omyłkowo powiedziałem Wolski, a nie Żurkowski. Obym nie wykrakał.