Puszcza: 22. Karol Niemczycki - 5. Konrad Stępień, 23. Piotr Stawarczyk, 3. Michał Czarny, 28. Michał Mikołajczyk - 50. Maksymilian Sitek (60, 25. Wiktor Żytek), 14. Jakub Serafin, 11. Marcin Stefanik (46, 8. Longinus Uwakwe), 10. Hubert Tomalski, 9. Jakub Bąk (72, 19. Marcin Orłowski) - 70. José Embaló.

Podbeskidzie: 13. Rafał Leszczyński - 25. Bartosz Jaroch, 20. Dmytro Baszłaj, 28. Kornel Osyra, 2. Filip Modelski - 8. Karol Danielak, 7. Rafał Figiel, 27. Konrad Sieracki, 6. Tomasz Nowak, 11. Łukasz Sierpina - 95. Marko Roginić.

źródło: własne / Podbeskidzie Bielsko-Biała

Pi - 14 września 2019, 19:51:02 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Ok. Kolejne punkty

Fan TSP - 14 września 2019, 19:56:11 - *.tktelekom.pl
Brawo za 3 punkty na trudnym terenie! Tylko pytanie dlaczego trener nie zrobił ani jednej zmiany

Tsp - 14 września 2019, 19:57:37 - *.dynamic.mm.pl
Jest! Patrzyłem, śledziłem i leżałem czy znowu nie stracą wygranej w końcówce. Dowieźli i chwała bielszczanom za to!

antek - 14 września 2019, 20:02:30 - *.43.137.26
z czego my się cieszymy, że wygraliśmy z wioską????

zzz - 14 września 2019, 20:06:06 - *.136.136.220
Wioską? Chłopie tam jest więcej dużych zakładów pracy niż w takim Zabrzu czy innym podobnej wielkości mieście :D Fajne miejsce do zamieszkania i w ogóle nie mniej 3 punkty dla Bielska zasłuzone.

kibic - 14 września 2019, 20:10:24 - *.olsztyn.vectranet.pl
dziwne klimaty ze nawet na stronie Puszczy nie mozna meczu ani sledzic a tymbardziej obejzec na internecie to te kluby sa tak słabe medialnie ze niestac ich na przekaz ????
A stadion od czarują w pucharze Polski z Legią !!!!!

Tuomas - 14 września 2019, 20:17:36 - *.elisa-laajakaista.fi
Uff, bardzo ważne 3 pkt zdobyte na gorącym terenie. Mam jeszcze świeżo w pamięci koszmar minionego sezonu i porażkę 2:3 w Niepołomicach... Teraz kolej na weryfikację w meczu z Miedzią.

Znawca - 14 września 2019, 20:33:03 - *.dynamic.chello.pl
Wstyd Panie Tułacz, mieć taką kadrę, a grać emerytem Stawarczykiem, drewnem Mikołajczykiem i dzieckiem we mgle Serafinem.. brakuje tylko do tego trio Drewnianego Bartkowa

Bali - 14 września 2019, 20:45:05 - *.centertel.pl
Do znawca a co powiesz jak puszcza przywozi punkty zwyjazdow

112 - 14 września 2019, 20:48:52 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Co on tych zmian nie robi???? Tak dobrze,są przygotowani fizycznie? Niedlugo mecz z Miedza...

wujo - 14 września 2019, 21:24:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dziś Puszcza zagrała słabo, Górale wygrali zasłużenie. Mecz z Legią raczej nie odczaruje własnego boiska. Dlaczego kibice gospodarzy zaczęli doping od 20 minuty? Protest? Przeciwko komu lub czemu?

Bali - 14 września 2019, 22:02:08 - *.centertel.pl
Protest przeciwko zarządowi za brak szacunku do kibiców

xxx - 14 września 2019, 22:02:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mecz bardzo słaby w wykonaniu Puszczy, do 23 minuty (początek dopingu) mecz trwał jakby ze trzy razy tyle
Trudno doping od 23 minuty (przynajmniej od 18:23) nazwać protestem - chcieliśmy pokazać kibicom niechętnie patrzącym na doping czym się różni cichy stadion od normalnego i trochę zarządowi za jego nielogiczną decyzję i wysokie ceny biletów na Legię
No i poza tym w pierwszej połowie (poza pierwszą przyśpiewką) doping szedł bardzo, barzdo słabo, w drugiej połowie już nieco lepiej (ale jak na większą liczbę gardeł niż na dwóch poprzednich meczach i tak poniżej możliwości)
Podbeskidzie było lepsze na boisku, na trybunach ich ilość i doświadczenie zrobiło swoje - i tyle. Brawa dla Górali, po prostu byli lepsi

Mielec - 14 września 2019, 22:07:21 - *.centertel.pl
Stal Mielec pozdrawia swoich przyjaciół Puszczę Niepołomice!

roman - 14 września 2019, 22:18:31 - *.135.163.136.static.kolnet.eu
idzie idzie Podbeskidzie po awans roman

Bali - 14 września 2019, 22:20:30 - *.centertel.pl
Do mielec tylko puszcza MKS i stal mielec

Bali - 14 września 2019, 22:48:03 - *.centertel.pl
Na następnym meczu wszyscy emeryci i renciści wstają i śpiewają tylko puszcza mks

Dexter - 14 września 2019, 23:14:56 - *.olsztyn.vectranet.pl
Polacek jakiś uraz? Poza jednym meczem z błędem chyba dość solidnie broni

Fan TSP - 14 września 2019, 23:49:30 - *.tktelekom.pl
@Dexter tak Polacek ostatnio na treningu stracił przytomność i niestety złamał kość jarzmową także czeka go pewnie ponad miesiąc przerwy

tspfan - 14 września 2019, 23:54:17 - *.agg2.abe.bdt-fng.eircom.net
Fajnie, że znów wpadły trzy punkty, utrzymujemy się w czołówce. Ale trudno będzie awansować bez napastnika...

ted - 15 września 2019, 8:39:08 - *.ajc.com.pl
Na 6 wyjazdów i tylko 2 mecze u siebie to BARDZO DOBRE 14 PUNKTÓW PODBESKIDZIA !!!

wujo - 15 września 2019, 21:34:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do Balego. Fajnie, że śpiewacie, bo przez lata było z tym słabo. Na razie brak wsparcia od reszty kibiców, ale weź pod uwagę, że jest dużo pikników. Sporo osób (w tym ja) przychodzą z ciekawości. Oglądamy mecze, bo I liga jest naprawdę fajna. Sporo ekip kibicowskich przyjeżdża na K2 i jest dobry poziom meczów. Myślę, ze Legia pobudzi emerytów i rencistów do okrzyków.

Bali - 16 września 2019, 19:43:49 - *.centertel.pl
Do wujo emerytów i rencistów nic nie poderwie chyba że petarda pod dupe

tomcio_MKS - 17 września 2019, 9:42:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
wujo Bali zostawcie dziadków w spokoju nie mamy co na nich liczyc trzeba sredniaków i młodzików rwac do dpoingowania dziadki niech sobie cwiartke wypija przyjda i ogladaja mecz