14 września 2019, 19:57:20 - Bedziu
Bramka Grzegorza Krychowiaka

Grzegorz Krychowiak zdobył bramkę dla Łokomotiwu Moskwa w wygranym 1-0 (1-0) meczu 9. kolejki rosyjskiej ekstraklasy z PFK Soczi. Dla Polaka, który zagrał cały mecz, było to czwarte ligowe trafienie w tym sezonie.

14 września 2019, 18:00 - Soczi (Olimpijskij stadion Fiszt)
PFK Soczi 0-1 Łokomotiw Moskwa
Grzegorz Krychowiak 20

żółte kartki: Ibragim Całłagow, Igor Jurganow, Dušan Lagator - Dmitrij Żywogladow, Dmitrij Barinow.

sędziował: Igor Panin (Dmitrow).
widzów: 13 900.

Na ławce rezerwowych w drużynie gości cały mecz spędził Maciej Rybus, natomiast w drużynie gospodarzy 90 minut rozegrał były gracz Miedzi Legnica Sosłan Dżanajew.

Łokomotiw Moskwa w dziewięciu meczach zdobył siedemnaście punktów i zajmuje obecnie czwarte miejsce w tabeli.

Slaw - 14 września 2019, 20:00:29 - *.static.surfer.at
Bramka Krychowiaka, Grosickiego, Lewego. Czyste konto Szczęsnego, Bednarek na zero. Tylko jakoś Brzęczek nie potrafi tego poukładać w całość.

Ja - 14 września 2019, 20:01:07 - *.56.12.21
Wszyscy strzelają ale mają normalnych trenerów.Brzęczek Won

MatiBorek - 14 września 2019, 20:07:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tylko trener z zagranicy Cesare Czerczesow albo Roberto Platini

Pan_Brat - 14 września 2019, 20:10:29 - *.centertel.pl
U Brzęczka to praktycznie nikt nie gra na miarę potencjału. Chyba tylko Kędziora może być zadowolony z ostatnich miesięcy w kadrze. Lewy nic, Piątek nic, Milik mniej niż nic, Zieliński nic, Krychowiak trochę lepiej niż za schyłkowego Nawałka, ale też nic specjalnego. Bednarek gorzej niż w klubie, Bereszyński z meczu na mecz gorzej, Grosik podobnie... Szkoda gadać.

cani - 14 września 2019, 20:14:19 - *.stimo.net
Tylko Slaven Bilić i na euro mamy cwiercfinal znowu spokojnie, tylko czym szybciej tym lepiej Brzeczek aut !

Pozdro - 14 września 2019, 20:30:55 - *.dynamic-ww-04.vectranet.pl
Za Brzęczka to Krychowiak wracał do formy

futbolista - 14 września 2019, 22:49:18 - *.bois.qwest.net
ani pan Brzeczek ani inny, nawet z zagranicy nie da rade Polakow poukladac, poniewaz tutaj w gre wchodzi psychika - mentalnosc we krwii narodu.
kiedys w sytuacji jak polscy pilkarze [ prawie wszyscy w dobrych zagranicznych klubach ], byli Dunczycy z ich trenerem. i co ? zalapali sie, jakby na kocia lape na ME w miejsce innego kraju i z dnia na dzien zdobyli ME !! ten finalowy mecz z Niemcami byl w ich wykonaniu majstersztykiem, jednym z najladniejszych meczy w historii pilki.
tam przede wszystkim sukces odniosla psychika- mentalnosc we krwii. tego w polskim narodzie brak, lubi we wszystkim na skroty, to jest mentalnosc, ktora do kraju przybyla ze wschodu po wojnie.

Byczyna - 15 września 2019, 7:46:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Krysia jest tak dobra że innym klubie na poziomie znów by siedział 2 lata na trybunach

Bolo - 15 września 2019, 8:20:26 - *.play-internet.pl
Krychowiak jest tak słaby, że aż Ruscy go wybrali najlepszym piłkarzem ligi w poprzednim sezonie. Ci Ruscy się nie znają!

lisiasty10 - 16 września 2019, 0:25:05 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Krycha ewidentnie przechodzi renesans tak więc duże brawa ;)

do Pan_Bra - 16 września 2019, 10:22:19 - *.pl (*.10.95.142, 10.10.50.100)
Kędziora dobrze? Ty jego grę ze Słowenią i Austrią oceniasz do dobrą? DRAAAMAAAAT