15 września 2019, 13:05 - Pruszków (stadion MZOS)

Znicz: 1. Bartłomiej Gradecki - 4. Marcin Bochenek, 5. Adrian Rybak, 18. Martin Baran, 13. Peter Drobňák - 19. Marcin Rackiewicz (83, 8. Michał Suchanek), 3. Robert Obst (82, 99. Karol Noiszewski), 10. Maciej Machalski, 11. Paweł Moskwik (87, 16. Krystian Tabara), 20. Paweł Tarnowski - 9. Dariusz Zjawiński.

Górnik: 1. Patryk Rojek - 4. Maciej Orłowski, 25. Paweł Baranowski, 2. Tomasz Midzierski, 3. Leândro - 24. Michał Goliński (75, 23. Dominik Lewandowski), 7. Tomasz Tymosiak, 8. Marcin Stromecki, 10. Krystian Wójcik, 9. Aron Stasiak (60, 17. Dawid Dzięgielewski) - 28. Paweł Wojciechowski.

żółte kartki: Baran, Rackiewicz, Machalski - Baranowski.

sędziował: Grzegorz Kawałko (Białystok).
widzów: 567.

ehri - 15 września 2019, 14:57:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wspaniały był to mecz, nie zapomnę go nigdy

rafalski - 15 września 2019, 15:01:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dwóch piłkarzy Łęcznej z trudem znosiło końcowe minuty meczu Za tydzień Górnik Ł-Gryf Wejherowo

raf - 15 września 2019, 15:12:22 - *.icpnet.pl
Gratulacje oby tak na zakończenie sezon i na 40 -lecie ponownie była chociaz 1 liga

TheBill - 15 września 2019, 15:20:47 - *.siedlce.vectranet.pl
brawo Górniczek! Lubelszczyzna jest na pewno dumna z takiego klubu, w przeciwieństwie do tych śmiesznych przebierańców ze Spartakusa Szarowola

Stary - 15 września 2019, 15:25:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl
za Górnik, za GKS pójdziemy aż po życia kres! Avia awruk <-- tak jest! 🤫

... - 15 września 2019, 15:29:03 - *.146.103.94.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Mówiłem - liga żółwi i wyścig żółwi o awans.

Ł3 - 15 września 2019, 15:33:36 - *.dynamic.chello.pl
Obrońca Znicza Baran,zresztą dosłownie baran,sprokurował 2 gole dla gości dzięki czemu wygrali.

PM - 15 września 2019, 16:05:41 - *.dynamic.chello.pl
@Ł3 to musi podejrzanie pachnieć.
Znicz to jest rupieć zapakowany w ładną folię, którą się owija prezenty pod choinkę w grudniu.
Kto zasługuje na spadek? Tabela twierdzi, że Stalowa Wola, Polkowice, Legionowo, Skra... Otóż nie! To są Wasi "wielcy" z czołówki: "Znicz" i "Resovia".

Dzbanekx - 15 września 2019, 16:15:57 - *.play-internet.pl
Brawo Górniczek! Rozpędzamy się, a to dopiero początek. Za tydzień z Gryfem minimum cztery bramki.

barfan - 15 września 2019, 16:16:12 - *.dynamic.chello.pl
całkiem dobry mecz do oglądania; teraz oglądam pogoń-łks i różnicy nie widzę, powiem więcej nawet większa kopanina

Kubik - 15 września 2019, 16:20:45 - *.play-internet.pl
slabo Znicz na drugą połowę wogole nie wyszedł

Nowator - 15 września 2019, 16:37:49 - *.startechnology.pl
@barfan. O tym samym pomyślałem. Łęczna tam lepiej wyglądała niż gra ŁKS-u i czasem Szczecina

Carfan - 15 września 2019, 17:58:25 - *.koba.pl
Mam pytanie do fanow Gornika. Czemu ciagle w skladzie meczowym brakuje Karola Mackiewicza za slaby czy kontuzja?

adi - 15 września 2019, 18:13:58 - *.dynamic.chello.pl
@carfan Kontuzja

ane - 15 września 2019, 18:31:35 - *.dynamic.chello.pl
Dlaczego nie gra w Górniku Sasin . Czyżby kolejnego trenera zbluzgał?

Snitch - 15 września 2019, 18:36:39 - *.centertel.pl
Znicz oddał dzisiaj punkty górnikowi na własne życzenie, remis byłby bardziej sprawiedliwy, choć zdaję sobie sprawę, że nie satysfakcjonowałby żadnej z drużyn. Oby za tydzień w Częstochowie było lepiej.

Adi - 15 września 2019, 18:52:01 - *.dynamic.chello.pl
@Snitch O czym Ty mówisz człowieku? Znicz nie stworzył sobie sam pół dogodnej sytuacji przez cały mecz, jedyne sytuacje to sprokurowane przez jakieś błędy Rojka albo obrońców, a bramkę wbili ze stałego fragmentu. 3 pkt dla Górnika jak najbardziej zasłużone.

ryss - 15 września 2019, 19:04:22 - *.dynamic.mm.pl
P. Sasin kontuzja złamał rękę pozdro

Loli - 15 września 2019, 19:18:50 - *.ennet.pl
Jak widzę poziom tej gry to mnie bierze na wymioty

Bayer - 15 września 2019, 19:30:44 - *.162.202.15
@Adi,goście nie mieli praktycznie ćwierć sytuacji na gola a były one tylko po prezentach obrońcy gospodarzy.Na plus gości lepszy atak pozycyjny.Gospodarze na minus brak odważniejszego ataku na który ich stać.

WR - 15 września 2019, 20:31:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Których kibiców więcej?

lordi - 15 września 2019, 20:35:00 - *.147.102.220.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ale w tym Pruszkowie same puste trybuny

rand - 16 września 2019, 13:37:03 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
W Elblągu Znicz dostał prezent, tutaj oddał dwa. W sumie lepsze trzy punkty niż dwa remisy, he, he.

PM - 16 września 2019, 20:57:02 - *.dynamic.chello.pl
@rand - nie zawsze. Pamiętasz trzy ostatnie kolejki Widzewa w zeszłym sezonie? 3-0, 1-2 oraz 1-3. Z bilansu wychodzi 3 pkt i 5-5. Dużo lepszymi wynikami byłyby: 1-1, 2-2 oraz 2-2. Bilans się zgadza, punkty też. Dużo też zależy od celów rywali: Widzew wygrał z praktycznie zdegradowanym Ruchem, ale zawalił mecze z rywalami o awans: Olimpią Grudziądz i GKS-em Bełchatów.