15 września 2019, 22:41:33 - dwieladek
Czerwona kartka Mariusza Stępińskiego w debiucie w Veronie. Gol Krzysztofa Piątka

Mariusz Stępiński w swoim pierwszym meczu w barwach Verony otrzymał czerwoną kartkę w przegranym u siebie 0-1 (0-0) spotkaniu 3. kolejki włoskiej Serie A przeciwko Milanowi. 24-letni napastnik opuścił boisko w 21. minucie za kopnięcie przeciwnika, z kolei Krzysztof Piątek strzelił z rzutu karnego swojego pierwszego ligowego gola dla Milanu w tym sezonie.

15 września 2019, 20:45 - Werona (Stadio Marcantonio Bentegodi)
Hellas Verona FC 0-1 AC Milan
Krzysztof Piątek 68 (k)

żółte kartki: Miguel Veloso, Koray Günter, Sofyan Amrabat, Marco Silvestri - Krzysztof Piątek, Lucas Paquetá, Ante Rebić.
czerwone kartki: Mariusz Stępiński (21. minuta, Verona, za kopnięcie przeciwnika) - Davide Calabria (90. minuta, Milan, za faul taktyczny).

sędziował: Gianluca Manganiello (Pinerolo).
widzów: 24 363.

Piątek rozegrał całe spotkanie, a w Veronie cały mecz na ławce rezerwowych spędził Paweł Dawidowicz.

Verona po trzech kolejkach zajmuje jedenaste miejsce w tabeli z czterema punktami na koncie, a Milan jest szósty z sześcioma.

Sagri - 15 września 2019, 22:43:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kolejny dobry mecz Krzysztofa. Tym razem z golem.

PM - 15 września 2019, 22:47:31 - *.dynamic.chello.pl
Na tę chwilę bliżej mu do Robaka niż do Lewego.

y - 15 września 2019, 22:51:40 - *.30.19.70.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ale drewno, tylko z karnych albo na pustą bramkę trafia.

szkoda - 15 września 2019, 22:53:53 - *.d-com.pl
Coś słabo nasi w Serie A w tym sezonie. Praktycznie wszyscy obniżyli loty + kontuzja Milika.

ehri - 15 września 2019, 23:07:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl
To dopiero trzecia kolejka, jak to mawiał Bolec: spokojnie, jeszcze się rozkręci xD

cool - 16 września 2019, 0:18:34 - *.adsl.inetia.pl
Jeszcze jedna brameczka i Piątek odzyska miano najlepszego napastnika świata !!!

Dżon - 16 września 2019, 1:06:06 - *.centertel.pl
Mariusz, otrzymując czerwoną kartkę mógł rzec z francuska: "Hélas!" .

Pan_Brat - 16 września 2019, 6:26:10 - *.centertel.pl
Brutalne zagranie. Dla tych co nie widzieli, skrobnął wyprostowaną nogą ucho i szyję przeciwnika. Wstyd mi było, że Polak się tak zachował, nawet jeśli faul wziął się z nierozwagi, a nie z celowego działania (to byłby kryminał). Wydaje się, że Mariusz wszedł na boisko zbyt nabuzowany i stąd takie zachowanie, niby w walce o piłkę. Tak czy owak z trzy mecze kary będą.

Gulgul - 16 września 2019, 9:01:36 - *.centertel.pl
Piątkowi trochę odbiło. Włosi już się śmieją. Strzelił z karnego po 10 meczach bez bramki i od razu wziął się za uciszanie krytyków...

__________ - 16 września 2019, 9:02:57 - *.dynamic.chello.pl
ma grac razem z LEWYM w kadrze w 1 skladzie

igrek - 16 września 2019, 9:03:05 - *.25.6.246.ipv4.supernova.orange.pl
Stepiński najpierw trafił w piłkę, potem lekko zahaczył głowe rywala. Nie było w tym celowości. Kartka na wyrost

Pl - 16 września 2019, 9:51:31 - *.dynamic.chello.pl
Słaby ten Milik albo z karnego, albo z 5 metrów do pustej bramki i to jeszcze w nic nie znaczącej lidze włoskiej.

Farid Ali - 16 września 2019, 10:15:27 - *.dynamic.chello.pl
Przecież karnego nie powinno być, ci sędziowie we Włoszech to jakaś masakra.

ameba - 16 września 2019, 11:02:28 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Wymowa nazwiska tego zawodnika jest skandalicznie prosta.
Czy nikt nie wpadł, by \ą\ wymawiać tak jak angielskie \no\ bez \n\ na popczątku???
Czy wszyscy to tumani???

Pl - 16 września 2019, 11:20:11 - *.dynamic.chello.pl
Piątek oczywiście a nie Milik.

Kibic - 16 września 2019, 15:20:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale Piatek zrobił wyczyn!zdobył bramkę po tak długim czasie i to z karnego graty,Milik o dwie klasy lepsza,y

Rafał - 16 września 2019, 19:32:30 - *.146.54.215.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Milik obecnie nie gra, Piatek z lewandowskim duet na najbliższe 5lat w kadrze.

Maradona - 17 września 2019, 6:45:00 - *.42.10.153.alfanet24.pl
Stempel, głowa do góry, będzie dobrze. Jak nie będzie szło to dawaj na wypożyczenie do domu. Już Ty wiesz gdzie ;)

Bit co. - 18 września 2019, 2:27:22 - *.icpnet.pl