18 września 2019, 22:50:23 - dagazka
LM: Gol Grzegorza Krychowiaka

Grzegorz Krychowiak zdobył bramkę dla Łokomotiwu Moskwa w wygranym 2-1 (2-1) wyjazdowym meczu 1. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów przeciwko TSV Bayer 04 Leverkusen. 29-letni pomocnik rozegrał całe spotkanie.

18 września 2019, 21:00 - Leverkusen (BayArena)
TSV Bayer 04 Leverkusen 1-2 Łokomotiw Moskwa
Benedikt Höwedes 25 (s) - Grzegorz Krychowiak 16, Dmitrij Barinow 37

żółte kartki: Charles Aránguiz - Dmitrij Barinow.

sędziował: Paweł Raczkowski (Polska).
widzów: 26 592.

W drużynie gości całe spotkanie rozegrał także Maciej Rybus, natomiast w zespole gospodarzy Adrian Stanilewicz znalazł się poza kadrą na to spotkanie.

ivca - 18 września 2019, 23:10:04 - *.dynamic.chello.pl
Rybus wystarczająco dobry na LM przeciwko czołowej drużynie Bundesligi, ale według Brzęczka za słaby na reprezentację Polski, do gry przeciwko Słoweńcom :D

ehri - 19 września 2019, 0:32:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tylko trener z zagranicy, najlepiej z Włoch, tak będzie, info potwierdzone, Polska mistrzem Polski

Elanowiec - 19 września 2019, 2:14:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Trafiło się ,jak ślepej kurze ziarno ;)

Mafia - 19 września 2019, 2:51:04 - *.icpnet.pl
Juventus spadek, pewne info.

Adios - 19 września 2019, 6:23:45 - *.play-internet.pl
Brzęczek to jedyny hamulcowy tej drużyny.

Fanatyk - 19 września 2019, 7:43:01 - *.147.42.31.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Choćby hattricka strzelil w lidze mistrzów to z Jurkiem w Rydze czeka go tylko heroiczna walka z Lotyszami z fortuna 1 ligi o jeden punkt na ciężkim terenie.

fansport - 19 września 2019, 10:09:21 - *.dynamic.chello.pl
rybus i krychowiak najlepsi, w meczu wyjazdowym przeciwko groźnemu niemieckiemu rywalowi, dla brzęczykiewicza to za mało, aby rybus mógł przez tego łaskawce być w reprezentacji wystawiany, a ja słyszałem, że w reprezentacji mają grać piłkarze będący w najlepszej formie.

olo - 19 września 2019, 11:51:04 - *.static.ip.netia.com.pl