22 września 2019, 15:51:07 - euzi
Bramka Marcela Zylli

Marcel Zylla strzelił gola dla rezerw Bayernu w wygranym u siebie 2-1 (1-1) meczu 9. kolejki niemieckiej 3. Ligi z Ingolstadt. Była trzecia ligowa bramka 19-letniego pomocnika w tym sezonie.

22 września 2019, 14:00 - Monachium (Grünwalder Stadion)
FC Bayern München II 2-1 FC Ingolstadt 04
Marcel Zylla 15, Michaël Cuisance 52 - Dennis Eckert 17

żółte kartki: Maximilian Welzmüller - Stefan Kutschke, Caniggia Elva.
czerwona kartka: Peter Kurzweg (45. minuta, Ingolstadt, za kopnięcie przeciwnika).

sędziował: Max Burda (Berlin).
widzów: 2768.

Zyllę w 75. minucie zmienił Derrick Köhn, a w drużynie gości cały mecz rozegrał były piłkarz Zagłębia Sosnowiec Michael Heinloth. Drużyna Polaka zajmuje 13. miejsce i ma 11 punktów.

ree - 22 września 2019, 15:59:26 - *.elwico.pl
Może Brzęczek go powinien powołać do kadry,na skrzydłach mamy straszną biedę a to wyróżniający piłkarz który był blisko pozostania w 1 drużynie Bayernu !

tak o - 22 września 2019, 16:04:25 - *.centertel.pl
O czym ty człowieku mówisz? 19-latek z 3 ligi miałby coś dać reprezentacji, której selekcjoner deprymuje wartość Championship?

Ddfhd - 22 września 2019, 16:44:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Marcel zdecydowanie lepszy niż taki Szymański z ekstraklasy i reprezentant.

MM - 22 września 2019, 16:51:17 - *.cf.lnet.pl
Zylla to ten, który zastanawia się dla kogo grać? Dla Polski czy Niemiec?

Fair - 22 września 2019, 17:06:24 - *.play-internet.pl
Cienki ten zylla jest jak żyletka!pokazal na MŚ 20, jak caly rocznik.Niech se gra dla niemiec ten zyll(a)eta.W u20 sie nie lapal i w rezerwach gra!brzeczek wez go do podawania piłek!

Papagol - 22 września 2019, 18:33:02 - *.centertel.pl
Gdyby był wystarczająco dobry na Bayern, to w wieku blisko 20 lat by już w nim grał.

Domi - 23 września 2019, 13:47:24 - *.207.242.128
@tak o: nie "deprymuje", a "deprecjonuje".

Wujo - 23 września 2019, 14:46:39 - *.internetdsl.tpnet.pl
Marcel nie przebije się do pierwszego składu Bayernu. Prędzej w połowie sezonu pójdzie na wypożyczenie gdzieś do 2. Bundesligi. Ale tylko pod warunkiem dobrych liczb. Na razie zagrał w tym sezonie 3 pełne 90 minut. W 8 kolejce miał dzień konia i strzelił dwie bramki. W meczu z FC Ingolstadt 04 nie zrobił nic nadzwyczajnego prócz strzelenia gola, co z tej pozycji było obowiązkiem. Szczęśliwie piłka (złe wybicie obrońców Inglostadt) spadła mu pod nogi na 12 metrze a on celnym strzałem po ziemi pokonał bramkarza. Ciekawostką jest, iż jego agentem jest nijaki Pinhas Zahavi

Kacpiii - 23 września 2019, 15:12:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Wujo oho prorok się znalazł i ten co ogląda mecze, bo wie jak grał Marcel chociaż nie jest możliwe oglądanie 3 ligi Niemieckiej dla Polaków ze względu na blokady i dodatkowe płatności Magenty. Uważaj, bo Ci ktoś uwierzy.

Wujo - 23 września 2019, 17:00:02 - *.150.246.94.ip4.artcom.pl
@Kacpii
Oj Kacpii, kacpii. Dzieciaku i niedowiarku. Nie jestem prorokiem. Nie trzeba oglądać meczu aby sprawdzić jaką notę otrzymał od np. Kickera. Wystarczy troszkę niemieckie media prześledzić. A na youtube można skrót obejrzeć. Mamy XXI wiek i dostępność do wielu źródeł informacji. Dodatkowo myślę, że jeżelibym się postarał, bez większej wiedzy informatycznej, znalazłbym sposób na oglądnięcie transmisji. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych