24 września 2019, 17:47:15 - Bobek
Gol Mateusza Zachary w Pucharze Słowacji

Mateusz Zachara zdobył bramkę dla FK Pohronie Žiar nad Hronom/Dolná Ždaňa w wygranym 5-1 (3-1) meczu III rundy Pucharu Słowacji przeciwko trzecioligowemu FK Rakytovce 85. 29-letni napastnik rozegrał całe spotkanie.

24 września 2019, 16:00 - Bańska Bystrzyca (Futbalový štadión Rakytovce)
FK Rakytovce 85 1-5 FK Pohronie Žiar nad Hronom/Dolná Ždaňa
Oliver Ďurta 34 - Marek Kristián Bartoš 8, Michal Klec 13, András Mészáros 16, 79, Mateusz Zachara 81

sędziował: Rastislav Jurenka.
widzów: 350.

W drużynie gości całe spotkanie na ławce rezerwowych spędził Peter Mazan (w przeszłości Raków Częstochowa i Radomiak Radom).

somsiad - 24 września 2019, 19:01:11 - *.kpn.net