25 września 2019, 19:47:07 - dagazka
Dwa gole Łukasza Zwolińskiego w Pucharze Chorwacji

Łukasz Zwoliński zdobył dwie bramki dla HNK Gorica w wygranym 8-0 (4-0) meczu 1/16 finału Pucharu Chorwacji z trzecioligowym NK Zagreb. 26-letni napastnik grał do 61. minuty, gdy na boisku zmienił go Cherif Ndiaye.

25 września 2019, 18:00 - Velika Gorica (Gradski stadion)
HNK Gorica 8-0 NK Zagreb
Justin Mathieu 6, 8, Łukasz Zwoliński 28, 42, Cherif Ndiaye 62 (k), 73, Martin Maloča 79, Matija Dvorneković 89

żółte kartki: Niki Orešković, Karlo Strunje (Zagreb).

sędziował: Dario Kulušić (Szybenik).
widzów: 250.

Michał Masłowski znalazł się poza kadrą gospodarzy na to spotkanie, a były piłkarz Wisły Kraków Matija Špičić rozegrał cały mecz w barwach Goricy.

fanclubo74 - 26 września 2019, 12:44:30 - *.tktelekom.pl
NK Zagrzeb nie tak dawno grało w Ekstraklasie i walczyli jak równy z Dinamem vel Croatia