26 września 2019, 22:57:00 - euzi
Gol Krzysztofa Piątka

Krzysztof Piątek strzelił bramkę dla Milanu w przegranym na wyjeździe 1-2 (1-0) spotkaniu 5. kolejki włoskiej Serie A przeciwko Torino. To drugie trafienie 24-letniego reprezentanta Polski w tym sezonie.

26 września 2019, 21:00 - Turyn (Stadio Olimpico Grande Torino)
Torino FC 2-1 AC Milan
Andrea Belotti 72, 76 - Krzysztof Piątek 19 (k)

żółte kartki: Lyanco, Simone Zaza, Andrea Belotti, Ola Aina - Ismaël Bennacer, Theo Hernández, Alessio Romagnoli, Gianluigi Donnarumma, Mateo Musacchio.

sędziował: Marco Guida (Torre Annunziata).
widzów: 23 997.

W 72. minucie czerwoną kartką został ukarany rezerwowy zawodnik gości - Pepe Reina.

Piątek rozegrał całe spotkanie. Milan zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli z dorobkiem sześciu punktów.

## - 26 września 2019, 23:04:14 - *.adsl.inetia.pl
Z gry słabizna.

Kibic Crac - 26 września 2019, 23:07:07 - *.gigainternet.pl
Brawo! Szkoda, że w przegranym meczu...

Pl - 26 września 2019, 23:20:48 - *.dynamic.chello.pl
Słaby początek sezonu, to już 3 przegrana. Niech wróci ten dawny Milan w końcu.

uny - 26 września 2019, 23:41:16 - *.dynamic.chello.pl
Piątek w samej końcówce miał idealna okazję na strzelenie gola na remis ale z 5 metrów głowa strzelił wprost w bramkarza

K - 27 września 2019, 0:08:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sirigu kapitalnie bronił. interwencja po główce Piątka w doliczonym czasie - klasa światowa.

Gerwazy - 27 września 2019, 1:56:23 - *.147.35.178.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Sciagaja szrot z zagranicy zamiast stawiac na mlodych i zdolnych Sanmarinczykow z Afryki Polnocnej

lukasz - 27 września 2019, 7:52:15 - *.icpnet.pl
Już gole tylko z karnych tego przereklamowanego napastnika

Cxzwsda - 27 września 2019, 8:03:47 - *.play-internet.pl
W głowie mi się przewróciło po tym transferze do tego Milanu, reklamy reklamy reklamy zamiast skupić się na robocie i z gry już nic, do tego brak jaj by pokazać cieszynkę w meczu z wiecznie pokrzywdzonymi izraelczykami to wiele mówi o jego charakterze.

Haps - 27 września 2019, 8:39:46 - *.centertel.pl
Fajny ten milan, taki nie za dobry

ggg - 27 września 2019, 9:25:03 - *.lilonet.pl
tak jak nie ma obronionych karnych, tylko są źle strzelone, tak nie ma obrony bramkarza po strzale z trzech metrów, tylko jest fatalne pudło napastnika. Piątek jest cieniem gracza z zeszłego sezonu. pocieszenie jest tylko takie, że teraz może być już tylko lepiej i za to trzeba trzymać kciuki

ja - 27 września 2019, 10:07:33 - *.play-internet.pl
Jak widać zmiana trenera nic nie wniosła. Mnie też to nie dziwi, dlatego że kilku zawodników po prostu są słabi. Dziwię się, że trener postawił na Suso jako rozgrywającego. On w tamtym sezonie też był zwyczajnie kiepski.. no chyba, że znów trafili na kiepskiego trenera

do ggg - 27 września 2019, 11:12:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie ma obrony bramkarza z trzech metrów?
To obejrzyj paradę Kuszczaka za czasów WBA

zbych - 27 września 2019, 11:16:01 - *.hviv.nl
Piątek zamienił się w Lewandowskiego - nie potrafi strzelić główką z 3 metrów, a gole zdobywa tylko z karnych. Niedobrze, oby tylko Zielińskiemu coś się przestawiło w głowie jak najszybciej, bo jeszcze nie awansujemy na to śmieszne Euro 2020 na którym ma grać ponad połowa krajów europejskich.

wododo - 27 września 2019, 12:35:34 - *.centertel.pl
@zbych - "ponad połowa" to lekka przesada, ale tylko lekka ;) prawie połowa.

Pl - 27 września 2019, 17:22:09 - *.dynamic.chello.pl