28 września 2019, 20:00:02 - bartekwr9
Gol Grzegorza Krychowiaka

Grzegorz Krychowiak strzelił gola dla Łokomotiwu Moskwa w wygranym 1-0 (0-0) meczu 11. kolejki rosyjskiej ekstraklasy ze Zienitem Sankt Petersburg. Było to jego piąte ligowe trafienie w tym sezonie.

28 września 2019, 18:00 - Moskwa (RŻD Ariena)
Łokomotiw Moskwa 1-0 Zienit Sankt Petersburg
Grzegorz Krychowiak 48

żółte kartki: Grzegorz Krychowiak - Daler Kuziajew, Wílmar Barrios, Jarosław Rakićkyj.

sędziował: Michaił Wilkow (Niżni Nowogród).
widzów: 21 598.

Krychowiak i Maciej Rybus zagrali cały mecz w drużynie gospodarzy. Ich zespół ma na koncie 23 punkty i jest wiceliderem.

Paketo - 28 września 2019, 20:00:50 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
niezła forma Grzesiek

Bolo - 28 września 2019, 20:02:18 - *.play-internet.pl
Ale Lokomotiv zrobił biznes! PSG frajerzy.

ddsd - 28 września 2019, 20:02:34 - *.static.ip.netia.com.pl
Fajnie, że mecze ligi rosyjskiej można oglądać za darmo w Polsce.

do ddsd - 28 września 2019, 20:08:12 - *.opera-mini.net (*.173.153.195)
Powiedz proszę jak i gdzie oglądać.

wsi - 28 września 2019, 20:10:02 - *.119.177.173
na ju tube jest kanał, tylko bez komentarza.

aeadsc - 28 września 2019, 20:11:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Grzesiu, elegancki człapiący słoniu -
szacunek za uwalenie ekipy Gazpromu !!!

Adam - 28 września 2019, 20:21:29 - *.ujscie.net
Brawa dla Brzęczka, że tak rozwinął Krychowiaka.
Mega warsztat !

mario - 28 września 2019, 20:22:07 - *.147.98.96.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
co koleja to gol, jak Lewy

Bart - 28 września 2019, 20:31:54 - *.net.hawetelekom.pl
Może Grześka do ataku przestawić?

fansport - 28 września 2019, 20:38:43 - *.dynamic.chello.pl
brawo krycha, to ty powinieneś z austrią grać w ataku, a lewy w pomocy, powinniście zmienić się pozycjami i wygralibyśmy.

BrawoKRYCH - 28 września 2019, 20:50:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Krychowiak w Moskwie gra jak szalony, szacunek , bo naprawdę robi tam różnicę i dodatkowo w LM się pokazuje.

obserwator - 28 września 2019, 21:12:37 - *.92.249.2
No szacun za formę ale to jednak Rosja.
PSG go dosadnie zweryfikowało (choć w Sevilli również miał chwile chwały).

dd - 28 września 2019, 21:26:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widać, że w Rosji traktują go z szacunkiem i zaufaniem, a nie jak piąte koło u wozu. Grzesiek oddaje to co otrzymał od Rosjan.

F - 28 września 2019, 21:37:10 - *.play-internet.pl
Nie wiem czy wiecie ale mecze Ekstraklasy też można było oglądać za darmo poza granicami kraju, na Dailymotion, nie wiem jak jest w tym sezonie.

lisiasty10 - 28 września 2019, 23:25:45 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Grzechu ogromna klasa sama w sobie.Tym świetnym początkiem sezonu zamykasz usta wszystkim hejterom,którzy Cię oblepiali stekiem bzdur będąc w Paryżu.Pokazujesz,że dla Ciebie wciąż liczy się gra na najwyższym poziomie z wielkim serduchem do gry.Brawo Grzegorz.Trzymamy za Ciebie kciuki!

r - 29 września 2019, 0:23:13 - *.dynamic.chello.pl
@abc "(...) nie licząc pucharów". Ta ostatnia część zdania określa poziom Twojego posta, którego nikt kto myśli nie weźmie na poważnie, durny hejterze.

SandecJan - 29 września 2019, 6:57:36 - *.play-internet.pl
A u antytrenera Brzdęczka wszyscy kopią się po czole.

Bolo - 29 września 2019, 8:33:22 - *.play-internet.pl
Co weekend jest: bramka Piątka, dwa gole Lewandowskiego, gol Grosickiego, gol Krychowiaka, często Kądziora. Szkoda, że nie zawsze przekłada się to na kadrę.

MauroPB - 29 września 2019, 18:15:42 - *.centertel.pl
Ale o co tu kruszyć kopie. To jest bardzo dobry zawodnik nacsredniejcklasy europejski zespół. Wcparyzu stracił forme i szacunek wielu kibicow (w tym moj)zcwiadomych powodów. Noechcgra tak dalej i przenosi to na grunt repry

Nudle - 29 września 2019, 21:14:11 - *.dynamic.chello.pl
Po prostu w Moskwie nie ma tylu salonów projektantów mody co w Paryżu.