29 września 2019, 12:17:35 - bartekwr9
Trzy bramki Dawida Kurminowskiego w rezerwach Žiliny

Dawid Kurminowski strzelił trzy bramki dla rezerw Žiliny w wygranym 4-1 (2-0) meczu 11. kolejki drugiej ligi słowackiej z FK Železiarne Podbrezová. 20-letni napastnik w tym sezonie ligowym strzelił już osiem bramek.

29 września 2019, 10:30 - Żylina (štadión MŠK Žilina)
MŠK Žilina B 4-1 FK Železiarne Podbrezová
Dawid Kurminowski 13, 61, 70 (k), Roland Gerebenits 33 - Jozef Špyrka 54

żółta kartka: Samuel Jenat (Podbrezová).

sędziował: Patrik Kmec.
widzów: 152.

Kurminowski zagrał cały mecz. Asystentem trenera rezerw Žiliny jest były zawodnik polskich klubów Pavol Staňo. Poza kadrą meczową gości znaleźli się Daniel Skiba oraz Martin Pribula (w przeszłości Limanovia Limanowa, Zagłębie Sosnowiec).

Rezerwy Žiliny mają na koncie 21 punktów i zajmują czwarte miejsce w lidze.

. - 29 września 2019, 12:23:07 - *.aircity.pl