29 września 2019, 13:52:36 - euzi
Gol Piotra Grzelczaka

Piotr Grzelczak strzelił bramkę dla FK Atyrau w zremisowanym u siebie 2-2 (2-1) meczu 28. kolejki kazachskiej ekstraklasy przeciwko Okżetpesowi Kokczetaw. To pierwsze trafienie 31-letniego zawodnika w barwach nowego klubu.

29 września 2019, 12:00 - Atyrau (Munajszy)
FK Atyrau 2-2 Okżetpes Kokczetaw
Isłamnur Abduławow 30, Piotr Grzelczak 35 - Danilo Alves 26, Milan Stojanović 65

żółte kartki: Płamen Dimow, Danilo Alves (Okżetpes).
czerwona kartka: Witalij Ustinow (4. minuta, Atyrau, za faul taktyczny).

sędziował: Żandos Abżan (Szymkent).

W Atyrau Grzelczak grał do 78. minuty, a Aléx Bruno (dawniej Widzew Łódź) rozegrał całe spotkanie. W drużynie gości Deimantas Petravičius (w przeszłości Zagłębie Lubin) pozostał poza kadrą. Atyrau zajmuje jedenaste miejsce z dorobkiem 20 punktów.

ryba - 29 września 2019, 14:04:55 - *.adsl.inetia.pl
To on jeszcze żyje ?

Jerry - 29 września 2019, 14:15:51 - *.range86-161.btcentralplus.com
Kto oglądał to może być zdziwiony tempem akcji meczu. Widać, że liga kazachska zrobiła postęp. Fajna akcja po której padł gol, ale bramka Piotrka strzelona jajami.

fansport - 29 września 2019, 16:30:36 - *.dynamic.chello.pl
do reprezentacji go !

poli - 29 września 2019, 23:05:25 - *.icpnet.pl
Wybitny wrencz napastnik, 1 gol w 28 meczach, rzenua. Po co pisać o tym szrocie?

haparoiden - 30 września 2019, 2:44:44 - *.dynamic.chello.pl
@poli - On tam trafił dopiero niedawno. To był jego trzeci występ.