29 września 2019, 13:05 - Pruszków (stadion MZOS)
Robert Obst 13, Paweł Tarnowski 67 - Tomasz Płonka 31, Damian Sierant 90

Znicz: 1. Bartłomiej Gradecki - 4. Marcin Bochenek, 5. Adrian Rybak, 18. Martin Baran, 13. Peter Drobňák - 19. Marcin Rackiewicz (83, 7. Arkadiusz Pyrka), 3. Robert Obst, 10. Maciej Machalski, 20. Paweł Tarnowski (68, 99. Karol Noiszewski), 11. Paweł Moskwik (50, 16. Krystian Tabara) - 9. Dariusz Zjawiński (89, 14. Piotr Jóźwiak).

Stal: 39. Wiktor Kaczorowski - 22. Damian Sierant, 21. Sławomir Szeliga, 2. Damian Kostkowski, 37. Piotr Głowacki - 16. Błażej Szczepanek (81, 80. Patryk Plewka), 4. Wojciech Reiman, 14. Łukasz Mozler (68, 7. Artur Pląskowski), 69. Damian Michalik (78, 27. Dariusz Jarecki) - 17. Grzegorz Goncerz (80, 11. Dominik Chromiński), 18. Tomasz Płonka.

żółte kartki: Rybak, Gradecki - Sierant, Szeliga, Głowacki.
czerwone kartki: Adrian Rybak (64. minuta, Znicz, za drugą żółtą) - Sławomir Szeliga (88. minuta, Stal, za faul taktyczny).

sędziował: Marcin Szrek (Kielce).
widzów: 453.

Kibic - 29 września 2019, 14:58:45 - *.109.33.12
Oj słabiutka ta stal Rzeszów.. Trener Niedźwiedź macha rękami i przeklina do piłkarzy.. Znicz w osłabieniu zdobywa gola na 2:1 a kibiców stali Rzeszów garstka i zero śpiewu. Ogólnie mecz bardzo dobry w wykonaniu Znicza Pruszków i powinni wygrać spokojnie z 5:2

Wybraniec - 29 września 2019, 15:00:17 - *.dynamic.mm.pl
Hahha szczesciarze ale i tak niedźwiadek powie że byli drużyna lepsza hahah

Hools - 29 września 2019, 15:00:22 - *.citynet.rzeszow.pl
Stal&Widzew

Futi - 29 września 2019, 15:02:16 - *.skybroadband.com
Coraz ciaśniej się robi w czołówce. Ciekawe które ekipy wytrzymają na pełnych obrotach do końca sezonu. Na obecną chwilę jest to najbardziej wyrównany sezon pod kątem walki o awans od czasu reformy i utworzenia ogólnopolskiej 2 ligi.

KIBIC ZNIC - 29 września 2019, 15:06:10 - *.centertel.pl
stal bicie głowa w mur,słaby zespól,ciagle schematy . Ale LM jest w kontrakcie Niedzwiadka.

nirozwdnik - 29 września 2019, 15:06:15 - *.centertel.pl
Takich arbittow powinno sie awansowac .
Wychodzi ich trzech i jak sie zaostrza mecz to jedno ostrzerzenie , a pozniej po czerwonej dla obu zeby nie przewazac o wyniku i mecz normalnieje na boisku .
A Jak kibice nie ogladaja gry w pilke to pozniej sie wyzywaja jak stare małżeństwa

szok - 29 września 2019, 15:07:35 - *.246.66.159.skyware.pl
fart z resovia teraz ze zniczem potrzeba wzmocnien w przerwie, Pan Szeliga niestety ale już odstaje, było widoczne już w derbach

Darek - 29 września 2019, 15:08:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Najwięcej oczywiście tu do powiedzenia mają kibice z kurrnika. Znani ze swej zawiści. Ogólnie sprawiedliwy remis. Obydwie drużyny mogą czuć spory niedosyt.

KORSARZ - 29 września 2019, 15:09:56 - *.unknown.vectranet.pl
Nawet dziecko wie ze liderem jest Resovia w tej chwili a nie Widzew ale portal statystyczny ma z tm wielki problem
1. Resovia 2. Widzew 3. Stal 4. Górnik
Jak można brać mecze bezpośrednie 4 drużyn jak rozgrali ze sobą tylko 2

pp - 29 września 2019, 15:10:32 - *.246.66.159.skyware.pl
pieniazki na cala nowa 11 się pewnie znajda dla ulubienicy jak będzie trzeba, LIga mistrzow to Liga mistrzow a tymczasem jak się gra z przewaga jednego zawodnika to się traci bramke…….szkoda prostego bledu bramkarza Znicza.

abc - 29 września 2019, 15:23:17 - *.dynamic.chello.pl
Znicz zagrał dobry mecz?! Bobry żart... Dobrze i mądrze się tylko bronili - fartowna bramka na 2:1.. Stal powinna w drugiej połowie przynajmniej 4 gole strzelić (2 świetne sytuacje Płonki, strzał Szczepanka, wolny Reimana) - Znicz na boisku nie istniał. Szkoda straconych punktów Stali

arbiter - 29 września 2019, 15:30:38 - *.dynamic.chello.pl
Sędzia przewalił Znicza z czerwoną!

bb - 29 września 2019, 15:40:44 - *.adsl.inetia.pl
Znicz od ok. 60 minuty siadł kondycyjnie. W końcówce oddychali rękawami. Jednak 120 minut w pucharze w tygodniu nie jest obojętne. Teraz teoretycznie powinny być łatwiejsze mecze. Ktoś wie co się dzieje z Czarnowskim? gościa z przodu brakuje.

hh6I - 29 września 2019, 15:53:34 - *.191.63.26.ipv4.supernova.orange.pl
Zobacz dziecko z golębnika na h69 jak twoje koleżanki spod znaku biało niebieskiej mewki spamują pod artykułami o Resovii. Są doskonale znani z pisania głupot, nie na temat i z blędami. Bez pozdrowien darku, fanie gołebich odchodów i dziurawego dachu (jak w twoim domu, nie?).

Stopa - 29 września 2019, 16:09:57 - *.dynamic.chello.pl
Mecz pod dyktando Stali , można było odliczać sekundy kiedy będzie gol dla nas ale im dalej tym gorzej a po strzelonej przez Znicz na 2-1 zaczęło się nerwowe obgryzanie paznokci i dmuchanie w ekran zakończone mega szczęśliwym golem na 2-2. Panowie więcej wiary i miażdżyć takie drużyny jak Znicz ! Gdyby weszły ze dwa gole wcześniej a sytuacji ku temu były to nikt na tym forum by nie narzekał tylko piał z zachwytu.

czyżby - 29 września 2019, 16:16:09 - *.play-internet.pl
Pamiętajcie pieniądze nie grają a sprowadzone "gwiazdeczki"serca za Stal nie oddadzą - co bardzo cieszy mnie starego RESOVIAKA .

liroy - 29 września 2019, 16:27:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zmieńcie tabele, bo wiecznie pokrzywdzeni kibice Apklauna doniosą do prokuratury na ten portal. Ogólnie dobry mecz.

Janusz syc - 29 września 2019, 16:39:21 - *.static.plusnet.pl
Stał kiepsko... Kolejny mecz i brak 3 punktów... Nie pomagają nawet mierniki włożone zawodnikom za koszulki a mierząc aktywność zawodników...

Hhh - 29 września 2019, 16:42:22 - *.30.23.193.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Schematy stali ułożone przez trenera i wuefiste zna już całą liga.

Misiu - 29 września 2019, 19:12:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mówią że ten co go nazywają trenerem ma zapis o lidze mistrzów.No to chyba idzie do Realu hahahaha.

Lotek - 29 września 2019, 19:30:50 - *.109.33.211
Jestem neutralny ale śledzę mecze Stali. Niestety jeden z najsłabszych punktów drużyny to Reiman którym tak się wszyscy zachwycają. Zgadzam się również co do Szeligi już nie te lata i szybkościowo odstaje. Każda Prostopadła piłka pachnie golem.

Kuba - 29 września 2019, 19:53:10 - *.play-internet.pl
Co wy piszecie Zjawa wychodzi sam na sam i 3-1 mecz sie konczy ale obronca Stali kasuje dostaje czerwo i szczesliwy remis

Wer - 29 września 2019, 20:49:38 - *.230.64.120
Resovia Lider !!!!

PM - 29 września 2019, 22:21:57 - *.dynamic.chello.pl
Jedni i drudzy warci siebie. Gospodarze znani byli ze szwindli, a gości zweryfikowały domowe derby z Resovią.

Dylan - 29 września 2019, 23:05:04 - *.si.res.rr.com
Stal ma w doopie fair play, co to za klub ? W 74 min Zjawiński leży na boisku z rozciętą głową a oni nie przerywają akcji. Obrońca Znicza wybija piłkę na aut, Stal zamiast oddać piłkę oddaje strzał na bramkę Znicza. Za takie zachowanie powinno się takie drużyny dyscyplinarnie degradować do okręgówki. Po prostu BYDŁO !!!! Tępić ten klub

ojobazos - 30 września 2019, 10:54:49 - *.centertel.pl
Ten emeryt Szeliga cały mecz polował na Darka Zjawińskiego. PZPN powinien mu dać dyskwalifikację na 5 meczów za czerwoną kartkę, którą w zw. z tym otrzymał ten kelner.A najlepiej jakby dał sobie już spokój z wyczynową piłką 38 letni gosc, który jest wolny ja słoń i jedyne co umie to kosić równo z glebą i łapać za koszulkę

ino - 30 września 2019, 14:36:39 - *.75.115.61
Wybudowano sarkofag za ciężkie miliony a kibiców przyjezdnych wsadza się do zasieku jak zwierzęta, Brak nawet zadaszenia. Czy nie należałoby wydzielić sektor na trybunie co pozwoli zamknąć tę chlewnię. Nowy prezydent niech zacznie po nowemu patrzeć na ten klub

rand - 30 września 2019, 15:48:46 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl