5 października 2019, 14:49:56 - Bedziu
Gol Konrada Wrzesińskiego

Konrad Wrzesiński strzelił gola dla Kajrata Ałmaty w wygranym 6-0 (2-0) meczu 29. kolejki kazachskiej ekstraklasy przeciwko FK Aktobie. Polak, dla którego był to trzeci gol w tym sezonie, zagrał cały mecz.

5 października 2019, 13:00 - Ałmaty (Centralnyj)
Kajrat Ałmaty 6-0 FK Aktobie
Konrad Wrzesiński 4, Márton Eppel 6, 69, Gafurżan Sujumbajew 54, Aderinsoła Eseoła 58, Bauyrżan Isłamchan 60 (k)

żółte kartki: Gieorgij Żukow, Márton Eppel - Adilchan Tanżarikow, Aliszer Ażymow.

sędziował: Aschat Abdanbajew (Taraz).

Kajrat Ałmaty ma na koncie 62 punkty i zajmuje pierwsze miejsce w ligowej tabeli.

Jan - 5 października 2019, 14:55:44 - *.dynamic.chello.pl
Dariusz Dudek wrócił na stołek trenera i Konrad Wrzesiński znowu strzela.

ZS - 5 października 2019, 15:05:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wracaj do Zagłębia! Brawo

RedMars - 5 października 2019, 15:27:55 - *.tvp.pl (*.10.208.181)
Pamiętam go z występów w Widzewie Łódź. Gość, który miał problem z przyjęciem piłki. Techniczne zero...

Pan_Brat - 5 października 2019, 15:36:38 - *.centertel.pl
Nie pamiętam go w Widzewie, ale rok temu w ekstraklasie naprawdę dawał radę. Dobry motorycznie zawodnik z przeciętną techniką, ale ciągiem na bramkę. Liczby to potwierdzały. Nie dziwię się, że wybrał Kazachstan. Liga o nie gorszej renomie niż nasza, a płacą lepiej.

Ss - 5 października 2019, 15:36:39 - *.play-internet.pl
To było 5 lat temu, może już teraz umie przyjąć piłkę

HansGoeteP - 5 października 2019, 15:58:17 - *.184.252.148.ipv4.supernova.orange.pl