5 października 2019, 17:23:18 - bartekwr9
Gol Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił gola dla Bayernu w przegranym 1-2 (0-0) meczu 7. kolejki niemieckiej Bundesligi z Hoffenheim. Dla kapitana reprezentacji Polski, który zagrał cały mecz, była to jedenasta ligowa bramka w tym sezonie.

5 października 2019, 15:30 - Monachium (Allianz Arena)
FC Bayern München 1-2 TSG 1899 Hoffenheim
Robert Lewandowski 73 - Sargis Adamjan 54, 79

żółte kartki: Thiago Alcântara, Ivan Perišić (Bayern).

sędziował: Tobias Stieler (Hesja).
widzów: 75 000.

Bayern ma na koncie 14 punktów i jest liderem.

Kristof - 5 października 2019, 17:24:39 - *.cable.dynamic.v4.ziggo.nl
Znowu bedzie marudzil,ze nie ma z kim grac w reprezentacji Polski.

G - 5 października 2019, 17:26:47 - *.dynamic-zab-02.vectranet.pl
No proszę, jakie zamieszanie na szczycie Bundesligi, trzy zespoły po 14 punktów, a jeszcze Schalke może je wyprzedzić, jeśli wygra z Köln.

fansport - 5 października 2019, 17:33:21 - *.play-internet.pl
Też mi coś. Komu on szczela te gole? Jakieś Hofenhajm. A niech szczeli w Czemions Lik, np. jakiemuś Totenchamowi.

jedrzej201 - 5 października 2019, 17:42:26 - *.smgr.pl
Wielka szkoda. Liczyłem na wygraną Bawarczyków, umocniliby się na pozycji lidera, a tak muszą uważać na RB Lipsk. BVB i RB Lipsk tylko remis dziś. I pomyśleć, że 11 lat temu Hoffenheim jako beniaminek było mistrzem jesieni, a najlepszy strzelec przez kontuzję nie grał wiosną, skończyli na 7.miejscu i mistrzem był wtedy 1. i jedyny raz Vfl Wolfsburg, tym piłkarzem Hoffenheim wtedy był Vedad Ibisević. To były zespół Eugena Polanskiego i trenera najmłodszego - teraz w RB Lipsk. Julian Nagelsmann się nazywa.

doris - 5 października 2019, 17:50:43 - *.146.181.120.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl