Górnik: 1. Patryk Rojek - 4. Maciej Orłowski, 25. Paweł Baranowski, 2. Tomasz Midzierski, 3. Leândro - 23. Dominik Lewandowski (74, 21. Jakub Zagórski), 8. Marcin Stromecki, 40. Igor Korczakowski (90, 6. Paweł Sasin), 10. Krystian Wójcik, 24. Michał Goliński - 17. Dawid Dzięgielewski (58, 9. Aron Stasiak).

Błękitni: 57. Mariusz Rzepecki - 17. Aleksander Theus (89, 6. Paweł Bednarski), 27. Jakub Ostrowski, 21. Hubert Krawczun, 5. Oskar Nowak (90, 14. Bartosz Sitkowski) - 11. Krystian Sanocki, 19. Paweł Łysiak, 10. Filip Karmański (46, 7. Michał Cywiński), 24. Patryk Paczuk, 18. Wojciech Fadecki - 9. Piotr Kurbiel (46, 23. Mateusz Bochnak).

żółte kartki: Dzięgielewski, Leândro - Karmański, Łysiak.

poinformow - 6 października 2019, 15:00:28 - *.startechnology.pl

Asd - 6 października 2019, 15:00:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jakub Zagórski na stale do pierwszej 11 !!!!!!!!

gks - 6 października 2019, 15:01:49 - *.interduo.pl
Brawo Górniczek !!!!

Kks - 6 października 2019, 15:05:49 - *.centertel.pl
Ciekawe co komentatorzy pili przed meczem? Jak mozna chwalić zmiany jakie zaszły w przerwie w druzynie ze Stargardu? Przeciez blekitni 2 połowa grali w 10. Zawodnik z nr to był prawdziwy sapotazysta. Brakowało mu tylko samobója zeby zostac graczem meczu. Tak drewnianego gejka nie ma chyba w żadnym innym klubie 2 ligowym....dla mnie ten mecz był typowy na remis mimo lekkiej przewagi Łęcznej.

lubelskie - 6 października 2019, 15:07:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
następny mecz też w TVP3 Siedlce-Górnik.Łęczna Blisko remisu było Remis zwrot 1 to bardzo niski przelicznik w zakłady na to spotkanie Ciekawe jakie wynik Hetman Zamość-Korona II i Kraśnik-Siarka w regionie

Cd - 6 października 2019, 15:08:32 - *.centertel.pl
Oczywiście miałem na myśli zawodnika z nr 7 niejakiego cywinskiego....gosciu nigdy wiec nie powinien zagrać w druzynie błękitnych....przecież to prawdziwy sapotazysta.

Toma82 - 6 października 2019, 15:11:07 - *.play-internet.pl
Przed Siedlcami jeszcze Elbląg i również transmitowany meczyk. No czo ten nasz Górnik!!!! :-)

Eriy - 6 października 2019, 15:11:58 - *.centertel.pl
On sabotażystą, Ty analfabetą. 1030? Poważnie?

Dzbanekx - 6 października 2019, 15:27:54 - *.netspeednet.pl
Brawo, zasłużone zwycięstwo Górników, którzy już po pierwszych 20 minutach powinni prowadzić 3:0. Z kolei Błękitni przez 90% meczu w defensywnie całym zespołem. Po tym meczu z pewnością można stwierdzić, że Łęcznianie jak najbardziej zasłużenie wracają na fotel lidera.

Lider - 6 października 2019, 15:38:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Topolski za twoja taktykę na wyjazdach należy się czerwona kartka. Co ty wyprawiasz człowiecze z tym zespołem, u siebie grają i potrafią strzelać. Mam nadzieje ze Mania niebawem przejmie zespół....Mania 💪

Bicek - 6 października 2019, 15:40:46 - *.play-internet.pl
Błękitni powinni to zremisować i jak zwykle przegrali zremisowany mecz... Szkoda słów

Kks - 6 października 2019, 17:05:03 - *.centertel.pl
Blekitni mieli ten mecz pod kontrolą, a sytuację górnika wynikały z indywidualnych błędów, mimo wszystko błękit mial podobna ilosc dobrych sytuacji.....dla mnie ten mecz był na remis....szkoda że błękit 2 połowa gral w dziesiątkę bo wyszli na nią bardziej skoncentrowani ale ten grajek z 7 to była totalna pomyłka, gosciu jest tak drewniany ze mało sobie krzywdy nie zrobił na boisku. Jest to jakaś wskazówka dla działaczy, lepiej samemu szkolić niz ścigać taki szrot z całej Polski

lol - 6 października 2019, 17:11:39 - *.74.85.6
Błękitni nie mieli żadnej sytuacji bramkowej, a Łęczna po pierwszych 15 minutach powinna prowadzić 3:0, i nie było by nerwówki

Player - 6 października 2019, 17:18:31 - *.dynamic.chello.pl
KKS nie wiem co się tak uczepiles tej 7, ale widać, że ewidentnie masz jakiś osobisty problem do tego zawodnika, ja zgadzam się po części z komentatorami, wypełnił lukę w środku, robił też błędy, ale zmiana ogolnie na plus.
Poza tym proponuję bardziej uważać na lekcjach polskiego w szkole lub zaopatrzyć się w słownik ortograficzny,
Pozdrawiam

kibic - 6 października 2019, 17:53:44 - *.97.45.203.ipv4.supernova.orange.pl
KKs ty chyba inny mecz oglądałeś,albo po wczorajszej imprezie jeszcze nie wytrzeźwiałeś hahaha a może jesteś niewidomy.Cywiński dał bardzo dobrą zmianę i to było widać.(oczywiście jak ktoś oglądał mecz na trzeźwo)pozdrawiam

PM - 6 października 2019, 19:19:05 - *.dynamic.chello.pl
Widzew nie jest liderem, czyli w II lidze wszystko wraca do normy. Łęczna na prostej do powrotu do I ligi po dwóch sezonach.

RTSiak - 6 października 2019, 20:38:56 - *.adsl.inetia.pl
Beznadziejna TVP pokazuje takie mecze ... No ale tam też promują disco polo wiec wszystko jasne ..

Pavlovsky - 6 października 2019, 21:05:45 - *.static.ip.netia.com.pl
@Expert
dzięki za info.
pozdrawiam

Kks - 7 października 2019, 14:09:40 - *.centertel.pl
Jaki problem, goscia nie znam i po raz 1 jego na oczy widziałem, podobnie jak pozostałych. Nie mieszkam juz w stargardzie ale pozostaje lokalnym patriotą. A sentyment mam bo sam grałem w grupach młodzieżowych błękitnych przez pare ładnych lat. Jak ktoś uważa że gosc ktory gral z 7 uporządkowal gre to chyba nigdy nie gral w pilke a technikę użytkową ms taka że nie jeden 12 latek by go ośmieszył.

rafalski - 7 października 2019, 20:34:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ciekawa tabela Ciekawa też liga myślę że bardziej od 1.Ligi

rafalski - 7 października 2019, 20:36:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2z3 Katowice Widzew Łęczna (aw)

raf - 8 października 2019, 0:34:40 - *.icpnet.pl
Gratulacje dla Górników oby im udało się awansować ,dla kogo grają piłkarze Skra Częstochowa 193 osoby mało chodzi na mecze w Legionowie czy Pruszkowie

Player - 9 października 2019, 16:07:36 - *.dynamic.chello.pl
kks, faktycznie lokalny patriota z Ciebie, obejrzałeś jeden mecz Błękitnych i jesteś ekspertem. Może Twoja kariera zakończyła się na piłce młodzieżowej ze względu na to, że Twoja "obszerna" wiedza teoretyczna nie szła w parze z umiejętnościami. Pozdrawiam i bez odbioru.