6 października 2019, 15:55:56 - dagazka
Dwa gole Kamila Wilczka

Kamil Wilczek zdobył dwie bramki dla Brøndby w wygranym 3-1 (2-1) spotkaniu 12. kolejki duńskiej ekstraklasy z FC København. 31-letni napastnik ma już na koncie dziesięć ligowych bramek w tym sezonie.

6 października 2019, 14:00 - Brøndby (Brøndby Stadion)
Brøndbyernes IF 3-1 FC København
Simon Hedlund 6, Kamil Wilczek 23, 76 - Andreas Maxsø 30 (s)

żółte kartki: Hjörtur Hermannsson, Simon Hedlund, Morten Frendrup - Nicklas Bendtner, Jens Stage, Zeca.
czerwona kartka: Rasmus Falk (65. minuta, København, za brutalny faul).

sędziował: Jørgen Daugbjerg Burchardt.
widzów: 21 746.

Wilczek rozegrał całe spotkanie.

Brøndby ma 19 punktów i zajmuje piąte miejsce w lidze.

So - 6 października 2019, 16:01:18 - *.icpnet.pl
dziesięć ligowych bramek , a i tak w reprezentacji grają patafiany z 0 bramek

Hradec - 6 października 2019, 16:05:10 - *.dynamic.chello.pl
widocznie ma kiepskie chody/plecy

hmm - 6 października 2019, 16:21:38 - *.dynamic.mm.pl
no i spoko, a do kadry powołanie dostaje Piątek, który strzelił ostatniąbramke w kwietniu... paranoja

^hmm - 6 października 2019, 16:38:54 - *.146.97.131.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Piątek jeszcze spoko, ale powołanie Milika na te dwa najbliższe mecze jest niesmacznym żartem.

Zgrzyt - 6 października 2019, 16:52:11 - *.252.129.4
My chcemy Wilczka!
Wilczek do kadry!
Co ten Brzeczek ryzykuje? Gdyby wzial Wilczka do kadry i gdyby on nic nie strzelil, to co by sie stalo?
Nic.
Przeciez w tym najgorszym scenariuszu rezultat bylby taki sam jak powolanie Milika czy Piatka.

gp - 6 października 2019, 19:50:53 - *.dynamic.chello.pl
Ileż to goli, szanowni przedmówcy, Wilczek strzelił w lidze włoskiej, kiedy w niej grał?

^gp - 6 października 2019, 22:03:02 - *.146.97.44.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Powołuje się na podstawie aktualnej formy, a nie na podstawie CV i formy z jesieni 2015. Ile Milik strzelił goli w Bundeslidze?

analityk - 7 października 2019, 0:38:18 - *.elwico.pl
Panie Brzęczek, czytasz mnie? Powołaj pan tego Wilczka, bo on strzelił dwie bramy Duńczykom, a Duńczycy są lepsi od Łotyszy i Macedończyków, więc skoro strzelił dwa gole Duńczykom, to Łotyszom strzeli osiem, a Macedończykom cztery i wyjdzie na króla strzelców, logiczne?

ZIENIU - 7 października 2019, 11:55:50 - *.10.208.32
Zieliński, Piątek, Milik, Glik, Linetty nie powinni grać w najbliższych dwóch meczach z powodu niskiej formy! Aż się prosi o powołanie Augustyniaka, Świderskiego i Wilczka !
Dać szansę innym tym bardziej, że słaby rywal!!