6 października 2019, 16:55:12 - euzi
Zmarnowana szansa Cracovii

Cracovia zremisowała u siebie 1-1 (1-1) z Górnikiem Zabrze w jednym z niedzielnych meczów 11. kolejki PKO Ekstraklasy. Prowadzenie gościom w 13. minucie dał Szymon Matuszek, a do remisu niecałe 20 minut później doprowadził Ołeksij Dytiatjew. Wygrywając dzisiejszy mecz, "Pasy" mogły awansować na pierwsze miejsce w tabeli.

6 października 2019, 15:00 - Kraków (stadion Cracovii)
Cracovia 1-1 Górnik Zabrze
Ołeksij Dytiatjew 35 - Szymon Matuszek 13

Cracovia: 40. Michal Peškovič - 2. Cornel Râpă, 34. Ołeksij Dytiatjew, 85. David Jablonský, 3. Michal Sipľak - 99. Tomáš Vestenický (61, 26. Filip Piszczek), 5. Janusz Gol, 6. Sylwester Lusiusz, 10. Pelle van Amersfoort (77, 29. Bojan Čečarić), 4. Sergiu Hanca - 21. Rafael Lopes.

Górnik: 84. Martin Chudý - 3. Boris Sekulić, 2. Przemysław Wiśniewski, 14. Michał Koj, 64. Erik Janža - 19. Kamil Zapolnik (77, 18. Juan Bauzá), 22. Szymon Matuszek, 23. Mateusz Matras, 7. David Kopacz (63, 44. Filip Bainović), 9. Jesús Jiménez - 17. Igor Angulo (90, 10. Łukasz Wolsztyński).

żółte kartki: Sipľak, Jablonský, Hanca - Zapolnik, Matuszek, Janža.

sędziował: Mariusz Złotek (Stalowa Wola).
widzów: 8783.

pasiak - 6 października 2019, 16:55:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Złotek do wrocławia

xxx - 6 października 2019, 16:56:14 - *.dynamic.chello.pl
Jak co roku, mistrzostwo Polski to lawa.

BvB - 6 października 2019, 16:56:17 - *.dip0.t-ipconnect.de
probierz nie zesrej się

LiczySięTy - 6 października 2019, 16:56:49 - *.137.68.63.178.clients.your-server.de
Wiela szczew w Krakowie? zaś jechały same menele i szczerbate mordy? STOLARY&GÓRNIKI TO POLONIA !

edek - 6 października 2019, 16:57:13 - *.ip.oxynet.pl
wolnego nie bylo a wy sie plujecie o gola ze spalonego buhahah

Statystyk - 6 października 2019, 16:58:11 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Tlumy na trybunach mimo, ze dzien pracujacy dla wielu

kweek12 - 6 października 2019, 16:59:11 - *.96.249.187.ipv4.supernova.orange.pl
złotek sedziował pod Legię. Dlat6ergo życzę piastowi zwycięstwa, ale i tam pewnie "sędzia" "dopilnuje"

piotr - 6 października 2019, 16:59:50 - *.dynamic.chello.pl
Górnik przyjechał się bronić i robił to skutecznie

Cowboy - 6 października 2019, 17:00:23 - *.dynamic-ww-01.vectranet.pl
Punkt na wyjeździe trzeba szanować.

lahm - 6 października 2019, 17:00:33 - *.dynamic.chello.pl
ten złotek to tragedia. Bliski wypaczenia wyniku. Dyktuje wolnego, ktorego chyba tylko on widzial (zreszta nie pierwszego) a potem dolicza 8 minut

tom - 6 października 2019, 17:00:41 - *.dynamic.chello.pl
Graja o lidera a pól stadionu puste.

patriota - 6 października 2019, 17:01:00 - *.156.210.147
Cracovia!
Nie wieszajcie na płocie tej szmaty "Naród Wybrany" bo walicie czosnkiem.
Polskim kibicom to nie przystoi...chyba że...hmm...JUDE GANG?

ree - 6 października 2019, 17:01:18 - *.elwico.pl
Takie pytanie do kibiców Górnika,kto z waszych piłkarzy ma szansę się wybić wyżej jak kiedyś (Olkowski,Nakoulma,Milik,Mączyński,Skorupski,Kądzi
or,Kurzawa,Wieteska,Gwilla,Żurkowski) ?

lechita - 6 października 2019, 17:01:52 - *.wist.com.pl
Gra Górnika słaba , a w II połowie słabiutka wyłącznie kopanina. Znów chyba nie właściwe zestawiona I jedynastka - Kopacz.Dziwne że trener pod koniec nie wprowadził szybkiego zawodnika , a zmiana Zpolnika zbyt póżna!

Adam - 6 października 2019, 17:02:05 - *.icpnet.pl
Przecież tam wolnego nie powinno być wiec o co ten płacz.

Turkilmaz - 6 października 2019, 17:02:05 - *.play-internet.pl
Cracovia walczy o lidera a na trybunach 8 tys. Z hakiem straszna bieda.

JOR - 6 października 2019, 17:02:26 - *.dynamic.chello.pl
Złotek pomagał Craxie jak umiał a w końcówce to już był 12 zawodnik Cracovii.

ZeteL - 6 października 2019, 17:04:05 - *.ssp.dialog.net.pl
Czyli za tydzień do Lubina przyjeżdża lider "ekstraklasy" ze Szczecina i wróci do domu z podkulonym ogonem. Wysokiego poziomu w tej lidze nie ma ale za to jest ciekawie.

Edek - 6 października 2019, 17:04:21 - *.81.34.215
Ree przecież Gwilla się nie wybił idąc do Legji

jorgi - 6 października 2019, 17:04:43 - *.147.98.229.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wszyscy grają dla Legii żal na to wszystko patrzec

darrio - 6 października 2019, 17:05:40 - *.dynamic.chello.pl
Dziwi tak wysoka lokata Cracovii w tabeli.
Mecz jak to w lidze polskiej słabiutki.

zsz - 6 października 2019, 17:06:20 - *.122.232.6
Gra takich zespołów nie ma sensu. Lepiej by było gdyby na przemian obie drużyny wykonywały stałe fragmenty gry bo rozgrywanie piłki i budowanie akcji obie drużyny tylko męczyło. A tak przynajmniej byłyby jakieś emocje i wielkie drewniane chłopy poskakałyby sobie i przepychałyby się do woli.

jlsx - 6 października 2019, 17:06:29 - *.dynamic-ww-02.vectranet.pl
Kopacz i Zapolnik ławka! Nie wierzyłem że kiedyś to napisze ale Matuszek najlepszy na boisku.
ONLY KSG!

j noge - 6 października 2019, 17:07:36 - *.play-internet.pl
te krupnioki co bylo wczorej kozlowej gorze

Observer - 6 października 2019, 17:15:40 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Dla kogo graja, jak kibicow nie maja.

kupa - 6 października 2019, 17:19:18 - *.centertel.pl
Walka ślimaków o mistrzostwo trwa w najlepsze...

Champion@G - 6 października 2019, 17:21:06 - *.centertel.pl
@ZeteL!! A to Pogoń awansem gra 13.10.19 mecz z Zagłębiem Lubin?? 🤔😉

ZeteL - 6 października 2019, 17:34:33 - *.ssp.dialog.net.pl
@Champion@G - no dobra , zapomniałem o przerwie na reprę. Co nie zmienia faktu, że będzie tak jak napisałem a Ty nie czepiaj się szczegółów.

Domin - 6 października 2019, 17:41:53 - *.5.hqserv.co.il
j.szczewa

Endi - 6 października 2019, 18:50:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
J.domin

RIPOSTA - 6 października 2019, 18:54:22 - *.dynamic.chello.pl
Sędzia to jakaś parodia. Górnika w II-połowie zamknięty w hokejowym zamku i gdyby nie interwencje Chudego i Złotka to Cracovia była by już liderem, ale co się odwlecze, to nie uciecze. Czekamy już 71 lat na liderowania, to spokojnie poczekamy jeszcze kilka tygodni. A co do frekwencji - dziś w Krakowie było przenikliwe zimno 5'C. Towarzysze tak na marginesie na waszym miejscu sprawdzałbym raczej wyniki klubów, z którymi będziecie walczyć bezpośrednio o utrzymanie. Pierwszą ósemkę zostawcie kibicom poważnych drużyn. Pozdrowienia od Pana zza miedzy

kibic - 6 października 2019, 19:12:12 - *.play-internet.pl
krupnioki w piekarach ko

@patriota - 6 października 2019, 19:15:08 - *.104.184.106
ty po holocauście nie pisz takich debilizmów. Czosnek - zdrowa potrawa. Tuwim nie napisał przypadkiem "Kwiatów polskich"? a co ty napisałeś???? na razie nienawistne bzdury, jakby ze średniowiecza, a nie z XXI wieku. Bruno Schulz w jakim języku pisał, ignorancie? mam jeszcze wymienić innych Żydów oddanych Polsce? a ty komu jesteś oddany, pseudo-Polaku? nike wieśniactwu? adidas-dresiarstwu? a raperstwo to polska "muzyka" (tfu, to nie muzyka, tylko tworzenie rymów częstochowskich na jeden monotonny rytm), pseudo-patrioto? Ty nawet nie znasz języka polskiego, nie wiesz, gdzie postawić przecinek. Tak że siedź cicho, igorancie i szowinisto.

jl - 6 października 2019, 19:19:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
z podkulonym ogonem to wy pójdziecie do domu, zapomniałeś już jak było ostatnim razem jak Pogoń grała w Lubinie? Wtedy też byliście tacy mocni w gębie a w papę dostaliście

PM - 6 października 2019, 19:22:17 - *.dynamic.chello.pl
Wielki Górnik, jedyny porządny klub na Górnym Śląsku, pod wodzą jedynego dobrego trenera w lidze, pana Marcina Brosza na własne życzenie remisuje z bandą grajków grającą w barwach Cracovii i nieumiejętnie prowadzoną przez niejakiego Michała Probierza. Jakże cieszy, że Pasy przypadkiem nie zostały liderem, mimo porażki Pogoni z Rakowem.

KubaKSG - 6 października 2019, 19:34:36 - *.centertel.pl
Liczy si ty, dali wom w Toszku laptopy ?

JohnyKSG - 6 października 2019, 20:27:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Słabiutka Cracowia,Górnik powwinien wczesniej grac bardziej do przodu,to wygraliby ten mecz.szkoda straconej bramki na 1-1.A co sedzia Zlotek w ostatnich minutach gwizdał?? Tylko on ie,Tragedia.Kartka dla Janzy za darmo i wolnuy zchmur,a potem zamieszanie...z niczego! Pasy tylko TRójkolorowe!! Brawo Torcida!

kibic - 6 października 2019, 20:46:26 - *.compower.pl
Blisko 9 tysięcy kibiców podczas takiego chłodnego dnia to niezła frekwencja.

Sedzia - 6 października 2019, 20:49:14 - *.088.076.pools.vodafone-ip.de
Juz w Piatek sugerowalem,ze Sedzia Zlotek nie ma prawa sedziowac Extraklasy poniewaz skonczyl juz 49-lat w kwietniu(jest krotko przed 50-tka)a PZPN nadal tego Pana Zlotka wysuwa do Sedziowania co jest niezgodne z Regulaminem.Na CALYM SWIECIE moga Sedziowie tylko do 48-go roku Sedziowac,nawet Ci co maja FIFA upowaznienie do sedziowania meczow Miedzynarodowych.Taki mecz powinni ,za zlamanie Regulaminow -powtorzyc!,a PZPN powinien przez FIFA z0stac ukarany!

Conquista - 6 października 2019, 21:02:08 - *.111.245.80
Probierz "płakał" na konferencji, że nie wygrali tego meczu przez komentarz Węgrzyna

kibic - 6 października 2019, 21:35:06 - *.compower.pl
Co dośrodkowanie w pole karne Górnika, to piłkarz z Zabrza teatralnie padał, a sędzia Złotek odgwizdywał faul. Szczytem nieudolności sędziowskiej było odgwizdanie faulu Lucjuszowi gdy wskoczył mu na głowę piłkarz z Zabrza. Nie wiem czy był spalony czy też nie, ale Górnik ma szczęście, że nie przegrał. Cracovia była zdecydowanie lepsza.

19Kowol04 - 6 października 2019, 21:48:32 - *.224.215.24
Kibic, gdybyś choć raz założył korki na stopy i zagrał to byś wiedział C to jest krzesełko, a nie pierdzielił o wyskakiwaniu na głowę.

kibic - 6 października 2019, 22:05:46 - *.compower.pl
Złotek nie podyktował karnego dla Cracovii za faul na Rupie i nie uznał bramki dla Cracovii w doliczonym czasie gry. Dziwne, że kibice Górnika jeszcze narzekają na sędziego.

częstochow - 6 października 2019, 23:19:28 - *.dynamic.mm.pl
GÓRNIKU jesteśMY z Tobą
nie opuścimy Cię
nigdy Cię nie zdradzimy
bo MY KOCHAMY CIĘ

fafi - 7 października 2019, 8:21:26 - *.146.101.140.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Cracovia zawodzi u siebie umoczyla ze slabiutka Legią teraz nie lepiej mogła zostać liderem zenada

mario - 7 października 2019, 8:58:51 - *.dynamic.chello.pl
Jaka radość nie ogarnęła gdy padły gorzkie słowa pod adresem komentatora Węgrzyna. Zawsze gdy on sili się na komentowanie mam wyłączony głos.Jest po prostu niestrawny.

Noto - 7 października 2019, 9:00:07 - *.cpe.smnt.pl
Podsumujmy ilość widzów w tych 8 meczach ekstraklasy -a więc -64369-co w 8 meczach daje 8037 na mecz(w tym 15089 na meczu Lecha w Poznaniu.Czy dużo ???-jak na aurę -mało.

jo - 7 października 2019, 15:17:18 - *.centertel.pl
Zmarnowana szansa Górnika - nie pierwsza w tym sezonie. Rezerwowy Matuszek trafia, a napadzior Angulo jak w przyśpiewce o starym niedźwiedziu. Panie Płatek, czas na sprowadzenie kogoś do szpicy inaczej d... blada. Kaj jest tyn Podolski?

olek - 7 października 2019, 19:46:13 - *.telpol.net.pl
Zawodnicy Górnika(wszyscy) najpierw powinni biegać codziennie po 10km a na treningu zająć się taktyką i techniką i trochę myślenia-mistrz Polski 100%

stasiok - 7 października 2019, 23:43:02 - *.235.127.4
Pasy podobnie jak Legia to już nie polska drużyna. A co do samego meczu. Wszyscy co piszą, że Górnik miał szczęście, że nie przegrał nie mają zielonego pojęcia o fusbalu. Cracovia miała tylko jedną klarowną sytuację. Górnik mimo, że był defensywie stworzył więcej sytuacji bramkowych...

dobranasza - 8 października 2019, 9:21:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A jednak Cracovię oszwabił Var z dwóch punktów...

pablos73 - 9 października 2019, 2:19:58 - *.dynamic.chello.pl
stasiok, to chyba inny mecz ogladales...pasy mialy przewage i nie mow ze bylo onaczej...