6 października 2019, 18:13:56 - bartekwr9
Bramka Karola Świderskiego

Karol Świderski strzelił gola dla PAÓK-u w wygranym 2-1 (1-0) meczu 6. kolejki greckiej ekstraklasy AGS Astéras Trípolis. Była to jego piąta ligowa bramka w tym sezonie.

6 października 2019, 16:15 - Tripolis (Gípedo Theódoros Kolokotrónis)
AGS Astéras Trípolis 1-2 PAÓK
Dani Suárez 58 - Karol Świderski 33, Ángel Martínez 47 (s)

żółte kartki: Jerónimo Barrales, Níkos Papadópoulos - Diego Biseswar, Omar El Kaddouri, Douglas Augusto.

sędziował: Evángelos Manoúchos.

Świderskiego w 78. minucie zmienił Chuba Akpom. Cały mecz w drużynie gospodarzy zagrał Dani Suárez (ostatnio Górnik Zabrze), a Borja Fernández (poprzednio Miedź Legnica) wszedł na boisko w 89. minucie w miejsce Patricio Matricardiego.

PAÓK ma na koncie 14 punktów i jest wiceliderem.

Dr - 6 października 2019, 18:24:16 - *.play-internet.pl
Przybyłko, Świderski, Wilczek, a ten co wziął nazwiska znowu...

pasierb - 6 października 2019, 18:36:57 - *.adsl.inetia.pl
Grabowskiego z Wisły na lewą obronę powinien wziąć!Rybus za stary,Reca za młody,a ktoś grać musi!

Miro - 6 października 2019, 19:47:55 - *.play-internet.pl
Swiderski jest lepszy od kownackuego, powinien byc w kadrze jeszcze gumny i placheta!

adyc - 6 października 2019, 20:38:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
to samo chcę napisac - Swiderski tak Kownacki nie. Karol gryzie trawę i jest skuteczny !!! I zajdzie dalej od Kownackiego

Bks - 6 października 2019, 22:23:04 - *.centertel.pl
Swiderski nie jest lepszy od kownackiego i pisze to jako kibic jagi. Liga grecka obecnie to żadna liga, tam są tylko dwa zespoły grające poważnie.....tylko go do kadry n8e powolujcie po takich występach, niech cos najpierw w pucharach pokaże

ehri - 6 października 2019, 23:24:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Przybyłko nie zagra nigdy w polskiej kadrze :v

Gruby - 7 października 2019, 0:28:33 - *.18-3.cable.virginm.net
Szczęsny - Bereszyński, Glik, Bednarek, Reca, Frankowski, Krychowiak, Zieliński, Grosicki, Lewandowski, Milik
rez:
Skorupski - Jędrzejczyk, Rybus, Klich, Bielik, Wilczek

damiano - 7 października 2019, 8:59:52 - *.160.172.71 (*.117.232.2)
BKS jakbyś był kibciem Jagi napisałbyś nazwę klubu tak jak należy.

axl86 - 7 października 2019, 9:21:23 - *.unregistered.media-com.com.pl
Kownaś sam się zaczął wyrażać że w sumie to by pograł sobie na boku pomoc/obrona bo nie jest typową 9. Myślę że to kwestia czasu kiedy się całkiem przestawi na granie na tyłach (casus Piszczka) Wtedy znajdzie się też miejsce dla kolejnego napastnika w kadrze i skończy powoływanie Reców i innych wynalazków.

Piorun - 7 października 2019, 10:38:52 - *.dynamic.chello.pl
Gruby >>
Szczęsny - Stolarski, Bielik, Bednarek, Reca - Frankowski, Żurkowski, Krychowiak, Kądzior - Lewandowski, Piątek

Bleble - 7 października 2019, 10:46:15 - *.play-internet.pl
Co do Recy to sie wstrzymajcie w spal gra i ostatnio rozegral caly mecz a jego zespol wygral nie wazne z kim i nie wazne po jakim czasie rozegral ten caly mecz wazne ze zaczal na niego stawiac jakis trener...co do napastnikow to jasne ze Kownas nie w formie kontujzje itd i postawilbym na Swiderskiego mimo jak ktos to okreslil ze liga grecka slaba, chyba nie taka skoro jakies puchary w Grecji sa a nie w Polsce. Napasticy obok Lewego i Piatka to powinni byc Swiderski i Wilczek. Ale i tak Polska powinna grac jednym napastnikiem i piatka w pomocy czyli Krychowiak Klich(Furman, Bielik) Zielinski Grosicki Franckowski. Obrona to Rybus Glik Bednarek Bereszynski. Bramka oczywiscie na ten moment tylko Szczesny. Zaskakuje mnie powolanie Majeckiego owszem jest barxzo dobry ale Dragowski zasluguje na powolanie pomimo fochow jakie zrobil w mlodziezowce

ads - 7 października 2019, 14:04:24 - *.197.238.100
@Bks to i tak o dwa więcej niż w naszej lidze.