10 października 2019, 22:38:39 - dagazka
eME: Lukáš Haraslín wystąpił w reprezentacji Słowacji

Lukáš Haraslín (Lechia Gdańsk) wystąpił w reprezentacji Słowacji w zremisowanym 1-1 (0-1) meczu eliminacji do mistrzostw Europy z Walią. 23-letni pomocnik wszedł na boisko w 79. minucie w miejsce Róberta Maka.

10 października 2019, 20:45 - Trnava (Štadión Antona Malatinského)
Słowacja 1-1 Walia
Juraj Kucka 53 - Kieffer Moore 25

żółte kartki: Norbert Gyömbér - Gareth Bale, Ethan Ampadu, Jonny Williams, Daniel James.
czerwona kartka: Norbert Gyömbér (88. minuta, Słowacja, za drugą żółtą).

sędziował: Carlos del Cerro Grande (Hiszpania).
widzów: 18 071.

Spotkanie na ławce spędził Ľubomír Šatka (Lech Poznań). Poza kadrą meczową gospodarzy znaleźli się Erik Pačinda (Korona Kielce), Boris Sekulić (Górnik Zabrze) i Michal Sipľak (Cracovia). W szerokiej kadrze Słowacji znaleźli się Jaroslav Mihalík (Lechia Gdańsk), Tomáš Huk (Piast Gliwice), Dušan Kuciak (Lechia Gdańsk), František Plach (Piast Gliwice), Matúš Putnocký (Śląsk Wrocław) i Róbert Pich (Śląsk Wrocław).

Na ławce rezerwowych kadry Słowacji mecz spędzili Ondrej Duda (w przeszłości Legia Warszawa) i Róbert Mazáň (Podbeskidzie Bielsko-Biała).

Selekcjonerem reprezentacji Słowacji jest były trener Zagłębia Lubin Pavel Hapal.

maniek - 11 października 2019, 8:59:54 - *.play-internet.pl
W szerokiej kadrze Kuciak, Plach i Putnocky. Dokładając do tego dwóch bramkarzy, którzy ostatecznie znaleźli się w kadrze wychodzi na to, że trener powołał minimum pięciu bramkarzy.