13 października 2019, 22:36:54 - dwieladek
eME: Słowenia 0-1 Austria

Słowenia przegrała na swoim boisku 0-1 (0-1) w meczu 8. kolejki eliminacji do mistrzostw Europy z Austrią. Obie drużyny są rywalami Polski w grupie G.

13 października 2019, 20:45 - Lublana (Stadion Stožice)
Słowenia 0-1 Austria
Stefan Posch 21

Słowenia: 1. Jan Oblak - 20. Petar Stojanović, 5. Aljaž Struna, 17. Miha Mevlja, 3. Jure Balkovec - 14. Roman Bezjak (61, 10. Miha Zajc), 6. Rene Krhin (79, 18. Denis Popovič), 8. Jasmin Kurtič, 7. Josip Iličić, 21. Benjamin Verbič (69, 19. Robert Berič) - 9. Andraž Šporar.

Austria: 13. Cican Stanković - 5. Stefan Posch, 3. Aleksandar Dragović, 4. Martin Hinteregger, 2. Andreas Ulmer - 22. Valentino Lazaro (88, 21. Christopher Trimmel), 6. Stefan Ilsanker, 14. Julian Baumgartlinger, 9. Marcel Sabitzer (90, 17. Florian Kainz), 18. Konrad Laimer - 11. Michael Gregoritsch (83, 20. Karim Onisiwo).

żółte kartki: Struna, Bezjak - Ulmer, Hinteregger, Laimer, Sabitzer.
czerwona kartka: Denis Popovič (89. minuta, Słowenia, za uderzenie przeciwnika).

sędziował: Cüneyt Çakır (Turcja).
widzów: 15 108.

Cały mecz na ławce rezerwowych Słowenii spędzili Uroš Korun (Piast Gliwice) i Erik Janža (Górnik Zabrze). W drużynie gospodarzy wystąpili Roman Bezjak (wcześniej Jagiellonia Białystok) oraz grający w przeszłości w GKS-ie Tychy, Olimpii Grudziądz i Wiśle Kraków Denis Popovič.

eliminacje do mistrzostw Europy 2020

Berlin - 13 października 2019, 22:49:41 - *.30.54.162.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Słowenia oddała jeden strzal na bramkę Austrii....potęga

Bako - 13 października 2019, 23:04:25 - *.54.80.181
I co Oblak smiales sie z nas teraz my mamy brechte z ciebie !!!!!!

Jansen - 13 października 2019, 23:08:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Słowenia kibicujcie teraz Macedonii w meczu z Austrią,jak tam się stanie cud,macie w ostatnim meczu u siebie Łotwę,wszystko się może zdarzyć? Gdy głowa peeełna marzeń;)

ehri - 13 października 2019, 23:36:37 - *.174.30.122