13 października 2019, 22:38:56 - bartekwr9
Lukáš Haraslín i Ľubomír Šatka wystąpili w reprezentacji Słowacji

Lukáš Haraslín (Lechia Gdańsk) i Ľubomír Šatka (Lech Poznań) wystąpili w reprezentacji Słowacji w zremisowanym 1-1 (0-0) towarzyskim meczu z Paragwajem. Obaj zagrali cały mecz.

13 października 2019, 20:45 - Bratysława (Národný futbalový štadión)
Słowacja 1-1 Paragwaj
Róbert Boženík 59 - Kaku 85

żółte kartki: Denis Vavro - Mathías Villasanti, Gustavo Gómez, Jorge Morel.

sędziował: Slavko Vinčić (Słowenia).

Na ławce reprezentacji Słowacji cały mecz spędził Boris Sekulić (Górnik Zabrze). Poza kadrą meczową gospodarzy znaleźli się Erik Pačinda (Korona Kielce) i Michal Sipľak (Cracovia). W szerokiej kadrze Słowacji znaleźli się Jaroslav Mihalík (Lechia Gdańsk), Tomáš Huk (Piast Gliwice), Dušan Kuciak (Lechia Gdańsk), František Plach (Piast Gliwice), Matúš Putnocký (Śląsk Wrocław) i Róbert Pich (Śląsk Wrocław).

W kadrze Słowacji w przerwie Ondreja Dudę (w przeszłości Legia Warszawa) zastąpił Matúš Bero. W 87. minucie Tomáš Hubočan zmienił Róberta Mazáňa (kiedyś Podbeskidzie Bielsko-Biała).

Selekcjonerem reprezentacji Słowacji jest były trener Zagłębia Lubin Pavel Hapal.

Ernest - 13 października 2019, 22:55:09 - *.86.22.10 (*.252.72.13, 53.252.72.13, 53.252.88.102)