14 października 2019, 18:53:19 - Muszynski
Elite League U-21: Polska 1-2 Holandia

Reprezentacja Polski do lat 21 (rocznik 1999) prowadzona przez Jacka Magierę przegrała 1-2 (0-2) w swoim czwartym meczu Elite League U-21 u siebie z Holandią.

14 października 2019, 17:00 - Kalisz (Stadion Miejski przy ul. Łódzkiej)
Polska 1-2 Holandia
Tomasz Makowski 52 - Zakaria Aboukhlal 14, Jurgen Ekkelenkamp 36

Polska: 12. Paweł Sokół - 5. Serafin Szota, 2. Mateusz Bondarenko, 14. Jakub Kiwior - 11. Jakub Bednarczyk (63, 17. Michał Skóraś), 8. Łukasz Poręba (85, 20. Adrian Benedyczak), 6. Tomasz Makowski, 16. Bartosz Slisz, 19. Marcin Grabowski (63, 7. Tymoteusz Puchacz) - 10. Marcel Zylla, 9. Dawid Kurminowski (63, 15. Mateusz Żukowski).

Holandia: 1. Mike van de Meulenhof - 2. Navajo Bakboord (81, 20. Deroy Duarte), 3. Jordan Teze, 4. Sven Botman, 5. Kik Pierie - 6. Nathan Markelo, 10. Jurgen Ekkelenkamp, 8. Jordy Wehrmann - 11. Juan Familia-Castillo (46, 14. Armando Obispo), 9. Thomas Buitink (69, 19. Dylan Vente), 7. Zakaria Aboukhlal (70, 17. Ché Nunnely).

żółte kartki: Szota, Slisz - Markelo, Teze, Wehrmann, Vente.

Maciekkk - 14 października 2019, 18:59:26 - *.dynamic.chello.pl
Druga połowa nasza. Gdyby trener zagrał tym składem co na drugiej połowie to byłoby znacznie lepiej, ale niestety trener zmienił skład niż w meczu z Niemcami i zdecydowanie w pierwszej połowie Holandia prowadziła. Na plus Zylla, Makowski, Puchacz, Slisz i Żukowski. Szkoda, bo druga połowa była bardzo dobra i widać było, że się starali.

BartX - 14 października 2019, 19:12:13 - *.icpnet.pl
Tym razem Magiera wystawił drugą jedenastkę i przegraliśmy

andy - 14 października 2019, 19:23:31 - *.internetia.net.pl
Jednak sokół to nie orzeł.

Trysnę - 14 października 2019, 19:54:14 - *.138.96.191
Najpierw przegrywają z Albanią, a teraz z Holandią, czyli za niedługo zwaną Niderlandami. Dobrze, że chociaż pierwsza reprezentacja nie przynosi wstydu.

fansport - 14 października 2019, 20:27:36 - *.dynamic.chello.pl
i macie swoją polską myśl szkoleniową, jak widać, wygrana z niemcami, to był wyjątek od reguły, na 10 takich meczów, wygrali jeden.

Czytelnik - 14 października 2019, 23:30:18 - *.231.12.153
Reprezentację Polski U-21 (czyli młodzieżową) prowadzi trener Czesław Michniewicz. Natomiast to jest reprezentacja U-20.

Maly - 15 października 2019, 7:21:16 - *.v14.interkam.pl
Zadyszke zlapali po niemcach.Sie podniesali a stabilizacji jak nie bylo tak nie ma.

C. D. S. - 15 października 2019, 8:34:23 - *.play-internet.pl
Taki poważny portal jak 90minut robi takie babole. To jest Elitę League U20 panowie redaktorzy...

Boa - 15 października 2019, 19:18:55 - *.internetdsl.tpnet.pl
Jeden z najsłabszych roczników w ostatnich latach.