15 października 2019, 22:35:55 - huberts
Awans Hiszpanii do ME

Hiszpania zremisowała 1-1 (0-0) na wyjeździe ze Szwecją w meczu 8. kolejki grupy F eliminacji do mistrzostw Europy i na dwie kolejki przed końcem zapewniła sobie awans do turnieju finałowego.

15 października 2019, 20:45 - Solna (Friends Arena)
Szwecja 1-1 Hiszpania
Marcus Berg 50 - Rodrigo 90

żółte kartki: Kristoffer Olsson, Marcus Berg - Dani Ceballos, Fabián Ruiz, Rodri Hernández.

6. Malta        8  3  2-18

Hiszpania jest szóstym krajem pewnym gry na mistrzostwach. Pozostali uczestnicy ME to Belgia, Włochy, Rosja, Polska i Ukraina. Hiszpanie zagrają w grupie E i co najmniej dwa mecze fazy grupowej rozegrają w Bilbao.

eliminacje do mistrzostw Europy 2020

Pizza - 15 października 2019, 23:39:05 - *.play-internet.pl
Ci Norwegowie też mają ostatnio farta w końcówkach bo wyrównali z Rumunią która przy remisie dzisiaj Szwecji z Hiszpanią mogła ich wyprzedzić.Tym bardzoej,że Rumunia ma bezpośredni mecz ze Szwecją u siebie.Myśle,że ten mecz zadecyduje o awansie.Szwedzi jak na Rumuni zremisują mają awans

jacOl - 15 października 2019, 23:45:59 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Szwedzi to nawet jak przegrają z Rumunią, to awans niemal pewny. Ostatni mecz grają z Wyspami a Rumunia na wyjeździe z Hiszpanią. Owszem, ci się mogą podłożyć na remis i będzie niesmak. Pamiętajmy, że Szwedzi nawet jak odpadną, to mają zaklepane baraże a tam skuteczność mają niezłą.

mati - 16 października 2019, 8:08:36 - *.tom-net.pl
3 druzyny ze Skandynawii w jednej grupie, jeszcze Finlandie było im dolosować

Marek z - 16 października 2019, 9:23:18 - *.cable.dynamic.v4.ziggo.nl
Proszę redakcji mi wytłumaczyć czemu już wiadomo że zagrają w grupie E.... Nie było jeszcze losowania

BOT - 16 października 2019, 9:40:52 - *.147.237.172.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Marek z - UEFA rozwlekła mistrzostwa Europy na wiele krajów i każdy z gospodarzy ma zagwarantowane mecze u siebie, a co za tym idzie przypisaną grupę.

jacOl - 16 października 2019, 11:56:27 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
No to ciekawe jak to zrobią, skoro grup jest 6 a miast gospodarzy 12 i na razie to tylko Azerbejdżan odpadł? Poza tym będzie na pewno konflikt z rankingiem UEFA.

@jaco - 16 października 2019, 12:50:14 - *.opera-mini.net (*.115.119.136)
@jacol ale 6 miast jest głownych i 6 tzw dodatkowych. Azery jakby awansowali to by grali co najwyzej 1 lub max 2 mecze w Baku. Tak wg mnie. Pozatem troche poroniony ten turniej latanie co 2 dni po calej Europie. Gdzie Rzym gdzie Krym(czyt. Baku)? 10-15 godz podroze samolotem.albo Bilbao Dublin.

Python - 16 października 2019, 13:41:46 - *.dynamic.chello.pl