19 października 2019, 18:03:52 - maciejko
Debiut Kacpra Jodłowskiego w Othéllosie

Kacper Jodłowski zadebiutował w barwach AS Othéllos Athiénou w przegranym 0-1 (0-0) meczu 3. kolejki grupy B drugiej ligi cypryjskiej z Ermísem Aradíppou. 20-letni Polak wszedł na boisko w 43. minucie w miejsce Máriosa Poutzioúrisa.

19 października 2019, 14:30 - Aradíppou (Dimotikó Stádio Aradíppou)
Ermís Aradíppou 1-0 AS Othéllos Athiénou
Theodóssis Kýprou 60

żółte kartki: Evgénios Antoníou, Kóstas Samarás, Theodóssis Kýprou, Christóforos Gavriíl, Dragan Žarković - Aislan, Vassílis Papageorgíou, Níkos Efthymíou, Giórgos Loḯzou, Joël Damahou.
czerwona kartka: Níkos Efthymíou (56. minuta, Othéllos, za drugą żółtą).

sędziował: Giórgos Nikoláou.

Do 40. minuty w barwach gospodarzy występował Dragomir Vukobratović (w przeszłości Górnik Łęczna), którego zmienił Andréas Papathanassíou.

Othéllos zajmuje szóste miejsce w tabeli z dorobkiem trzech punktów.

majk dżage - 19 października 2019, 21:06:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl