19 października 2019, 19:53:01 - euzi
Dwie bramki Arkadiusza Milika

Arkadiusz Milik strzelił dwie bramki dla Napoli w wygranym u siebie 2-0 (1-0) meczu 8. kolejki włoskiej Serie A z Hellas Verona FC. To pierwsze i drugie ligowe trafienie Polaka w tym sezonie.

19 października 2019, 18:00 - Neapol (Stadio San Paolo)
SSC Napoli 2-0 Hellas Verona FC
Arkadiusz Milik 37, 67

żółte kartki: Kalidou Koulibaly, Piotr Zieliński, Dries Mertens - Darko Lazović, Koray Günter, Davide Faraoni.

sędziował: Marco Piccinini (Forlì).

W drużynie gospodarzy Milika w 81. minucie zastąpił Fernando Llorente, a Piotr Zieliński pojawił się na boisku w 65. minucie, gdy zszedł z niego Amin Younes. W zespole gości natomiast Mariusz Stępiński występował do 60. minuty, gdy zmienił go Samuel Di Carmine, a Paweł Dawidowicz pozostał na ławce.

Napoli jest na czwartym miejscu w tabeli z dorobkiem 16 punktów. Verona zajmuje 12. lokatę z dziewięcioma oczkami.

mis-3 - 19 października 2019, 19:54:10 - *.dynamic-ww-03.vectranet.pl
...jest moc

ajajaj - 19 października 2019, 19:57:58 - *.63-234-182.cable.dynamic.kbtelecom.net
W końcu przypadkiem wziął się za strzelanie, chyba nie jest w swojej normalnej dyspozycji, zazwyczaj gdy nie trafiał demonstrował zadowolenie, prezentując uśmiech od ucha do ucha.

Boniek_Pre - 19 października 2019, 20:03:29 - *.dynamic.chello.pl
Widać że pod okiem Wuja doszedł do formy, trenerzy z całej Europy przyjeżdżają do nas uczyć się trenerki od największych fachowców. Bramy Ja.

fansport - 19 października 2019, 20:15:30 - *.dynamic.chello.pl
nareszcie arek się postarał, brawo, pomogło przełamanie w reprezentacji, teraz jest przełamanie w klubie.

Domingos - 19 października 2019, 20:17:00 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
To Zieliński mógł wejść na boisku dopiero gdy zszedł z niego Younes?

Pavlosky - 19 października 2019, 20:40:26 - *.centertel.pl
Przestańcie tak pisać bo a nuż Brzęczek to przeczyta i jeszcze w to uwierzy!

IANEK - 19 października 2019, 20:57:17 - *.internetdsl.tpnet.pl
Pan Piłkarz zmęczony po 2 meczach repry dajcie spokój dlatego 65 minuta jeszcze zółta zarobił ..Carletto szykuje go na LM ...

Janusz - 19 października 2019, 21:00:08 - *.centertel.pl
Lewus i Milik. Jedyny słuszny wybór w kadrze. Tyle lat zajęło nam zacząć grać na dwóch napastników, a teraz tak łatwo wyrzuciliśmy na śmietnik tę koncepcję. Dobrze, że chociaż w drugiej połowie meczu z Macedonią selekcjoner Brzęczek zdecydował się powrócić do sprawdzonych metod. To samo dotyczy odciążania Krychowiaka z zadań defensywnych poprzez przyznanie mu giermka takiego jak właśnie Góralski.

sobolo - 19 października 2019, 21:52:55 - *.174.246.225
.

Dede - 19 października 2019, 21:53:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
To jednak wszystko siedzi w głowie.... odblokował się w kadrze i poszło... brawo Arek!

ehri - 19 października 2019, 23:47:42 - *.174.30.122
Wuja go odblokował, jednak to jest Pan Trener

Prorok - 20 października 2019, 0:53:48 - *.dynamic.chello.pl
W tej lidze wygrać może każdy z każdym, a na końcu i tak awansuje Stal, Miedź i jakiś przypadek.

fansport - 20 października 2019, 14:22:45 - *.dynamic.chello.pl
teraz jeszcze piątek niech się przełamie.

Marcin - 21 października 2019, 10:06:45 - *.olsztyn.vectranet.pl