20 października 2019, 3:17:15 - mogiel
Bramka Wojciecha Wójcika

Wojciech Wójcik strzelił gola dla Hartford Athletic w wygranym 2-1 (0-0) meczu konferencji wschodniej amerykańskiej USL Championship (drugi poziom rozgrywkowy) z Tampa Bay Rowdies. Polak wszedł na boisko w 78. minucie w miejsce José Angulo.

20 października 2019, 1:00 - Hartford (Dillon Stadium)
Hartford Athletic 2-1 Tampa Bay Rowdies
Ryan Williams 47, Wojciech Wójcik 90 - Lucky Mkosana 74

żółte kartki: Ryan Williams, Logan Gdula - Malik Johnson, Pape Abdoulaye Diakité.
czerwona kartka: Malik Johnson (68. minuta, Tampa Bay, za drugą żółtą).

sędziował: Sergii Demianchuk.
widzów: 4674.

W zespole gości pełne spotkanie rozegrał były zawodnik Korony Kielce - Shawn Barry.

Zespół z Connecticut zakończył sezon zasadniczy na 17. miejscu w tabeli z dorobkiem 29 pkt. w 34 meczach i nie zakwalifikował się do fazy play off, a polski napastnik zaliczył 31 występów i strzelił siedem goli.

__________ - 20 października 2019, 8:44:16 - *.adsl.inetia.pl
do kadry Nawałki go za Milika

poli - 20 października 2019, 9:13:20 - *.icpnet.pl
Kogo obchodzi jakaś podżędna liga? Poziom max polskiej okręguwki. Moja babcia teżby tam strzelała

Jarząb - 20 października 2019, 10:33:45 - *.146.229.179.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Wojtek.Miejsko-Ludowy Klub Sportowy Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska pamięta.

ehri - 20 października 2019, 11:47:16 - *.174.30.122
Uważaj kolego co nie używasz słownika, zaraz tu jakiś kaczan wyleci z tekstem, że liga papuaska jest nawet lepsza od ekstraklasy

Giovanni - 20 października 2019, 11:49:28 - *.centertel.pl
Tampa Bay Rowdies grali w starej NASL

jedrzej201 - 20 października 2019, 13:02:50 - *.smgr.pl
@Giovanni. Faktycznie. Natomiast w dawnej 3.lidze amerykańskiej USL lub też USL Pro (za czasów istnienia NASL) grała kiedyś przez pewien czas VSI Tampa Bay. Natomiast lata temu w MLS był taki zespół jak Tampa Bay Mutiny. Jedyna z dziesięciu pierwszych w historii ligi drużyn, która się później wycofała. To było w 2001 roku, gdy tymczasowo były dywizje w miejsce konferencji (2 sezony). Mutiny grała od 1996 roku i wycofała się wspólnie z Miami Fusion, które było w jedynej ekspansji w XX wieku w dziejach MLS. Z tamtej ekspansji zostało tylko Chicago Fire.

Giovanni - 20 października 2019, 17:36:50 - *.centertel.pl