20 października 2019, 22:40:16 - huberts
Gol Krzysztofa Piątka

Krzysztof Piątek strzelił gola dla AC Milan w zremisowanym 2-2 (1-0) meczu 8. kolejki Serie A przeciwko US Lecce. Polski napastnik wszedł na boisko w 67. minucie w miejsce Rafaela Leão. To trzecie trafienie 24-letniego reprezentanta Polski w tym sezonie.

20 października 2019, 20:45 - Mediolan (Stadio Giuseppe Meazza)
AC Milan 2-2 US Lecce
Hakan Çalhanoğlu 20, Krzysztof Piątek 81 - Khouma Babacar 62, Marco Calderoni 90

żółte kartki: Lucas Biglia - Žan Majer, Luca Rossettini.

sędziował: Fabrizio Pasqua (Tivoli).
widzów: 48 703.

W 62. minucie Khouma Babacar (Lecce) nie wykorzystał rzutu karnego (Gianluigi Donnarumma obronił).

Drużyna Polaka zajmuje 12. miejsce w tabeli z dorobkiem dziesięciu punktów.

PM - 20 października 2019, 22:42:39 - *.dynamic.chello.pl
Już z niego nic nie będzie.

stefko - 20 października 2019, 22:43:10 - *.184.138.226.ipv4.supernova.orange.pl
Jak to ktos gdzies napisal, kazdy tam gra sam (Milan).
Gratulacje dla Piatka, szkoda ze wiecej podan nie bylo do niego.

cool - 20 października 2019, 22:43:26 - *.adsl.inetia.pl
Czy ten trener nie zdaje sobie sprawy z tego że jak nie będzie wystawiał Krzyśka w pierwszym składzie to kibice wkrótce wywiozą go na taczkach ?

ee - 20 października 2019, 22:43:48 - *.adsl.inetia.pl
Novikovas sie przelamal to i Piatek mogl!

Do "cool".
Tu nie chodzi o niewystawianie jego, tu chodzi bardziej o gre calego zespolu. Tam kto by nie gral skrzydlowego gra pod siebie, kto by nie gral napastnika gra pod siebie a wyniki widzimy wszyscy.

zag26 - 20 października 2019, 22:49:34 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
brawoi Piątek oby trener uwierzyl w Ciebie bo az taki slaby nie jestes jak Leao, który zmarnowal z 4 sytuacje i mecz zakończyl sie 2:2

fansport - 20 października 2019, 22:59:25 - *.30.48.187.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jest lepszy od Lewandowskiego i powinien zamiast niego grac w reprezentacji.

lisek10 - 21 października 2019, 0:03:04 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Panowie i Panie...tym miłym akcentem kończymy kolejny owocny weekend Naszych na obczyźnie zwieńczony strzelaniem goli.
Piątek:Damian Kądzior;Sobota:Lewy,Arek Milik x2;Niedziela:Świder,Wilczek x2 oraz ww.Piona.
Folklorystycznie nadmienić można trafienie z soboty Adama Matuszczyka oraz bramka ważnej postaci ligi farerskiej Łukasza Cieślewicza...essa!

Luis - 21 października 2019, 0:18:04 - *.webtop.co.za
@fansport: A ty przyjacielu dostałeś może intelektualnej sraczki, czy na stałe masz rozum na korbkę ze współczynnikiem IQ wynoszącym 50? Podaj przynajmniej jeden argument, którym byłbyś w stanie kogokolwiek przekonać, że Lewandowskiemu nie tylko brakuje odpowiednich cech nobilitujących go do kierowania grą całej reprezentacji, ale nawet nie prezentuje poziomu, który pozwalałby mu być tam powoływanym i wskaż mi przynajmniej jednego trenera na świecie, który gdyby został mianowany na selekcjonera PZPN lekką ręką odsunąłby go od składu.

max - 21 października 2019, 0:42:46 - *.dynamic.mm.pl
Widać rękę Wuja w tym że strzelaja Piątek, Milik i Lewy. Świetną robotę robi dla klubów podczas przerwy na reprezentację

Tur Turek - 21 października 2019, 5:46:39 - *.net-system.pl
Milan słaby, Piątek mocny.
Ten klub to cień cieniów Milanu sprzed 10 lat..

Pan_Brat - 21 października 2019, 7:47:59 - *.centertel.pl
Milan gra na poziomie lepszych meczów ekstraklasy. 10 goli Piątka przy takich kolegach to nie będzie najgorszy wynik.

Pl - 21 października 2019, 8:13:00 - *.dynamic.chello.pl
Luis
Nie oczekuj sensownej odpowiedzi od tego użytkownika. To jest naczelny hejter Lewandowskiego, dodatkowo jest wyznawcą Piątka.

K - 21 października 2019, 8:25:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A czemu nie mogą grać na szpicy razem z tym młodym Leao?
Piątek strzela bramki (najgorsze w kwestii skuteczności już chyba za nim w tym sezonie), a ten Leao to jest dzik i koń pancerny do gonienia obrońców. Tylko nie ma zupełnie skuteczności.
A z drugiej strony to obrona i druga linia Milanu są tak cienkie że i dwójka dobrych napastników by mogła niewiele zdziałać.

tors - 21 października 2019, 12:26:18 - *.play-internet.pl
Jeśli nie odejdzie w zimę z tego grajdołka to przegra szansę na wielką karierę. Jakikolwiek inny klub, byle mający choć odrobinę pomysłu, zarówno w gabinetach jak i w kadrze zespołu, bo w swoim klubie ma cyrk niczym w Koronie Kielce.