25 października 2019, 21:51:25 - maciejko
Debiut Dawida Nowickiego w B71 Sandoy

Dawid Nowicki zadebiutował w B71 Sandoy w przegranym 2-10 (1-4) meczu 27. kolejki drugiej ligi Wysp Owczych z rezerwami NSÍ Runavík. 16-letni bramkarz rozegrał całe spotkanie.

25 października 2019, 19:00 - Runavík (við Løkin)
NSÍ Runavík 2 10-2 B71 Sandoy
Aron Knudsen 26, 57, Jákup Reinert Højgaard 32, 74, Andri Benjaminsen 35, 54, Mórits Heini Mortensen 40, Pætur Turiðarson Skipanes 70, Sølvi Sigvardsen 77, Atli Djurhuus Petersen 84 - Clayton 9, 79

żółta kartka: Gunnar Lydersen (B71).

sędziował: Áron Sofus Vest (Klaksvík).
widzów: 100.

W sztabie szkoleniowym gości pracuje Waldemar Nowicki.

B71 zakończył sezon na siódmym miejscu w tabeli z dorobkiem 30 punktów.

Tar - 25 października 2019, 21:58:06 - *.dynamic-ra-01.vectranet.pl
Ile B71 w Runaviku?

jb - 25 października 2019, 21:59:55 - *.petrus.com.pl
Super debiut - puścić 10 goli w meczu. Oby się chłopak nie załamał.

R. - 25 października 2019, 22:13:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
o ch**j. 10 bramek w plecy. może złamać najbardziej niezłamanego:-)

. - 25 października 2019, 22:53:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Co najlepsze, B71 prowadziło...

starotyski - 26 października 2019, 1:23:49 - *.as13285.net
czemu ma się załamać? to najniższa porażka w lidze Sandoy od 27 lat. Własnie cała okolica pije na specjalnie dla niego zorganizowanym festynie , a lokalne baby już kulają glinę na pomnik.

Papagol - 26 października 2019, 10:23:54 - *.play-internet.pl
W KS Włodzice przegrywaliśmy po 0:14, ale to była najniższa z najbardziej amatorskich lig juniorów starszych. Druga liga na Wyspach Owczych jednak chyba prezentuje wyższy poziom.

c6743 - 26 października 2019, 16:31:42 - *.zoombb.co.uk
może i sporo bramek ale za małolata pamiętam grało sie mecze na dziwnych zasadach np. wygrywa ta drużyna która pierwsza strzeli 20 goli i bywały takie wyniki jak 20:19 czy bramkarze powinni sie załamywać? Raczej nie mecze nieraz ponad 3 godziny trwały a rozkrecało sie wpadanie goli jak sie robiła godzina 22 i sie ściemniało były czasy

19ZW45 - 26 października 2019, 17:41:28 - *.static.tvk.wroc.pl
Skoro to syn Waldka Nowickiego to kwestia czasu, że będzie miał czyste konto po meczu. Geny byłego piłkarza Zagłębia Wałbrzych do czegoś zobowiązują to samo dotyczy młodego Włodarczyka.