Fortuna I liga: Radomiak 1-0 Bruk-Bet Termalica

26 października 2019, 14:00 - Radom (stadion MOSiR)
Radomiak Radom 1-0 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Rafał Makowski 53

Radomiak: 12. Mateusz Kochalski - 14. Damian Jakubik, 2. Michał Grudniewski, 16. Mateusz Cichocki, 33. Dawid Abramowicz - 9. Leândro (84, 27. Damian Nowak), 55. Meik Karwot, 10. Rafał Makowski, 7. Mateusz Michalski (69, 19. Marcin Kluska), 77. Patryk Mikita - 22. Maciej Górski.

Bruk-Bet Termalica: 22. Karol Dybowski - 13. Mateusz Grzybek, 77. Artem Putiwcew, 96. Przemysław Szarek, 16. Martin Mikovič - 24. Ernest Terpiłowski (62, 6. Dawid Kalisz), 5. Vlastimir Jovanović, 4. Piotr Wlazło, 11. Patrik Mišák (46, 10. Florin Purece), 7. Roman Gergel (74, 20. Jacek Kiełb) - 21. Vladislavs Gutkovskis.

żółte kartki: Mikita, Kluska - Terpiłowski, Putiwcew, Jovanović, Mikovič.
czerwona kartka: Vlastimir Jovanović (71. minuta, Bruk-Bet Termalica, za drugą żółtą).

sędziował: Daniel Kruczyński (Żywiec).
widzów: 3802.

źródło: własne / Radomiak Radom / Statscore

jamal - 26 października 2019, 15:56:56 - *.net.brewet.pl
Dlaczego nie gra Kamiński w Bruk-Becie,jak grywał Nieciecza punktowała.

Krys1910 - 26 października 2019, 15:57:02 - *.play-internet.pl
Brawo chłopaki tak trzymać. Tylko RADOMIAK

sum - 26 października 2019, 15:57:14 - *.136.247.238
buki w natarciu

hm - 26 października 2019, 15:59:07 - *.146.186.80.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ciekawe jak ten wynik spodoba się pewnemu Mateuszkowi spod Krakowa , największemu kibicowi Radomiaka

sopel - 26 października 2019, 16:10:30 - *.centertel.pl
Wynik zasłużony, Termalica nic nie pokazała. 30 pkt po 15 meczach - super rezultat.

Pynek444 - 26 października 2019, 16:16:16 - *.dab.02.net (*.144.13.131)

AntyBroń - 26 października 2019, 16:53:18 - *.play-internet.pl
Bravo Zielony beniaminek 👍 Szacun za grę, za kibiców.

gregor13 - 26 października 2019, 16:53:18 - *.unknown.vectranet.pl
Życzyłbym każdemu klubowi I-ligowego takich rozjemców, jak p. Kruczyński. W porównaniu do tego Malca z Podbeskidzia to niebo a ziemia, jak Champions League a III liga. :-D
A tak na poważnie, pierwsze 15 - 20 miut dla Niecieczy, lecz bez żadnych konkretów pod bramką Radomiaka (nie licząc klopsów Kochalskiego). @ część I połowy dla Radomiaka, też bez wyraźnych konkretów. Od początku II połowy Radomiak narzucił swoje tempo i ukoronował to golem. Potem gra się wyrównała (mimo kiera dla Niecieczy) choć Radomiak powinien jeszcze coś dorzucić. Zwycięstwo Radomiaka zasłużone, po Niecieczy jako kandydacie do awansu spodziewałem się więcej. Ale na więcej nie pozwolił Radomiak :-D

AntyBroń - 26 października 2019, 16:55:53 - *.play-internet.pl
Czekam na walenie gruchy przez Broniarza i Garbarnię. Hau hau hau.

Ptoqu - 26 października 2019, 17:02:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
gregor13 trafne uwagi, nic dodać, nic ująć, obiektywnie Radomiak piłkarsko lepiej to spotkanie ogarnął...Tylko Radomiak RKS !!!

posejdon - 26 października 2019, 17:03:01 - *.centertel.pl
Gdzie ta parówa Grabarnia?

Bogdan - 26 października 2019, 17:04:14 - *.play-internet.pl
Mateuszku gdzie jesteś?

info - 26 października 2019, 17:31:13 - *.83.133.117
Poczekaj bo trol ma pomalowane paznokcie, jeszcze nie wyschly i nie może pisać na klawiaturze, dajmy mu chwilę. Niedawno był widziany w budzie jak szczeka. Radomiak jest jego strachem,przeznaczeniem i sennym koszmarem. Radomiak będzie zawsze nad nim i nad jego klubikiem i to się nigdy nie zmieni. Dlatego musi posiedzieć chwilę w w budzie w samotności i się wyszczekac z żalu, żeby mógł coś napisać. Dajmy mu chwilę, żeby zebrał swoje złote myśli

@gregor - 26 października 2019, 17:56:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ty naprawdę myślisz,że Nieciecza to kandydat do awansu?Czas reklamy minął

Krys1910 - 26 października 2019, 18:09:30 - *.play-internet.pl
Dajcie spokój z tym cw le m garbarnia i bronka
Liczy się tylko RADOMIAK ważne 3ptk.

Broniarz - 26 października 2019, 18:10:57 - *.play-internet.pl
Jestem ... paznokcie pomalowane, u nóg też. Jak Radomiak gra, pełny stadion i feta, jak gramy my, tak jak jutro, u nas max 150 widzów, razem z ochroną i kolegami z MO. Auuuuuuuuuuuuuuuu, boli.

posejdon - 26 października 2019, 18:21:17 - *.centertel.pl
Trener Banasik skompletował super pake piłkarzy, którzy mają jeszcze swoje marzenia i się nie poddali.
Razem stanowią siłę i z meczu na mecz zgrywają się coraz lepiej i rozumieją na boisku.
Tych ludzi trzeba zatrzymać wszystkich po jesieni,bo razem osiągną sukces.
Nie można robić roszad gdy to tak chodzi.
Jestem dobrej myśli.

under46 - 26 października 2019, 18:25:35 - *.unknown.vectranet.pl
Świetny mecz, zagrany na cudownej intensywności od obu drużyn. Walka od samego początku, dużo sytuacji z obu stron. Co ciekawe, zwycięską bramkę dla Radomiaka zdobył zawodnik, który nie miał dziś dobrego dnia zbytnio. Rafał Makowski jednak potrafił być w odpowiednim momencie i odpowiednio przyłozył nogę, sytuacji miał dużo wiecej. Cała piłka nożna - jeden moment, potrafi często zmieniać osąd, punkty najważniejsze... Brawo Radomiak, brawo Termalica - to był naprawdę ciekawy mecz w wydaniu obu zespołów.

Jedrek - 26 października 2019, 18:49:56 - *.146.183.74.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Loniek żeby twój radom czasem nie ma popłynął na Mierzeje Wislana King Termalowcy z Niecieczy

Ajsmen1910 - 26 października 2019, 18:51:14 - *.giga-komputer.pl
Radomiaczku SupeR weekend za tydzień sektoR legnica ...

Rk - 26 października 2019, 19:08:08 - *.unknown.vectranet.pl
Garbaty gdzie jesteś ?

Kris - 26 października 2019, 19:13:44 - *.30.35.145.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jędrek wróć się do szkoły niech Ci oddadzą za naukę. RADOM piszemy zawsze z dużej litery.

Rk - 26 października 2019, 20:04:52 - *.unknown.vectranet.pl

Arbuz - 26 października 2019, 20:09:40 - *.play-internet.pl
Nie ma co deliberować tylko trzeba postawić sprawe jasno : Radomiaczku gramy o awans do Ekstraklasy !!! Pierwsze mecze w ekatraklasie można zagrać na wyjeździe a potem będzie stadion . Tzn. 2 trybuny . Ale chyba proworycznie na ekstraklase wystarczą ! Ole cza cza !!!

Rk - 26 października 2019, 20:17:33 - *.unknown.vectranet.pl

under46 - 26 października 2019, 20:47:16 - *.unknown.vectranet.pl
@Arbuz - może na wyrost... ale jak jest szansa, to trzeba brać byka za rogi. Pozdrawiam.

Mi(r)co - 26 października 2019, 21:28:14 - *.play-internet.pl
Garbatego i bronki nie ma na razie na forum bo przybijają kolejną zgodę na komendzie na Traugutta.

Mac - 26 października 2019, 21:31:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak mój Radomiaczek wygra w Legnicy, zacznę wierzyć w awans

flemingo - 26 października 2019, 21:35:47 - *.146.183.74.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Garbatemu podobno kule zaginęły a Bronek wyjechał do Wronek robi się zimno i tam będzie wyrok wykonywac aż do wiosny

info - 26 października 2019, 22:04:15 - *.83.133.117
Garbaty i Bronka poszli na patrol jak wrócą to napiszą raport

Orzech - 26 października 2019, 22:13:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak kibice Radomiaka przywitali Piotrka WLAZŁO? MAM NADZIEJE ŻE DOBRZE? !!

Jarecki - 26 października 2019, 22:29:51 - *.centertel.pl
Były pozdrowienia z trybun i skndowanie nazwiska Piotra Wlazło

Greg - 26 października 2019, 22:55:12 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
A ja powiem tak brawo dla duetu sędziów za bestroone sedziowanie meczu oby tak więcej sędziów prowadzily zawody kto się że mną zgadza

endriu - 26 października 2019, 23:09:00 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@Greg raczej trio sędziów . Rzeczywiście chyba najlepsze sędziowanie jak dotychczas.

vsv - 27 października 2019, 7:47:10 - *.146.52.164.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zgadzam się z panami powyżej. Sędziowanie na najwyższym poziomie. W Radomiu chyba jeszcze nigdy takiego nie było. Co do meczu to Radomiak kontrolował go praktycznie całe 90 minut. Szacunek również dla skromnej grupki fanów z Niecieczy za wyjazd, Tylko Radomiak!

Greengo - 27 października 2019, 9:33:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pozdrowienia dla bardzo sympatycznej grupy kibiców z Niecieczy.Tylko Radomiak!!!

Legenda - 27 października 2019, 10:57:09 - *.unknown.vectranet.pl
@Orzech Przed meczem Belek dostał brawa, a w czasie meczu było skandowane jego nazwisko, był szacunek, było jak trzeba.
Co do sędziów-klasa, nie widziałem że są na boisku.
Co do Garbarni vel Bronka vel wszystkich innych nicków z których pisze to idealnie napisał to @info, sam bym tego lepiej nie ujął. póki co sie nie udziela, ale nie jest już anonimowy i zdaje sobie sprawę, że może ponieść konsekwencje za niektóre swoje wpisy tutaj.
No i co do meczu-Pierwsze 20 min przewaga Niecieczy i elektryczny Kochalski. Potem się wyrównało. Widać było, że to mecz z cyklu tych, kto pierwszy strzeli ten wygra i każdy miał swoje szanse. Radomiak lepszy był w drugiej połowie i strzelił dlatego wygrał.
Jeszcze odnośnie piłkarzy z Niecieczy, chyba troche zbyt wielu ich z bałkanów, bo strasznie nerwowi, rzucali piłkami, odkopywali piłki po gwizdku, dyskutowali z arbitremi i przez to łapali niepotrzebne kartki. Poza tym widać po nich zaawansowanie techniczne.

GKS 1962 - 27 października 2019, 12:07:36 - *.58.137.153
Radomiak idzie Jak przecinak oby zadyszki nie dostal, pozdro z Jastrzębia.... Przyjedziecie do Nas konkretna ekipa nadzieje spore mam

GKS 1962 - 27 października 2019, 12:11:14 - *.58.137.153
...i niezla frekwencja, u Nas niestety ... Lipa z patatajnia

loniek - 27 października 2019, 18:21:43 - *.191.145.81.ipv4.supernova.orange.pl
Sędziowie super schodzili z boiska z oklaskami atego z łodzi obstawiało ZOMO

leo 1972 - 27 października 2019, 19:16:52 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Jest świetnie i oby tak dalej.Za rok derby Mazowsza na Łazienkowskiej to byłoby wydarzenie, ale może 2 maja takie derby na Narodowym , to by było coś.Cała Polska by widziała.Każdemu kibicowi wolno marzyć.

Legenda - 27 października 2019, 19:49:16 - *.unknown.vectranet.pl
@leo 1972 bądź poważny, nie rozumiem takich odchyłów. We wtorek gramy rezerwami z Tychami. I zrozum, że my nie mamy za cel awansować. Marzyć możesz, ale ja Ci mówie jak jest, bo cos wiem na ten temat.

Johnnybdea - 27 października 2019, 22:14:38 - *.centertel.pl
Zieloni spisują się świetnie nie ma co ukrywać, nie mniej realia w jakich znajdujemy się są nieubłagane. Życzyłbym sobie żeby Radomiak na koniec sezonu był na miejscu premiowanym awansem, baa wygrał te ligę, ale nie chcę by podzielił losu Sandecji i wielu ekip przed nią. Jeżeli względy finansowe i infrastrukturalne pogrzebią awans a drużyna zajmie miejsce premiowane będę bił brawo. Nie jesteśmy gotowi by grać w ekstraklasie. Najgorsze to godzić się z faktem że zaczniemy odpuszczać mecze bo tak trzeba. Dlatego panowie grajmy do końca, kadra menagerska i zarząd niech robią swoje a nam kibicom życzę chłodnej głowy i wielu pięknych zwycięstw!

Racovia - 28 października 2019, 10:15:26 - *.dynamic.dsl.as9105.com