30 października 2019, 15:51:01 - maciejko
Bramka Piotra Grzelczaka

Piotr Grzelczak strzelił gola dla FK Atyrau w wygranym 1-0 (1-0) zaległym meczu 29. kolejki kazachskiej ekstraklasy z Szachtiorem Karaganda. Dla polskiego napastnika było to trzecie ligowe trafienie w tym sezonie. Grzelczak grał do 90. minuty, gdy na boisku zmienił go Rafail Ospanow.

30 października 2019, 14:00 - Nur-Sułtan (Astana Ariena)
Szachtior Karaganda 0-1 FK Atyrau
Piotr Grzelczak 20

żółte kartki: Jerkiebułan Nurgalijew, Bauyrżan Bajtana - Eldar Abdrachmanow, Aleksiej Rodionow.
czerwone kartki: Miloš Vidović (90. minuta, Szachtior) - Jacques Alberto Ngwem (90. minuta, Atyrau, za uderzenie przeciwnika).

sędziował: Gieorgij Czechowskij (Nur-Sułtan).

Całe spotkanie rozegrali Sergei Zenjov (były gracz Cracovii) w składzie Szachtiora i Aléx Bruno (w przeszłości Widzew Łódź) w drużynie gości.

Atyrau zajmuje 11. miejsce w tabeli z dorobkiem 26 punktów w 31 meczach.

wow - 30 października 2019, 17:18:23 - *.masmovil.com