30 października 2019, 17:48:55 - maciejko
Gol Konrada Michalaka w Pucharze Rosji

Konrad Michalak strzelił gola dla Achmata Grozny w wygranym 5-1 (2-0) meczu 1/8 finału Pucharu Rosji z drugoligowym Łuczem Władywostok. Polak grał do 74. minuty, gdy na murawie zmienił go Chalid Kadyrow.

30 października 2019, 16:00 - Grozny (Achmat-Ariena)
Achmat Grozny 5-1 Łucz Władywostok
Ablaye Mbengue 11, Wilker Ángel 21 (k), Konrad Michalak 64, Dienis Głuszakow 67, 78 - Nikita Sałamatow 54

żółte kartki: Anton Szwiec, Wilker Ángel, Michaił Gaszczenkow - Erwing Botaka-Ioboma, Nikita Sałamatow, Siergiej Ponomarienko, Astiemir Abazow.

sędziował: Aleksiej Matiunin (Moskwa).
widzów: 12 418.

Na ławce rezerwowych gospodarzy mecz spędzili Damian Szymański oraz były zawodnik Ruchu Chorzów Rołand Gigołajew.

W ćwierćfinale (4 marca) Achmat zmierzy się ze zwycięzcą meczu Zienit Sankt Petersburg - Tom Tomsk.

Skorump - 30 października 2019, 18:25:15 - *.play-internet.pl
Ile Władywostoku w Groznym?

pit - 30 października 2019, 18:57:12 - *.184.53.204.ipv4.supernova.orange.pl
dobre

Peja - 30 października 2019, 19:10:51 - *.centertel.pl
Jeden z ulubionych piłkarzy Czesława Michniewicza, gdy grał u niego w młodzieżówce.

Fiedia - 30 października 2019, 23:19:44 - *.play-internet.pl
Z Władywostoku wyruszamy mocnym składem. Jest nas 26 tysięcy. W tym 8 tys. SKA Chabarowsk i 6tys. Baltica Kaliningrad i 2 tys. Górnik Zabrze - dzięki za wsparcie. Na mecz docieramy trochę spóźnieni, tzn. 14 godzin po meczu ( pociąg miał lekkie opóźnienie i długo spisują nas psy ). Zaznaczamy swoją obecność kilkoma okrzykami ( "kuda jest vodka", "pacziemu niet mecza?" itp.) po czym wracamy do Władywostoku koleją transyberyjską - w domu będziemy 6 listopada. Do zobaczenia na kibicowskim szlaku! PS. W Lutym organizujemy wyjazd na naszą zgodę z Polszy Górnik Zabrze. wyjazd 12 Luty z dworca głównego, mecz jest w Zabrzu w 28 maja, a powrót do Władywostoku w 18 lipca. Na spóźnialskich nie czekamy!

Papagol - 31 października 2019, 14:05:07 - *.play-internet.pl
@Fieda jeden z najzabawaniejszych wpisów na 90minut w ciągu ostatniego roku, dziękuję.