30 października 2019, 20:59:27 - maciejko
Gol Arkadiusza Milika

Arkadiusz Milik strzelił gola dla Napoli w zremisowanym 2-2 (1-1) meczu 10. kolejki włoskiej Serie A z Atalantą. Dla Polaka było to czwarte ligowe trafienie w tym sezonie.

30 października 2019, 19:00 - Neapol (Stadio San Paolo)
SSC Napoli 2-2 Atalanta BC
Nikola Maksimović 16, Arkadiusz Milik 71 - Remo Freuler 41, Josip Iličić 86

żółte kartki: Nikola Maksimović, Giovanni Di Lorenzo, Lorenzo Insigne - Rafael Tolói, Marten de Roon, Mario Pašalić.

sędziował: Piero Giacomelli (Triest).

Milik grał do 82. minuty, gdy na murawie zmienił go Fernando Llorente. W drużynie gospodarzy Piotr Zieliński wszedł na boisko w 11. minucie w miejsce Allana.

Napoli jest na czwartym miejscu w tabeli z dorobkiem 18 punktów.

sebass85 - 30 października 2019, 21:34:26 - *.play-internet.pl
Za takie partactwa jak akcja z 1 połowy to kiedyś tam Milika za coś powieszą.

... - 30 października 2019, 21:38:54 - *.146.183.38.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Milik to taki napastnik, że jak mu nie idzie, to na granicy pośmiewiska, a wystarczy impuls przełamania - i zaczyna robić to, za co mu płacą.

fansport - 30 października 2019, 22:47:43 - *.dynamic.chello.pl
na otarcie łez, remis i strata 2 punktów i to z rywalem, który od każdego w lidze mistrzów dostaje łomot.

K - 30 października 2019, 22:50:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Atalanta to taki powiew świeżości piłkarskiej w tej smutnej i nudnej jak flaki z olejem piłce. Pokazują że da się grać ofensywnie i robić fajne wyniki mimo bycia klubem stosunkowo prowincjonalnym. Niestety z roku na rok takich klubów będzie coraz mniej.
Arek brawo za bramkę, przydasz się jeszcze kadrze bo jak Lewy skończy karierę albo będzie za stary żeby strzelać to będziesz musiał to robić za niego.

... - 31 października 2019, 1:13:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Po prostu masz dzbanie z łomży dowód na to, jak słaba jest dziś Serie A, którą tak wychwalasz w zestawieniu z Bundesligą.
Bo tak ci pasuje do bredni o Lewym i Piątku.

xxx - 31 października 2019, 1:44:35 - *.191.c78.petrotel.pl
Ostatnie 3 mecze i 4 strzelone bramki. Jak puszczą Arka na najbliższe zgrupowanie Kadry do Wuja, to dopiero mu odpierdzieli po powrocie.

fansport - 31 października 2019, 10:58:19 - *.dynamic.chello.pl
atalanta to by nie wygrała nawet z przedstawicielem naszej ekstraklapy, rzeczywiście, to wielki wyznacznik poziomu serie a, którego przedstawiciele wygrywali ligę mistrzów więcej razy od klubów niemieckich, wystarczy policzyć trofea bayernu i borussii i porównać z juventusem, milanem i interem, dzbanie.

www - 31 października 2019, 11:51:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Atalanta jakby jakiegokolwiek naszego ligowego gagatka wzięła na taką karuzelę jaką ostatnio zrobiła np. Udinese, to by się ten gagatek odkręcał z tej karuzeli najmniej do nowego roku.