30 października 2019, 22:39:17 - euzi
Gol Waldemara Soboty w Pucharze Niemiec

Waldemar Sobota zdobył bramkę z rzutu karnego dla FC Sankt Pauli w przegranym u siebie 1-2 (1-2) meczu 1/16 finału Pucharu Niemiec z Eintrachtem Frankfurt.

30 października 2019, 20:45 - Hamburg (Millerntor-Stadion)
FC Sankt Pauli 1-2 Eintracht Frankfurt
Waldemar Sobota 42 (k) - Bas Dost 4, 16

żółte kartki: Johannes Flum, Marvin Knoll - Martin Hinteregger, Dominik Kohr, Dejan Joveljić, Sebastian Rode.

sędziował: Matthias Jollenbeck (Badenia Południowa).
widzów: 29 373.

W barwach Sankt Pauli Sobota rozegrał cały mecz, a Jakub Bednarczyk pozostał poza kadrą.

ŁKS Fc Kut - 31 października 2019, 1:07:15 - *.dynamic.mm.pl
I co, w Kutnie tylko ŁKS brawo Legia.

z - 31 października 2019, 7:36:33 - *.adsl.inetia.pl
troche szkoda ze Sobota osiadl w St Pauli ciekaw jestem jak poradzil by sobie na tle Grosika w Championship

ehri - 31 października 2019, 11:04:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Po prostu szkoda, że gra w silnej, ale jednak drugiej lidze. Zawodnikiem jest niezłym, zrobił karierę na miarę swoich możliwości. Ma już jednak swoje lata i raczej zostanie do końca kariery w Sankt Pauli.

Ruch - 31 października 2019, 11:09:34 - *.internetdsl.tpnet.pl
W Kutnie Łks? Chyba w piwnicach. Pozdro dla Widzewiaków z Kutna.

... - 31 października 2019, 16:54:48 - *.30.4.251.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl