3 listopada 2019, 11:53:40 - dkelman
Gol Piotra Grzelczaka

Piotr Grzelczak zdobył bramkę dla FK Atyrau w przegranym 1-3 (1-1) z Ordabasami Szymkent meczu 32. kolejki kazachskiej ekstraklasy. To czwarte ligowe trafienie 31-letniego napastnika w tym sezonie. Polak rozegrał całe spotkanie.

3 listopada 2019, 10:00 - Atyrau (Munajszy)
FK Atyrau 1-3 Ordabasy Szymkent
Piotr Grzelczak 12 - João Paulo 42, Aleksiej Szczotkin 87, Ziguy Badibanga 90

żółte kartki: Timur Dosmagambietow, Toktar Żangyłyszbaj (Ordabasy).
czerwona kartka: Aléx Bruno (74. minuta, Atyrau, za uderzenie przeciwnika).

sędziował: Ajdyn Rachimbajew (Ałmaty).

W drużynie gospodarzy do 74. minuty występował Aléx Bruno (niegdyś Widzew Łódź), kiedy otrzymał czerwoną kartkę.

FK Atyrau zajmuje 11. miejsce w lidze z dorobkiem 26 punktów.

poli - 3 listopada 2019, 12:19:11 - *.icpnet.pl
4 gole w 32 meczach, no wybitny napastnik. I to grając na stepie między pastuchami i sądami ich owiec.

kell1987 - 3 listopada 2019, 12:23:17 - *.plastcom.pl
@poli a zdajesz sobie sprawę, że on przyszedł tam dopiero w sierpniu i zadebiutował 31 sierpnia, więc nie rozegrał 32 spotkań tylko jakieś 10? poza tym Grzelczak nigdy nie był łowcą bramek i typowym egzekutorem

Kzkgol - 3 listopada 2019, 12:23:40 - *.30.19.90.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
4 bramka w 7 meczu ligowym, w sumie 5bramek w 8 spotkaniach (1gol w finale pucharu kzk)

Riko - 3 listopada 2019, 12:28:28 - *.play-internet.pl
5 bramek w 8 meczach. Brawo 👏🏼 ciekawe czy tam zostanie na kolejny sezon

Pl - 3 listopada 2019, 12:39:36 - *.dynamic.chello.pl
poli
Między pastuchami, a to dobre Liga lepsza od naszej.

## - 3 listopada 2019, 13:15:22 - *.adsl.inetia.pl
Ale zjazd FK Aktobe. Kiedyś etatowy pucharowicz, a dziś już praktycznie spadkowicz. Nawet jakby im nie odjęli 12 punktów to by byli na ostatnim miejscu.

. - 3 listopada 2019, 13:22:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl
On gra "między pastuchami", a ci z EX między pijakami...

Adrian - 3 listopada 2019, 14:33:13 - *.201.55.161
Panowie chłopak co mecz strzela a wy gadacie kur... Jak potłuczeni. Tam połowa drużyn to nasze Wisły Lechie Jagi I Inne wynalazki bije na głowę, tam pastuchy? A u nas 80 % kopaczy po 30 to albo niepijacy alkoholicy albo dobrze się bunkrujacy amatorzy kryształu i kokainy. Zamiast cieszyć się że chłopak walczy strzela gola co mecz to płaczecie. Piotrek jest bardzo porządnym skromnym chłopakiem zjada was wszystkich na śniadanie. Zdrowia dla niego , jeszcze nie powiedział ostatniego słowa!!

c6743 - 3 listopada 2019, 15:11:21 - *.zoombb.co.uk
Piotrek chyba sie rozkreca dopiero co był gol a tu nastepny, czy zostanie tam na dłużej? Liga mu służy poziom nie gorczy od naszej co pokazało słynne lanie w Astanie. Jesli hajs sie zgadza to czemu zmieniac? Sytuacja klubu nie jest pewna, dzisiaj Alex Bruno zawalił bo osłabił zespół a mogli zainkasować punkt lub w końcówce powalczyć o 3pkt. 11 miejsce jest spadkowe, a 10 barażowe do którego tracą 3 pkt ponieważ Taraz wygrał swój mecz i im odskoczył.Dużo zależy czy sie utrzymają jak polecą to Grzelczak musi szukac nowego klubo, może inny kazachski? Zobaczymy na razie chłopak ma spoko statystyki.