3 listopada 2019, 13:00 - Kraków (stadion Garbarni)

Garbarnia: 1. Dorian Frątczak - 87. Jakub Kowalski (56, 27. Kamil Słoma), 4. Krystian Kujawa, 5. Jan Klimek, 8. Marek Masiuda, 21. Tomasz Kołbon - 12. Mateusz Duda, 19. Karol Kostrubała, 10. Kamil Kuczak, 15. Grzegorz Marszalik (45, 6. Bartłomiej Mruk) - 99. Michał Feliks (67, 32. Krzysztof Szewczyk).

Błękitni: 57. Mariusz Rzepecki - 20. Jakub Szrek, 27. Jakub Ostrowski, 25. Hubert Sadowski, 14. Bartosz Sitkowski - 11. Krystian Sanocki (72, 8. Marcin Gawron), 19. Paweł Łysiak, 7. Michał Cywiński (85, 21. Hubert Krawczun), 24. Patryk Paczuk (60, 23. Mateusz Bochnak), 18. Wojciech Fadecki - 9. Piotr Kurbiel.

żółte kartki: Kujawa, Masiuda, Kowalski, Frątczak, Słoma - Łysiak, Cywiński.

sędziował: Rafał Rokosz (Katowice).
widzów: 220.

Bilis - 3 listopada 2019, 14:54:15 - *.play-internet.pl
Stało się pierwszy remis w tym sezonie a powinniśmy to wygrać mnóstwo nie wykorzystanych okazji. Garbaci mieli dużo szczęścia dzisiaj.

Bruno - 3 listopada 2019, 15:20:36 - *.ists.pl
Dlaczego powinniscie wygrac? Nie potrafiliscie strzelic sami to wam sedzia pomogl i ustawil koncowke. Inna sprawa, ze na sam koniec powinien dla Blekitnych gwizdnac karnego... no ale uj tam jak nie ma to jest a jak jest to nie ma, takie czeresniaki sędziują w tej lidze niestety.

Navi - 3 listopada 2019, 15:43:07 - *.dynamic.chello.pl
Po raz kolejny, czy i kiedy sędziowie w 2 lidze będę ponosić konsekwencje źle prowadzonych meczów. Paranoja,

Skits - 3 listopada 2019, 17:07:33 - *.dynamic.chello.pl
Garbarnia okradziona dzisiaj z drugiej bramki Błękitni nagrodzeni karnym, którego tylko sędzia widział. Ogólnie sędziowie zabrali Garbarni 2 pkt.

star45 - 3 listopada 2019, 17:13:12 - *.30.51.221.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Niech się krakusy nie rzucają, bo ten ich remis jest dla nich b. korzystny. Z przebiegu meczu powinno być 5-2 dla Błękitu.

kibic - 3 listopada 2019, 18:12:10 - *.opera-mini.net (*.0.84.122)