Wigry: 33. Dominik Kąkolewski - 16. Michał Król, 25. Arkadiusz Najemski, 4. Dawid Sołdecki, 44. Adrian Karankiewicz, 21. Konrad Matuszewski - 27. Robert Bartczak, 64. Łukasz Sosnowski (71, 23. Szymon Łapiński), 6. Grzegorz Aftyka (83, 11. Bartosz Olszewski) - 77. Cezary Sauczek (75, 2. Paweł Gierach), 22. Joel Huertas.

Chrobry: 25. Michał Szromnik - 18. Michał Ilków-Gołąb, 26. Łukasz Góra, 31. Oliver Práznovský, 32. Przemysław Stolc - 7. Miłosz Kozak, 8. Szymon Drewniak, 21. Michał Pawlik, 19. Marcel Ziemann (70, 87. Damian Piotrowski) - 27. Adrian Benedyczak (77, 28. Krzysztof Kubica), 11. Mikołaj Lebedyński.

żółte kartki: Matuszewski, Król - Práznovský, Szromnik.

Misiek - 3 listopada 2019, 17:54:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Chrobry Nasz Król cenny punkt!!

Varadi - 3 listopada 2019, 17:54:35 - *.ssp.dialog.net.pl

Kibol - 3 listopada 2019, 17:54:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Walce o utrzymanie ten 1 pkt na terenie Suwałk jest na wagę 3 pkt!!!
Brawo za walkę jeszcze trochę meczy zostało w tej rundzie do rozegrania i punktów do zdobycia jest.
Brawo Chrobry i dzięki za walkę !!!

zzz - 3 listopada 2019, 17:54:50 - *.dynamic-ww-04.vectranet.pl
2 spadkowiczów

DGL - 3 listopada 2019, 17:55:06 - *.146.225.251.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bravo Chrobry oby tak dalej iiiiihhaaaa

Varadi - 3 listopada 2019, 17:56:44 - *.ssp.dialog.net.pl
Wyjątkowy mecz bo karne wykorzystane nie to co w innych meczach. Chrobry się utrzyma. Szacunek z Legnicy za walkę.Poza tym lepiej jeździć do Głogowa niż do Suwałk

Kura - 3 listopada 2019, 17:57:02 - *.30.18.5.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dobry i ten remis z dalekiego wyjazdu, choć liczyłem na 3 pkt. Osobiście nie mam nic do Wigier, ale szkoda że Chrobry nie wygrał, też z powodu by utrzeć nosa trenerowi gospodarzy. Nauczyło by go to pokory, bo to bufon. Przed meczem był tak pewny siebie że nie brał pod uwagę innego rozwiązania jak swoje zwycięstwo. Zresztą i tak wyszło że się mylił :-)

Kura - 3 listopada 2019, 18:03:31 - *.30.18.5.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Varadi - dzięki za dobre słowa i pozdrowienia dla Miedzi. Walczcie dalej o swoje.

PM - 3 listopada 2019, 18:05:40 - *.dynamic.chello.pl
Chrobry gratulacje i powodzenia w dalszej walce o punkty, które dadzą Wam utrzymanie

Irasiad - 3 listopada 2019, 18:10:50 - *.dynamic.chello.pl
Do PM odezwał się z nory legnickiej. Chrobry sobie poradzi bez tych fałszywych pozdrowień

Kura - 3 listopada 2019, 18:15:52 - *.30.18.5.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
o widzę że kłuje w oczy wieśniaków za lasu wzajemny szacunek między ML, a ChG i to mimo kosy. I dobrze, a do małego Zagłębia szacunku nikt nie ma. Jak kiedyś do pasożytów z ZSRR..

Varadi - 3 listopada 2019, 18:25:19 - *.ssp.dialog.net.pl
Kura dobrze napisałeś. W dychę. Mamy szacunek za uczciwą walkę i rywalizację a nie korupcję i handelek jak jest i było za lasem

Tm - 3 listopada 2019, 18:44:04 - *.opera-mini.net (*.77.220.218)
Piesku @irasiad nie szczekaj juz tyle... Siad i do budy. A nore to wy macie w tym kretowisku.

Wigrzak - 3 listopada 2019, 19:01:02 - *.suwalki.vectranet.pl
Nierówny mecz, obie drużyny potrafiły zerwać się i pokazać dobre akcje, by później długimi minutami z boiska wiało taką nędzą że oczy bolały. Wynik w zasadzie sprawiedliwy, żadna ze stron nie zasłużyła na wygraną. Z drugiej strony, należałoby zapytać sędziego dlaczego jeżeli piłkarz Wigier jest nabity piłką z metra w rękę to jest to karny, a gdy dziesięć minut później analogicznie w rękę w polu karnym zostaje trafiony piłkarz Chrobrego to jest tylko machnięcie grać dalej. Bądźmy konsekwentni, albo gwiżdżemy takie sytuacje zawsze albo wcale.

SEZ - 3 listopada 2019, 20:10:05 - *.play-internet.pl
Brawo Wigierki! Dawać chłopaki, już niewiele brakuje. W rundzie rewanżowej atakujemy ekstraklasę!

Don - 3 listopada 2019, 20:52:52 - *.centertel.pl
To niezła sztuka z ćpunami nie wygrać...

miedziak - 3 listopada 2019, 21:04:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobry i ten punkt,każde punkty trzeba szanować,a Chrobry ich potrzebuje jak ryba tlenu,walczyć i nie odpuszczać! pozdro z Legnicy miedziak.

Kura - 3 listopada 2019, 21:13:38 - *.30.18.5.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Don Vasyl - idź lepiej sprzedawać dywany i patelnie na giełdzie w Lubinie.
@miedziak - jak dobrze pójdzie to za tydzień ukrwiemy punkty w meczu z Podbeskidziem, co powinno wam pomóc w tabeli i oczywiście nam też ;-)

Ura - 3 listopada 2019, 21:20:38 - *.play-internet.pl
Ilu kibiców z Głogowa?

Z bieguna - 3 listopada 2019, 21:23:30 - *.dynamic.mm.pl
Wigry-Chrobry wifzów ok.1000,mecz na remis,kibice z Głogowa obecni 7osob

kibol - 4 listopada 2019, 2:50:02 - *.116.11.254
z bieguna: a Wy kiedy ruszycie się na wyjazdy ? za rogiem Sparta Augustów, aktywny ŁKS Łomża i Jaga więc kupa w majtach, żeby jeździć

Argja - 4 listopada 2019, 5:55:11 - *.opera-mini.net (*.248.165.122)
Szkoda punktow. Akcji bylo duzo. Duzo dogran Kozak i kolejny dobry mecz tego zawodnika. Brakowalo kropki nad i. Ale tez patrzac trzeba być zadowolony z remisu...pozdrawiam.

Erkos - 4 listopada 2019, 8:50:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Szkoda ze nie mamy w Głogowie 2-3 takich kozaków (było by chociaż do pary 😀)byle by chłopak nie odszedł w przerwie zimowej bo ponoć pojawiły się oferty z ekstraklasy i szkoda było by puścić takiego zawodnika który jest napędem Głogowa

arth - 4 listopada 2019, 8:58:07 - *.devs.futuro.pl
Ostatnie czego bym chciał to spadku Chrobrego i pomimo kosy to trzymam za was kciuki. Pozdro z L-cy. Ps. małe zagłębie wiadomo co ma w gębie ;)

Miki - 4 listopada 2019, 10:14:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@arth .Ostatnie czego bym chciał to spadku Miedzi i pomimo kosy to trzymam za was kciuki.Pozdro z Głogowa. Ps małe Zagłębie wiadomo co ma w gębie

Misiek - 4 listopada 2019, 10:43:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@ Erkos.Pewnie że szkoda Ten Kozak ma podobną grę w pomocy jak M.Machaj Ale coz on nie jest Chrobrego piłkarzem tylko Podbeskidzia i jest na wypożyczeniu do Chrobrego niestety..

Erkos - 4 listopada 2019, 11:11:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do misiek😜no napewno tylko ze kozak nie jest zawodnikiem podbeskidzia tylko lęgi Warszawa słyszałem jak w tv gadali o nim i wspominali ze Legia ma duże słowo gdzie pójdzie itp dziwie się ze chłopak w Podbeskidziu nie grał zobaczymy co dalej może Głogów go wykupi bo było by warto

Bak - 4 listopada 2019, 11:38:35 - *.opera-mini.net (*.248.211.103)
Spokojnie. Zostanie w chrobrym. W Glogowie dostaje szanse gry i ja wykorzystuje. Trener nie pozwoli zeby odszedl...

Misiek - 4 listopada 2019, 11:49:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@ Bak.Oj coś mi się zdaje że dużo od klubu zależy skąd Pochodzi ? Ale czas pokaże bo to naprawdę w CHROBRYM drugi M.Machaj 😊

miedziak - 4 listopada 2019, 13:43:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Obyś Kura miał rację,wrócił Piotrowski,jeszcze jak wróci Machaj,a 29 tego miesiąca Derby!!!,oj będzie się działo i jak to mówią, niech wtedy wygra lepszy na boisku.

Tolo - 4 listopada 2019, 20:31:23 - *.5.208.99.ipv4.supernova.orange.pl